דרוש מידע בסוף יקראו לך לחזור / רותי קפלר

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
יאווו. אני בהלםםם שאסתריקה היא שלך.
איזה ממי שהיא!! כמה קראתי אותה! כמה!!
ותמיד התפלאתי מי זו הסופרת האלמונית הזאת ולמה אין לה עוד ספרים...
מקסימה! תמסרי לה דש, לאסתריקה המתוקה.

ואולי מישהי עושה לי סדר עם רשימת כל הספרים של @Ruty Kepler ?
ויש סיפורים שלא יצאו כספר ויש איך לקרוא?
אשמח גם אם יש משהו שלא יודפס וכן יופץ במייל, לקנות.
ומניחה שגם אם בשלב מסויים יהיו העתקות עדיין זה רווח כמעט ללא עלות, ומראש לא חשבת להדפיס...

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי רעיון מוצלח לדעתי...
@Ruty Kepler מה אומרת על למכור אותם כקובץ pdf בשביל אנשים כמוני למשל שלא קראו אותם-
גם את אסתריקה.
דווקא רעיון לא רע...
צריך לחשוב איך להגן על הקובץ מהעתקה.
זכור לי ש @חיים בניסטי עשה אופציה כזו כשהוציא את הספר שלו על לוגואים.

אידיליה

משתמש צעיר
כשבתיה פרומן התחילה לכתוב בלבית מיד נהייתי קוראת הדוקה ומעריצה,
כל סדרה שנגמרה רק השאירה אותי מייחלת לסדרה הבאה... אילו באמת היו
סדרות קצת שונות מהיום אבל מוצלחות,מרתקות ונותנות המון חומר למחשבה
כמו שרק רותי יודעת...
אבל מישהי יכולה להזכיר לי בקצרה מה מסופר ב"בסוף יקראו לך לחזור"?
אני כבר עשיתי סלט שלם מכל הסדרות ההן, לא מצליחה להיזכר במה מדובר.

תמר תמר תמר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
דווקא רעיון לא רע...
צריך לחשוב איך להגן על הקובץ מהעתקה.
אפשר ליצור דרייב מוגן שרק מי שקיבל הרשאה(כתובת מייל)
יכול להכנס
ככה זרים לא ייכנסו
ואם מי שיקנה יוריד ויפיץ?
זה כבר בלתי נשלט
עבירה שלו איך שאומרים
בכלופן אפשר להחתים את הקונים שלא יעבירו
שום יהודי טוב לא יעביר
ובטוחה שכל מי שרוצה(כולל אני :p:p:p)יעזור בעיצוב ובעריכה...ובכל דבר שספר לא רשמי מכיל

haiosi

משתמש פעיל
היום הייתי בכמה חנויות בירושלים - ובכולם הספר אזל. נשמע כמו להיט היסטרי. מה אומרים עליו המבקרים / מי שקרא אותו?

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
היום הייתי בכמה חנויות בירושלים - ובכולם הספר אזל. נשמע כמו להיט היסטרי. מה אומרים עליו המבקרים / מי שקרא אותו?
דיי מאוכזבת למען האמת
ציפיתי שיהיה הרבה יותר שנון והרבה יותר עומק, כיאה לרזומה של הסופרת
ספר יפה, מענין, רציתי לסייםן וענין אותי לקרוא
אבל חשבתי שיהיה הרבה יותר וואו

צליל זינגר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני תוהה עד כמה זה נכון מבחינת סופר לפרסם ספר חדש (אפילו שמבוסס על סיפור ישן) שנופל ברמתו מהספרים האחרונים שלו. בכל זאת נוצר איזשהו רף מסויים. אני אישית הרגשתי אכזבה, כי לא כל יום יש לי אפשרות לקנות ספר וחיכיתי למשהו טוב.
הסיפור אכן חביב, אבל הסגנון שונה מאוד. באמצע הספר אפילו הסתכלתי שוב על הכריכה לראות שלא התבלבלתי ורכשתי בטעות ספר של חווה רוזנברג. לא שיש לי משהו נגד, אבל רציתי ספר של רותי.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני תוהה עד כמה זה נכון מבחינת סופר לפרסם ספר חדש (אפילו שמבוסס על סיפור ישן) שנופל ברמתו מהספרים האחרונים שלו. בכל זאת נוצר איזשהו רף מסויים. אני אישית הרגשתי אכזבה, כי לא כל יום יש לי אפשרות לקנות ספר וחיכיתי למשהו טוב.
הסיפור אכן חביב, אבל הסגנון שונה מאוד. באמצע הספר אפילו הסתכלתי שוב על הכריכה לראות שלא התבלבלתי ורכשתי בטעות ספר של חווה רוזנברג. לא שיש לי משהו נגד, אבל רציתי ספר של רותי.

האמת? גם אני תהיתי על כך.
אבל היו כ"כ הרבה שביקשו טעימות מהסיפורים הישנים, ולכן החלטנו להוציא אחד מהם, במהדורה מוגבלת מאוד ונוסטלגית מאוד, בעיקר בשביל חובבי הז'אנר...
גם המוקדנים הונחו לעדכן בכך כל מתקשר שמתעניין.
וזה נכתב בצורה הכי ברורה על הכריכה, בהקדמה, ובגב - כדי למנוע אכזבות מאנשים שרוצים את הסגנון של ההווה, ולא של העבר.

לא אני

משתמש מקצוען
האמת? גם אני תהיתי על כך.
אבל היו כ"כ הרבה שביקשו טעימות מהסיפורים הישנים, ולכן החלטנו להוציא אחד מהם, במהדורה מוגבלת מאוד ונוסטלגית מאוד, בעיקר בשביל חובבי הז'אנר...
וזה נכתב בצורה הכי ברורה על הכריכה, בהקדמה, ובגב - כדי למנוע אכזבות מאנשים שרוצים את הסגנון של ההווה, ולא של העבר.
וגם כתבת את זה כאן.
ולכן באופן אישי לא רכשתי. (למרות שגם הודעות שלך בדבר בישול אורז מלא אני נהנית לקרוא, אבל יש איזשהו שוני בין לקרוא לבין לשלם ולצפות למוצר מושלם..)
תמשיכי לכתוב ספרים מושלמים.
(גם אם אני חושבת שיש בהם כלמיני התרחשויות שלא מוצאות חן בעיני מבחינה פוליטית, גיאוגאפית או להבדיל רוחנית - אני עדין חושבת שיש בהם שלמות נדירה)
ואם כבר יש לי רעיון להדסטארט שיכבוש שיאים נראה לי.. ילך...?

נערך לאחרונה ב:

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה נכון!!!
לא הבנתי למה היא הדגישה לי את זה במיוחד...
כל הכבוד לכם!
לגילאי בית הספר זה אחלה ספר שבעולם
וגם למבוגרים יותר, בשביל לקרוא פעם אחת.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
(גם אם אני חושבת שיש בהם כלמיני התרחשויות שלא מוצאות חן בעיני מבחינה פוליטית, גיאוגאפית או להבדיל רוחנית - אני עדין חושבת שיש בהם שלמות נדירה)

מה נעשה שיש בעולם גם התרחשויות שלא מוצאות חן בעינינו? <אייקון מייבב>

מה מהות ההדסטארט המדובר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה