בניית מחשב לבד.

• פותח הנושא TIP X
  • פורסם בתאריך

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמה לדעתכם אחסוך אם אקנה חלקים ואבנה לבד את המחשב [לגרפיקה] אין לי ידע מוקדם אולם אני מקווה בעז"ה להצליח.- אם מדובר ב100 200 שח לא שווה לי אולם על500 ויותר יתכן ושווה.
ב. היכן אפשר לקנות במחיר הכי זול חלקים אמינים לא משוחזרים ולא ביבוא אישי אלא רשמי.
ג. האם הסיכונים לטעויות או חשמל סטטי וכדו' מידי גדולים ששוה לוותר בגללם על החסכון.

מאן דאמר

משתמש פעיל
אני לא מבין בזה. אבל להשערתי מוכרי המחשבים מרויחים יותר מ-100-200 ש"ח על כל מחשב.... אז כנראה שהחסכון שלך יהיה יותר גדול.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל תודה.
אני מחפש תשובה יותר קונקרטית וגם על שאלות ב. ג.

NIVDFB

משתמש פעיל
לא כדאי

קרא את הקישור

קבצים מצורפים

• 1.JPG
    KB 81.2 · צפיות: 6

om

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י TIP X;277160:
כמה לדעתכם אחסוך אם אקנה חלקים ואבנה לבד את המחשב [לגרפיקה] אין לי ידע מוקדם אולם אני מקווה בעז"ה להצליח.- אם מדובר ב100 200 שח לא שווה לי אולם על500 ויותר יתכן ושווה.
ב. היכן אפשר לקנות במחיר הכי זול חלקים אמינים לא משוחזרים ולא ביבוא אישי אלא רשמי.
ג. האם הסיכונים לטעויות או חשמל סטטי וכדו' מידי גדולים ששוה לוותר בגללם על החסכון.

א. אתה מתכוון להרכבה לבד? חנויות לוקחים על זה 75 ש"ח אם אתה קונה אצלם חלקים.
ב. ז"א קניה מספקים ולא מחנויות? (חנויות שאני מכירה כזולות יחסית ואמינות זה tms ,iqpc,ו skypc. בטח יש עוד)
ג. לדעתי הסיכון הוא שאחד מהרכיבים יהיה בעייתי ולא תדע ע"כ, טכנאים אמורים להריץ בדיקות אחרי ההרכבה לראות שהכל בסדר, ולך אין את הכלים לכך - אם זה לא יעבוד, לאו דווקא שתוכל לאתר את החלק הבעייתי, ולהם יש ציוד (אני חושבת שהיום מעבדים מגיעים עם מדבקה טרמית כך שלא צריך למרוח משחה) - מלבד הסיבה הזאת, הכל כתוב בנט... מסתמא גם כללי זהירות עם חשמל סטטי - השאלה איזה ידע יש לך בחומרה כרגע וכמה זמן זה יקח לך. תחשוב עם ההפרש שווה לך ביחס למה שאתה מרוויח לשעה + תוספת סיכון.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
חופשי אפשר להתקין לבד. אבל זה כמעט לא חוסך כסף.
בתנאי שאתה לא נכה ולא תשבור איזה כנף של מאוורר, או שתגחף בכוח סלוט של זיכרון הפוך... או שתחבר את ה-USB בפרונט ליציאת הפיירוייר ותשרוף את הדיסק און קי שלך.

OM,
ג. נראה לך? אנשים קונים ב-KSP, במחירי 0, הטכנאי שמקבל 25 שקל לשעה מרכיב את המחשב, מדליק, הדיסק מזוהה? הזיכרון מזוהה - לאריזה. אל תחיו באשליות שבחנויות כגון אלו מישהו עושה בקרת איכות על המוצר המוגמר.
בחנויות שמכבדות את עצמן, עושים בקרת איכות. אבל המחיר של המחשב עולה ועולה (לדעתי, בצדק).

בשורה התחתונה, אם נאמר שהרכבה שלך אינה טובה יותר משל הטכנאי ב-KSP, תנו לו לעשות את העבודה. לא שווה את ה-50-100 שקל. אלא אם יש בך רצון או הובי להרכיב לבד.

DDFF

משתמש פעיל
עם מינימום ידע טכני אפשר להרכיב לבד, אין הרבה איפה לטעות.
בלי קשר להבדל במחיר אם אתה אוהב את זה, לך על זה.
בהצלחה

NIVDFB
בא. הם מדברים על מחשב מוכן מחברה (DELL ,HP וכו׳) ולא על הרכבה מוכנה.
גם את טענה ב. אני לא מבין ואם זה מחשב מוכן אז לא צריך טכנאי? זה מתקן את עצמו? ומה פתאום שיצטרכו לפרק הרי בשביל זה יש באמת את הטכנאי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה