מידע שימושי בני ברקים. זהירות עם הוויז!!!!

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אני גם לא רוצה לחפור, אבל תבדוק כמה נרצחו בעיר העתיקה?
(אני מדבר על אזרחים שנרצחו ולא על שוטרים, שמבחינתם הם מייצגים את המשטר הציוני)
ברובע היהודי 0 !!!! (לא נרצחו ולא נפצעו לא שוטרים ולא אזרחים)
ברובע המוסלמי צריך לעשות הפרדה ברורה בין אזורים שונים ולא להכליל את כולו במקשה אחת
יש את החלק המזרחי צפוני-אזור שער הפרחים ועד לשער האריות וכל האזור שמשמאל לשער שכם (-בתוך החומות) שהוא אזור יותר מסוכן עובדתית מבחינת פיגועים המתרחשים שם (אגב גם באזורים אלו יש משפחות יהודיות שגרות)
יש את החלק שמימין לשער שכם ולרחוב הגיא (-המוביל משער שכם לכותל) ועד לשוק של שער יפו כולל שוק הקצבים והבשמים שהוא אזור רגוע ללא השוואה בכלל לאזור שער הפרחים והאריות ומבחינה עובדתית לא היו בו כמעט פיגועים, באזור הזה יש התקדמות מאוד גדולה בענין גאולת בתים מידי הערבים (בכסף או במשפטים, לא בנשק למי שחשש) ואחת לתקופה שומעים על עוד בית או חצר או בנין שנגאלו ומיושבים ביהודים כעת, במיוחד ברחוב חלדיה המקביל לחרוב השלשלת שכחמישים אחוז מתושביו הם יהודים ! וכן רחוב הסראיה שהוא מקביל לחלדיה מיושב בכמה וכמה משפחות יהודיות כן ירבו
רחוב הגיא עצמו הוא הרחוב האדום שדם יהודי ספוג בו לרוב הי''ד וזה לא סתם מכיון שהרחוב הזה יש לו משמעות אסטרטגית האם יהיה ליהודים דריסת רגל בו ומתנהלת שם מלחמה של ממש על צריבת התודעה של כולנו ליחס לאזור הזה ולכלל מזרח ירושלים
ולצערינו אויבינו מצליחים ליצור את התודעה הזאת כפי שניתן לראות בתגובות קודמות...
אז בבקשה מי שלא מכיר טוב את המפה של העיר העתיקה ולא יודע להפריד את האזורים שם שלא ישחק לידי אויבינו 'ולא ימס את לבב אחיו כלבבו' וישאיר תגובות מאיימות בסגנון שלעיל

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אז בבקשה מי שלא מכיר טוב את המפה של העיר העתיקה ולא יודע להפריד את האזורים שם שלא ישחק לידי אויבינו 'ולא ימס את לבב אחיו כלבבו' וישאיר תגובות מאיימות בסגנון שלעיל
יש להפריד בין ניתוח המציאות באופן ברור לבין הסקת המסקנות.
היהדות ה(המוגדרת)חרדית רואה בהרבה מהפעולות הנ"ל איסורי תורה חמורים ולכך מסקנתך מאד בעייתית.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני מכיר אישית אנשים שאין להם שום בעיה ללכת בגפם בכל סימטה ברובע המוסלמי
גם אני מכיר,
זה לא בגלל שהם לא חוששים שיעשו להם משהו, אלא זה בגלל שהם יודעים איך להגיב ולרובם יש להם את האמצעים המתאימים לזה. מה שא"א לומר על בחור ישיבה.

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
יש להפריד בין ניתוח המציאות באופן ברור לבין הסקת המסקנות.
היהדות ה(המוגדרת)חרדית רואה בהרבה מהפעולות הנ"ל איסורי תורה חמורים ולכך מסקנתך מאד בעייתית.
אשמח לשמוע על איזה איסורי תורה חמורים מדובר ?
(ואם אתה מדבר על איסור המרידה באומות או כלשון המשובשת 'התגרות באומות' אז תדע לך שאומת ישמעאל לא מדברת בקול אחד, חלקה לא מתעניינת בכלל בנושא הלאומי פלסטיני וחלקה לא מעוניינת שיהיה יהודי אחד בכל ארץ ישראל בין אם זה ברחוב חלדיה ברובע המוסלמי או ברחוב הרב שך בב''ב ואם לא היו יהודים במקומות החיכוך אז ההתנגדות שלהם היתה על הימצאות יהודים במקומות שכרגע בכלל לא נושא כעת)

נערך לאחרונה ב:

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
זה לא בגלל שהם לא חוששים שיעשו להם משהו, אלא זה בגלל שהם יודעים איך להגיב ולרובם יש להם את האמצעים המתאימים לזה. מה שא"א לומר על בחור ישיבה.
ממש לא, אני דיברתי על אנשים נשים וטף החמושים בשתי ידים ושתי רגלים בלבד והם לא חוששים כי הם נולדו שם והם חיים שם יום יום ויודעים שאין מה לחשוש ברוב מוחלט של המקומות שהרבה חוששים ללכת בהם

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אשמח לשמוע על איזה איסורי תורה חמורים מדובר ?
(ואם אתה מדבר על איסור המרידה באומות או כלשון המשובשת 'התגרות באומות' אז תדע לך שאומת ישמעאל לא מדברת בקול אחד, חלקה לא מתעניינת בכלל בנושא הלאומי פלסטיני וחלקה לא מעוניינת שיהיה יהודי אחד בכל ארץ ישראל בין אם זה ברחוב חלדיה ברובע המוסלמי או ברחוב הרב שך בב''ב ואם לא היו יהודים במקומות החיכוך אז ההתנגדות שלהם היתה על הימצאות יהודים במקומות שכרגע בכלל לא נושא כעת)
בכוונה לא אתייחס לדיון שהזכרת.
כוונתי ל
רחוב הגיא עצמו הוא הרחוב האדום שדם יהודי ספוג בו לרוב הי''ד
וכדומה..

ח גרינברג

משתמש צעיר
אה
יש פה כאלו שמאוד מעוניינים שהאשכול יסגר
מצוין תמשיכו הלאה להתווכח

אמא של אביגיל

משתמש רשום
נראה לי שיש תקופות רגועות יותר ויש פחות....
ועכשיו כנראה התחילה תקופה קצת פחות רגועה עם בני דודינו הצעירים ממזרח ירושליים.... נקווה שהגל הזה יפסיק ולא ימשיך אבל זה נשמע קצת יותר מפחיד לעבור ברחובותיהם....

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נראה לי שיש תקופות רגועות יותר ויש פחות....
ועכשיו כנראה התחילה תקופה קצת פחות רגועה עם בני דודינו הצעירים ממזרח ירושליים.... נקווה שהגל הזה יפסיק ולא ימשיך אבל זה נשמע קצת יותר מפחיד לעבור ברחובותיהם....
גם רמדאן למי ששכח.

ח גרינברג

משתמש צעיר
לא לשלם לווייז, אלא להאקרים שיודעים לרמות על ווייז ולדמות עומסים קבועים במקום.
כמו התמונה שבן אדם הולך עם עגלת קניות מליאה במכשירים של וויז ברחוב ראשי בפריז כשהרחוב ריק
וויז ראתה שיש מעל מאה רכבים שנוסעים ברחוב ההוא הרבה זמן על פחות מקמ"ש אז הוא שלח את כולם בדרכים חילופיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה