Elementor בעיה באלמנטור?

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
שאני נכנסת לעריכת עמוד באלמנטור הוא כותב לי "בעמוד זה לא נמצא אזור תוכן..."
אני לא מצליחה לפתוח דפים שכבר עשיתי
מלבד דף "העמוד בבנייה" או דף חדש שאני פותחת - עד הרגע שאני שומרת אותו, ואז גם הוא לא נפתח.
1654717308186.png
ניסיתי לפעול לפי המאמר הזה

ושום דבר מהפתרונות לא מתאים לי:
לפי תרגום גוגל הוא אומר:

האם שגיאה זו מתרחשת רק בדפים ספציפיים, אך לא בכל הדפים? -כן​

אם כן, הנה הסיבות הנפוצות ביותר לכך:​

ישנם 4 התרחשויות נפוצות שעשויות להיות הגורם מדוע
the_content לא ייקרא:

1. האם אתה מנסה לערוך את דף ארכיון הבלוג או דף בית המציג את הפוסטים האחרונים ? -לא כל אלה הם דפי ארכיון וניתן לערוך אותם רק על ידי פונקציית ה-Theme Builder של Elementor Pro. ראה כיצד ליצור תבנית ארכיון כאן .
  2. האם אתה מנסה לערוך חנות WooCommerce או דף מוצר? -לא
    א. דפי חנויות WooCommerce אינם ניתנים כעת לעריכה ישירה על ידי Elementor. עם זאת, עם Elementor Pro, אתה יכול ליצור דף ארכיון חנות חדש לשימוש במקום דף החנות המוגדר כברירת מחדל. ראה כיצד ליצור תבנית ארכיון WooCommerce כאן.
    ב. יש לערוך דפי מוצר WooCommerce עם WooCommerce Builder של Elementor Pro . אם תערוך אותו שם ולא לתוך WooCommerce, לא תקבל את השגיאה the_content ותוכל להקצות את התבנית לדפי המוצר שלך WooCommerce.
  3. אם זה קורה בדף חדש שאתה מנסה ליצור, -זה לא בדף חדש עבור אל ה- WP Admin > הגדרות > קישורים קבועים , בחר באפשרות הרגילה , לחץ על שמור שינויים ותראה אם זה עוזר .
  4. אם אתה כבר משתמש באותו שם שבלול במקום אחר, -אני לא כגון קטגוריית פוסטים או קטגוריית מוצר, ולאחר מכן מקצה את אותו שם לדף, הבלבול של הקישור הקבוע עלול לגרום לשגיאה זו להתרחש. לדוגמה, אם יש לך קטגוריה עם שבלול של "ספורט", אל תשתמש ב"ספורט" בתור הקליע עבור הדף שלך. תן שם לדף החדש שלך במשהו אחר, והבעיה תיפתר.
  5. האם אתה או מפתח הנושא יצרת תבנית עמוד וורדפרס מותאמת אישית עבור ערכת הנושא שלך שאינה כוללת את הפונקציה the_content? -האם הבנתי נכון, והוא שואל אם אני משתמשת בתבניות וורדפרס לא של אלמנטור? לא, אני משתמשת רק בהלו אלמנטור. תצטרך לכלול the_content בקוד שלך כדי לערוך אותו עם Elementor או לעבור לנושא אחר, שלעתים קרובות פותר את הבעיה. ראשית, נסה לעבור לערכת נושא כמו שלום וראה אם הבעיה שלך נפתרה . אם אתה מפתח אינטרנט ומפתח ערכת נושא, הוסף את הפונקציה the_content לקוד של תבנית הדף. זו השורה שאתה צריך להוסיף: <?php the_content(); ?>אם אינך מכיר היכן למקם את הקוד הזה או כיצד להוסיף אותו לדף, אנא צור קשר עם מפתח האתר שלך כדי שניתן יהיה ליישם אותו כראוי מכיוון שאיננו יכולים לספק תמיכה מלאה לכך. שימו לב שהוספת קוד זה לא תאפשר עריכה של דפי ארכיון ודפי פוסט אחרונים (יש לערוך את הדפים הללו דרך בונה הנושא של Elementor ) וזה ממש פשוט.

עדכנתי את אלמנטור , הפעלתי מצב בטוח, רעננתי 200 פעם, בדקתי אם החיבור שלי יציב. שום דבר לא עוזר.
מה עושים??

נערך לאחרונה ב:

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הכי קל יהיה לי להכנס לאתר ולפתור את זה אבל בואי ננסה גם מהפורום,
את העמוד בבנייה את כן מצליחה לפתוח וכן עמודים חדשים, יש לך אולי איזה קוד שהכנסת?
את בתבנית שלום אלמנטור\אסטרה?
החלפת תבנית לאחרונה?

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
הכי קל יהיה לי להכנס לאתר ולפתור את זה אבל בואי ננסה גם מהפורום,
את העמוד בבנייה את כן מצליחה לפתוח וכן עמודים חדשים, יש לך אולי איזה קוד שהכנסת? -לא
את בתבנית שלום אלמנטור\אסטרה? -שלום אלמנטור
החלפת תבנית לאחרונה? -לא

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אני יכולה לפתוח דפים חדשים, אבל ברגע שאני שומרת אותם, יותר אי אפשר לפתוח אותם.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היי שלום

אני גם נתקלתי בכזו בעיה לאחר שבניתי דף שלם של נחיתה ולפתע יצאתי בטעות
ניסיתי כמו שכתבת כן ולא הצלחתי מה עושים? נתקעתי ממש
תודה מראש
תנסי לעשות בהגדרות>תבנית קישורים> מזהה פוסט\פשוט

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה