בניית אתר חדש

ליזי

משתמש רשום
שלום,
חברת תכנות בונה לי אתר חדש (בתקציב של 300,000 ש"ח), ואני מתלבטת באיזה שפה הם יבנו,
יש להם את ההמלצות שלהם אך כיוון שהם משוחדים אשמח אם תוכלו לפרט לי את השפות השונות שיש, ומה המומלץ ביותר, יתרונות / חסרונות.
תודה רבה

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
השאלה המתבקשת:
באיזה אתר מדובר?
מכירות?

דבר שני, זה הזוי-המחיר...
(תקחי את כל המתכנתים והמעצבים האלופים שמסתובבים כאן ולא תגיעי למחיר הזה...)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהים אותי איך אנשים עונים תשובות מבלי לדעת מה האתר.

אני קיבלתי הצעות מחיר גם יקרות יותר.

בואו נקצין, אבל נניח שהם רוצים לבנות מערכת כמו פייסבוק, האם 300,000 שקל יקר? זה סכום מצחיק וזעום. האם ניתן לבנות את זה על וורדפרס? חחח.

חברת תיכנות תבנה ללקוח משהו שמתאים לאפיונו ודרישותיו ותתאים גם את המחיר בהתאם לעבודה, וכל תגובה בהקשר למחיר ולפלטפורמה מבלי לראות את ולהבין את האפיון, גובל בחוסר הבנה בסיסי בתחום.

ומאידך, שאלה של איזו שפה ואיזו מערכת כאן בפורום מבלי להכנס לנבכי האפיון והייעוד, הינה גם גובלת בחוסר הבנה בסיסי.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י prog;1642596:

בואו נקצין, אבל נניח שהם רוצים לבנות מערכת כמו פייסבוק, האם 300,000 שקל יקר? זה סכום מצחיק וזעום. האם ניתן לבנות את זה על וורדפרס? חחח.

חברת תיכנות תבנה ללקוח משהו שמתאים לאפיונו ודרישותיו ותתאים גם את המחיר בהתאם לעבודה, וכל תגובה בהקשר למחיר ולפלטפורמה מבלי לראות את ולהבין את האפיון, גובל בחוסר הבנה בסיסי בתחום.

ומאידך, שאלה של איזו שפה ואיזו מערכת כאן בפורום מבלי להכנס לנבכי האפיון והייעוד, הינה גם גובלת בחוסר הבנה בסיסי.

הוצאת לי את המילים מהמקלדת...

אגב, למי שכתב מעליי על קוד פתוח: קוד פתוח כולל הרבה יותר ממערכות CMS מוכנות. אפשר לבנות את זה על פריימוורק דוגמת Laravel או Express וזה עדיין קוד פתוח.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י prog;1642596:

ברור, השאלה אם זה מה שמדובר כאן.
יכול להיות שאפשר לצמצם את ה-300,000 האלה פי 5 ויותר.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י prog;1642596:

ברעיון-צודק [שבלי לראות את האפיון או לפחות לדעת מהו האתר, א"א להתאים מערכת]

השאלה היא האם לפני שפייסבוק נהייתה מה שהיא, עלה לפתח אותה 300000 או כמה שהיא שווה היום????

ז"א, האם המותג אמור להשפיע באופן כ"כ קיצוני על הצעת המחיר???

ליזי

משתמש רשום
אני יפרט יותר,
זה אתר לעסק הכלול בתוכו גם חנות,
והמחיר זה איפיון עיצוב ותכנות,
אני לא מתכנתת במקצועי ואכן לא מספיק מבינה בזה ולכן חשבתי שתוכלו לעזור לי ולתת לי כיוון.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
לגבי מחיר, אי אפשר לדעת עד שלא תעלי לכאן אפיון מסודר. ביקשת הצעות מחברות אחרות? כמה הם רצו?

מבחינת שפה, לבדוק שזו שפה עדכנית (לא ASP קלאסי לדוגמה) והכי חשוב - שהם מקצוענים. אם מקצוענים יבנו לך את האתר, זה כבר פחות קריטי באיזו שפה - לדעתי בלבד.
(יכול להיות שבדרישות מסוימות יש עדיפות לשפות מסוימות, בשביל זה צריך אפיון מסודר).

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ליזי;1642639:
אני יפרט יותר,
והמחיר זה איפיון עיצוב ותכנות,
אני לא מתכנתת במקצועי ואכן לא מספיק מבינה בזה ולכן חשבתי שתוכלו לעזור לי ולתת לי כיוון.

אם כך אני חוזר בי שאמרתי שאפשר לצמצם את המחיר פי 5.
לענ"ד אפשר לצמצם ביותר מפי 10.

ליזי

משתמש רשום
לגבי המחיר והחברה זה נתון, (לא בקשתי חוות דעת לגבי זה)
השאלה היא לגבי השפת תיכנות: ג'מלה, וורדפרס, דרופל וכו'

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י אברהם;1642683:
אם כך אני חוזר בי שאמרתי שאפשר לצמצם את המחיר פי 5.
לענ"ד אפשר לצמצם ביותר מפי 10.

אולי מדובר על חנות כמו איביי ודומיו?

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י Nahum;1642676:
לגבי מחיר, אי אפשר לדעת עד שלא תעלי לכאן אפיון מסודר. ביקשת הצעות מחברות אחרות? כמה הם רצו?

מבחינת שפה, לבדוק שזו שפה עדכנית (לא ASP קלאסי לדוגמה) והכי חשוב - שהם מקצוענים. אם מקצוענים יבנו לך את האתר, זה כבר פחות קריטי באיזו שפה - לדעתי בלבד.
(יכול להיות שבדרישות מסוימות יש עדיפות לשפות מסוימות, בשביל זה צריך אפיון מסודר).

איך הוא ידע שהוא משלם על אתר מושלם ושירות מצויין ולא על המשרדים הקריאטיביים שהם בנו ועל מנות הגורמה שמגישים לעובדים?

בכל מקרה הפירוט של השואל לא מספק

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י album;1642688:
איך הוא ידע שהוא משלם על אתר מושלם ושירות מצויין ולא על המשרדים הקריאטיביים שהם בנו ועל מנות הגורמה שמגישים לעובדים?

בכל מקרה הפירוט של השואל לא מספק

הוא משלם על הכל, וגם על הרכבים של המנכ"ל והעובדים, והסופ"ש במלון לכל החברה.
אם הם מקצוענים והם בונים לו את האתר כמו שהוא רוצה ובמחיר שהוא מוכן לשלם, מה איכפת לו?

בכל מקרה, פותח האשכול לא מעוניין בחוו"ד על המחיר או החברה, אז שיהיה לו לבריאות...

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י ליזי;1642686:
לגבי המחיר והחברה זה נתון, (לא בקשתי חוות דעת לגבי זה)
השאלה היא לגבי השפת תיכנות: ג'מלה, וורדפרס, דרופל וכו'

אם זה נתון, אז גם השפה זה דבר נתון.
חברה לא תשנה את שפת הפיתוח שלה או את הפלטפורמה שלה בגלל לקוח. מה שהם מכירים זה מה שמפתחים ללקוח.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1642687:
אולי מדובר על חנות כמו איביי ודומיו?

לא נשמע שזה בכיוון של איביי

נכתב ע"י ליזי;1642639:

ליזי

משתמש רשום
בהסכם כתוב שאני יכולה לבחור את שפת התכנות, ודאי שלחברה יש את השפה שהיא רוצה, אך יש לה אינטרסים ולכן פניתי אליכם, כי לכם אין אינטרס בעיניין

אות לי

משתמש סופר מקצוען
300.000 שקל זה הרבה? כאן זה היה מליון שקל..

לנו יש אתר תדמית ומכירה (המכירה לא פעילה כרגע) עלה לנו טיפ :) טיפה :) פחות ;)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אות לי;1642738:
300.000 שקל זה הרבה? כאן זה היה מליון שקל..

לנו יש אתר תדמית ומכירה (המכירה לא פעילה כרגע) עלה לנו טיפ טיפה פחות.

נכנסתי לאתר שלכם
ולדעתי הייתם יכולים לקבל הצעות מחיר זולות בהרבה, לא טיפ-טיפה פחות

אולי מעניין אותך גם...