קורונה בני בית לבחור עם חום הממתין לבדיקה- זקוקים לבידוד?!

מלי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ההתפרצות בישיבת 'בית מתתיהו' נמשכת, הבוקר עוד 8 בחורים נמצאו חיוביים לקורונה, ובסך הכל ישנם 61 בחורים שנמצאו חיוביים, הבחורים הנשאים יועברו למלונית בכפר תבור, גם בנו של ראש הישיבה, הגר"צ ויסבקר נדבק בנגיף
איזה 8?
אח שלי שם והיום לבד קבלו 16 בחורים תשובה חיובית.
ואכן החולים עוברים לכפר תבור והמבודדים נשארים בישיבה.

חשבת מלי

משתמש פעיל
ככה כתוב במכתב של הרב שטרן, אב בית דין לענייני רפואה בני ברק.

אני יכול לבדוק את הסיבה, אבל יש מספיק השערות.

אגב, חיפשתי באתר של משרד הבריאות לא מצאתי שצריך להיבדק אם יש תסמינים.
אולי מישהו יכול למצוא את זה ?
הרב שטרן כתב להמתין 48 שעות מכיוון שלפעמים בימים הראשונים אין מספיק נוכחות של הנגיף בדגימות והבדיקה תצא שלילית למרות שהבן אדם חולה, לאחר 48 שעות סביר להניח שהבדיקה תהיה נכונה,

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
לפי הוראות משרד הבריאות הוא צריך להיות בבידוד רק אם הוא היה רבע שעה ברצף ליד חולה מאומת.

עכשיו ההוראה של הרבנים לא ללכת להיבדק רק אם יש תסמינים של חום גבוה במשך 48 שעות.

בכל אופן אסור לו, גם לא לצורך בדיקת קורונה, לצאת מהבית, רק עם רכב פרטי .
הרבנים דיברו רק על מקרה של חום בלי מגע עם חולה מאומת!!!!
וגם לפי משרד הבריאות אין הנחיה להיבדק במקרה כזה.

אם החום ממשיך, צריך להתייעץ עם רופא משפחה.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אגב, את זה העלו כבר?

שדר רדיו "קול ברמה", עמי מימון, חשף אמש (שלישי) כי נדבק בנגיף הקורונה. בהודעה שכתב בקבוצת ווטסאפ סגורה של אנשי תעשיית המוזיקה, הגיב מימון בחריפות על דברי זלזול שנשמעו בנוגע לנגיף: "אני כבר 11 יום זוועת עולם. לא נושם. משתעל כמו כלב. חום גבוה. כאבים כל הגוף. כמו שתיקח חבל ותחנוק אותי קבוע. מי שמבלבל את המוח שילך לישון. ואני עדיין במיטה. תפסיקו לזלזל".

"אין יום אין לילה. אין תנוחה. לעמוד, לשבת, לקום, לשכב, אין. כל האמיצים למיניהם, אני הקטן אומר: "היזהרו בדבריכם", הפציר מימון.

בריאיון ל"כיכר השבת" הרחיב השדר הוותיק אודות מצבו הרפואי, וסיפר כי אינו עולה לשידור כבר שבוע: "אנשים צריכים להבין שזה לא צחוק, יש קורונה! תפסיקו לקרוא לזה 'שקר', תשמרו על עצמכם. אני חולה בקורונה וסובל, ויודע מה אני אומר".

מימון הדגיש, כי "צריך להישמר מאוד ולשמור על הסביבה. אם היו אומרים לך שאתה צריך ללכת להזיק לחבר שלך, האם היית עושה את זה? אנשים חושבים שזה צחוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה