כללי בנית אתרים משתלם או לא

mrh3989

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מבררת כרגע על בנית אתרים, אם מישהו מתמצא בנושא אשמח לתגובה, האם זה משתלם, האם עובדים בזה פרטי או במשרדים, ואם כן איפה, כמה לוקחים על בניה של אתר,
כמה בתכל'ס יש ביקוש למקצוע הזה, האם בציבור שלנו זה קיים כבר או שעדין רק מתחיל?
עד היום למי פונים כשצריך לבנות אתר?

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בניית אתרים משתלם מאד עוד יותר מעיצוב גרפי ופרסום, במיוחד אם את נכנסת לתחום כמו שצריך ומבינה הרבה דברים מעבר, בציבור שלנו זה גם קיים, וכמובן שניתן לעבוד כעצמאית אבל בתחילה את אמורה להשיג את הלקוחות לא הם אותך, שזה קצת יותר קשה, וניתן לעבוד גם כשכירה בכל מקום שדרושה בונת אתרים בכל אופן אם כבר את חושבת על הכיוון אני ממליצה על וורדפרס ולא על מיוז לדעתי במיוז אני לא יודעת אם תוכלי למצוא עבודה כשכירה, הרבה הצלחה ובכל זאת גם אם למדת פרנסה משמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה