בנין משרדים ל-פרוג!

tami s

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכל האדריכלים/ות החשובים/ות!

אני סטודנטית בשנה ב',(לא בפרוג...) ויש לנו פרויקט תכנון "בנין משרדים".
והנושא שבחרתי הוא-- איך לא-- מכללת פרוג החשובה!! :D
רציתי לבקש עזרה במידע על הבנין ומה שבתוכו, למשל:
  • מה יש בתוך הבנין? open space? משרדים, ואיזה?
  • איך לומדים שם את הקורסים- גברים ונשים בחדרים נפרדים?
  • וכל מה שיש לכם להוסיף-- יועיל לי מאוווווד!
אז, תודה מראש לכל העונים,
וכפרס- אני מבטיחה בלי נדר להעלות את הדמיית הבניין אחרי ההגשה!!!!

tami s

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה, אף אחד לא היה בבנין של פרוג???:eek::eek:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה לא צריך לדעת מה יש בבניין של פרוג, אתה צריך לדעת איך אתה חושב שנכון שיתנהל הבניין של פרוג. אם יהיה לך חזון - יהיה לך בניין מעניין ומוצלח.

למשל, אתה יכול לבוא ולומר: אני סבור שאמנים מתחדדים ומתפתחים כשהם מתחככים עם תחומים אחרים של אמנויות ולכן אני חושב שבבניין הזה צריך שיהיה לכל תחום את האזור שלו - אבל גם מקום משותף, או אפשרות לצפות על הכיתות / האזורים האחרים - אתה פותח פתח לתכנון מעניין של הבניין.

עוד דוגמה: אתה יכול לומר, אני חושב שחשוב שהציבור החרדי יחשף לתרבות של לימוד מקצועות בסגנון של פרוג ולכן אני רוצה שהבניין יחשוף את מה שקורה בו כלפי חוץ (או שחלק ממנו יהיה איזור ציבור, או מעבר) ושהפעילות בתוך הבניין תהיה חשופה.

עוד דוגמא: אני סבור שזה לא נכון לעשות בניין למשרדים בלבד, אלא צריך שיהיה בבנין תמהיל של שימושים הקשורים ביצירה ובאומנות, למשל: משרדים, לימודים, סטודיואים של תלמידים, בית דפוס, קידום תעסוקה ועוד - ואז לחשוב איך עובדת מערכת היחסים בין כל הפונקציות.

בקיצור, נתתי לך כמה דוגמאות רק כדי שיובן שלא צריך ללמוד את המציאות אלא לייצר אותה. בהצלחה!

tami s

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה לא צריך לדעת מה יש בבניין של פרוג, אתה צריך לדעת איך אתה חושב שנכון שיתנהל הבניין של פרוג. אם יהיה לך חזון - יהיה לך בניין מעניין ומוצלח.

למשל, אתה יכול לבוא ולומר: אני סבור שאמנים מתחדדים ומתפתחים כשהם מתחככים עם תחומים אחרים של אמנויות ולכן אני חושב שבבניין הזה צריך שיהיה לכל תחום את האזור שלו - אבל גם מקום משותף, או אפשרות לצפות על הכיתות / האזורים האחרים - אתה פותח פתח לתכנון מעניין של הבניין.

עוד דוגמה: אתה יכול לומר, אני חושב שחשוב שהציבור החרדי יחשף לתרבות של לימוד מקצועות בסגנון של פרוג ולכן אני רוצה שהבניין יחשוף את מה שקורה בו כלפי חוץ (או שחלק ממנו יהיה איזור ציבור, או מעבר) ושהפעילות בתוך הבניין תהיה חשופה.

עוד דוגמא: אני סבור שזה לא נכון לעשות בניין למשרדים בלבד, אלא צריך שיהיה בבנין תמהיל של שימושים הקשורים ביצירה ובאומנות, למשל: משרדים, לימודים, סטודיואים של תלמידים, בית דפוס, קידום תעסוקה ועוד - ואז לחשוב איך עובדת מערכת היחסים בין כל הפונקציות.

בקיצור, נתתי לך כמה דוגמאות רק כדי שיובן שלא צריך ללמוד את המציאות אלא לייצר אותה. בהצלחה!

או, תודה.
אני באמת לא עושה רק משרדים כמובן שיהיה מקום ללימודים, אולם, סטודיו, open space, וכו
מה שאני רציתי לדעת זה ממישהו שלמד שם ויודע איך לומדים שם בהפרדה גברים ונשים?
זה יכול להיות בקורסים נפרדים/ באותה כיתה אך בהפרדה/ וכדו'.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
או, תודה.
אני באמת לא עושה רק משרדים כמובן שיהיה מקום ללימודים, אולם, סטודיו, open space, וכו
מה שאני רציתי לדעת זה ממישהו שלמד שם ויודע איך לומדים שם בהפרדה גברים ונשים?
זה יכול להיות בקורסים נפרדים/ באותה כיתה אך בהפרדה/ וכדו'.
אני חוששת שלא הבנת אותי. מגוון חללים זה טוב, אבל אני באתי לומר לך שצריך שתהיה לך אג'נדה, תפיסה איך המקום צריך לעבוד - ומתוך זה תתכנני את הבניין. לכן, את יכולה להחליט איך תהיה ההפרדה. את לא באמת מייצרת מקום עבור פרוג. את מייצרת את הפרוייקט שלך ולכן מחליטה לפי העקרונות של האג'נדה שלך איך הדברים יהיו.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
נגיד שאני מקבלת את זה שאת לומדת במכללה אחרת ומתכננת את :פרוג" ;) או משהו דומה
העיקרון הוא לעשות עבודת שטח בכמה מקומות דומים לסייר לשאול וללמוד מה מצוי ומה היה רצוי שיהיה ולפי זה לבנות את הפרוגרמה

tami s

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נגיד שאני מקבלת את זה שאת לומדת במכללה אחרת ומתכננת את :פרוג" ;) או משהו דומה
העיקרון הוא לעשות עבודת שטח בכמה מקומות דומים לסייר לשאול וללמוד מה מצוי ומה היה רצוי שיהיה ולפי זה לבנות את הפרוגרמה

פרוגרמה, חזק!

תודהרבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה