בעיה בהבנת הנקרא

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בחוברת של תנובה שצורפה לעיתוני המודיע והמבשר של שבת כהכנה רוחנית לכבוד חג השבועות ישנם כמה משפטים שאני צריך את עזרת הקוראים הנבונים בהבנתם:
"עיגולי בטטה זהובים ומתקתקים מעט משמשים מצע מצוין לממרח צזיקי יווני מיוגורט סמיך וחמצמץ - להיט בלקני האהוב בכל בית"
"זרעי הכמון המאופיינים לבישול ההודי משתלבים עם החמאה ומתיקות הגזר והתירס"
"עגבניות השרי מוקפצות בשמן זית, חומץ בלסמי, שום ואורגנו, המעניקים לגבינה טעמים איטלקיים אופיניים"
"ריבת חלב דולצ'ה דה לצ'ה היא הממתק האהוב על יוצאי ארגנטינה שידוך מושלם לטעמה המעודן של עוגת גבינה"
"קרם ברולה הוא הקינוח הצרפתי הכי ישראלי שיש"
"בבתים בולגרים מכינים מאפה פסטה בכל יום שישי בצהריים, בבתים צפון אפריקאים מוסיפים אריסה כמעט לכל מאכל, חיברנו את שתי המסורות, ויצא מאפה שבועות בנוסח קיבוץ גלויות"

עכשיו ככה, אל תתאמצו להסביר ברובד הפרשני, כי אם את הענין המהותי השקפתי העומד מאחורי משפטים אלו. שמא מדובר במסע המלאך לאומות העולם טרם קבלת התורה.
בעיני זהו קיבוץ גועלויות.
כן, וקרדיט לתנובה של המהדרין.

צבע

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני מצט' לנ"ל.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ככה זה שצריך להוציא בכל שנה חוברת מאכלי חלב חדשה.
אם אין מתכונים חדשים,פשוט ממציאים כינויים מכל רחבי הגלובוס,משנים חלק מן המרכיבים ע"י מילים נרדפות, מוסיפים מילים לועזיות מעולם בישולי הגורמה,ואגב מסבכים את עקרת הבית שחיפשה מאכל מענין מחמרים זמינים, ומוצאת עצמה פותחת את המילון, במקום את הארון והמקרר.
בכל אופן, אין חולק כי נעשתה כאן עבודה יצירתית בהחלט!

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש מישהו שמכניס את הפצקון הזה הביתה???

המגזין הזה טוב לתמונות. לא מעבר. (וגם לתמונות אני לא מי־יודע־מה מאמינה.)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן, נראה לי שתנובה מפספסים (כמעט) כל שנה מחדש...
הרי מה המיתוג שלהם בא להגיד? אנחנו הכי בייתיים בעולם, הגבינות שלנו הן פשוטות וטובות כמו בבית וכו'.
ובמתכונים? בדיוק להיפך!!!
במקום להמשיך עם המיתוג שלהם ולתת מתכונים למאכלים בייתיים ופשוטים הם מביאים לנו מתכונים מכל העולם עם מילים מסובכות וחומרים ש... אין בבית.

אז תנובה, תחליטו, הכי טוב בבית או באיטליה / ארגנטינה / הודו / יון וכו'????

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, תגידו מה שאתם רוצים, אבל אני מחכה מדי שנה למתכונים החלביים של תנובה.
השנה, אללי, ביטלנו את המנוי, ואני באמת לא יודעת מה לבשל לשבועות...

כמה זה רוחני - זה כבר נושא מס' 2.

בק.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
דווקא זה מרתק, החוברת שלהם.
התמונות בסגנון חדיש ויפה, ועם קצת שינויים אפשר להגיע לדברים מ...מ... טעימים מאד.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
השנה לא אהבתי את הצילומים.

וכל מוצר עם שם*** תחליפו במוצר אחר אהוב עליכם, בד"כ יוצא דברים טובים.

רק לא הבנתי למה נפתח אשכול זה בפורום איש את רעהו, בשביל לקבל מתכונים חלופיים?
אם כן מחכים...:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה