בניית ממשק בדפדפן תומך אקסס

קצת סדר...

משתמש פעיל
האם משהו יודע על ממשק אינטרנטית שיעביר הנתונים שלו לאקסס
דחוף מאוד!!!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תוכלו לכתוב תוסף לכרום וכדו' שישמור את המידע על המחשב.
מה שצריך לבדוק זה מה הפורמט של האקסס.
אני לא מכיר אקסס בכלל.

קצת סדר...

משתמש פעיל
תוכלו לכתוב תוסף לכרום וכדו' שישמור את המידע על המחשב.
מה שצריך לבדוק זה מה הפורמט של האקסס.
אני לא מכיר אקסס בכלל.
איך אני יכול לבדוק את זה, כדי לדעת מה הפורמט של האקסס [אקסס היא תוכנה המצורפת עם התכונות של אופיס מייקרוסופט]
ואיך כותבים תוסף לכרום וכדו'
אני עם הארץ בדפדפן וWEB

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האם התכוונתם שאתם רוצים לבנות ממשק אינטרנט שששולף ושומר נתונים במסד נתונים של אקסס?
אם כך אולי זה יתאים לכם?

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם תוכלו להסביר מה אתם רוצים לעשות ואיך אקסס קשור לזה, יכול להיות שמישהו יוכל לעזור... השאלה לא ברורה

קצת סדר...

משתמש פעיל
אני בניתי תוכנה באקסס לניהול עסק, והלקוח אומר שהיות שהוא מסתובב הרבה ומספק סחורה ללקוחות מחוץ לעסק, ע"כ הוא רוצה גישה לתוכנה ברשת, [הצעתי לו שיקח טאבלט, תומך ווינדוס ועי"כ אני יכול להחבר את זה דרך דרופבקס ולא רצה, הוא רוצה דווקא שיעבוד על דפדפן או משהו אחר שיוכל על טלפון חכם] ע"כ בקשתי עזרה על פתרון,
[וכרגע נראה לי שמצאתי בפתרון אני עוד באמצע לבדוק את זה, והפתרון להיות מנוי במייקרוספט אופיס 365, זה לא יקר 440 ש"ח לשנה 20 ש"ח לחודש והם נותנים איחסון ברשת ושמעתי שהם עובדים על השרת שרפויט שהם מציעים שזה תומך אקסס שיוכל להיפתח דרך הדפדפן, ולאחסן אצליהם את הקובץ לפתוח את זה דרכם, אבל זה תיאוריה צריכים עוד לבדוק את זה]

אשמח אם משהו יכול להציע משהו אחר.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי גם תשאל בפורום תוכנות מייקרוסופט ואופיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה