Elementor בניית אתר אלמנטור או קוד?

עיצוב גרפי מקצועי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רוצה לשתף אתכם מניסיוני האישי אני בונה אתרים יפהפיים ומתוחכמים באלמנטור כשאני רוצה לעשות משהו שאין באלמנטור ואני לא מוצאת תוסף לזה אני פשוט פונה למתכנתת אבל כשאני מנסה למכור למישהו אתר הוא ישר שואל את מתכנתת כאילו מה? אם היא בונה בקוד יוצא אתר מכוער ומסורבל [לדעתי כמובן אפשר להתווכח] ואם היא בונה באלמנטור [שיש מלא כאלה] אז היא בדיוק כמוני ורק גובה מחיר כפול בגלל שהיא מתכנתת אשמח לשמוע אם אני צודקת או טועה

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
רוצה לשתף אתכם מניסיוני האישי אני בונה אתרים יפהפיים ומתוחכמים באלמנטור כשאני רוצה לעשות משהו שאין באלמנטור ואני לא מוצאת תוסף לזה אני פשוט פונה למתכנתת אבל כשאני מנסה למכור למישהו אתר הוא ישר שואל את מתכנתת כאילו מה? אם היא בונה בקוד יוצא אתר מכוער ומסורבל [לדעתי כמובן אפשר להתווכח] ואם היא בונה באלמנטור [שיש מלא כאלה] אז היא בדיוק כמוני ורק גובה מחיר כפול בגלל שהיא מתכנתת אשמח לשמוע אם אני צודקת או טועה
לא צריך להיות נחיתי...
יש לנו גם מחירים גבוהים ועבודה יותר טובה ממתכנת\ת רק העבודה שלהם יותר קשה ומסורבלת, ובוודאי שללקוח יותר קל להתעסק איתנו מאשר עם קוד :cool:

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
את יכולה לומר שאת בונה אתרים מתוחכמים ואת מעסיקה אצלך מתכנת שעושה את הדברים המסובכים....

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אההם
אני מתכנתת
האתרים שלי ממש לא מכוערים ומסורבלים :mad:
אני באמת עובדת כמוך, בונה בוורדפרס/אלמנטור ומוסיפה קוד תכנות איפה שאני רוצה לבצע משהו שלא קיים.,
שילוב אלוף לטעמי :)

עיצוב גרפי מקצועי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
את יכולה לומר שאת בונה אתרים מתוחכמים ואת מעסיקה אצלך מתכנת שעושה את הדברים המסובכים....
אההם
אני מתכנתת
אני באמת עובדת כמוך, בונה בוורדפרס/אלמנטור ומוסיפה קוד תכנות איפה שאני רוצה לבצע משהו שלא קיים.,
שילוב אלוף לטעמי
מה שניסיתי להגיד שאני מתמקדת באלמנטור ולכן אני עובדת בטיל ויוצא לי דברים יפים ונכון משתמשת בידע שיש לאחרים ואין לי

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אההם
אני מתכנתת
שילוב אלוף לטעמי :)
כנ"ל גם אני :)
פשוט אני מעסיקה מעצבות אתרים תותחיות, משתמשת לרוב ביכולות של אלמנטור ומוסיפה קוד לפי העניין...
אני חושבת שאת מתכוונת לאנשים שלא משתמשים בוורדפרס ולכן בניית האתר אצלם יותר איטית, ואם הם לא עובדים עם מעצב/ת זה גם לא יפה...

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים

מצד אחד צודקת,
אבל מצד שני, את מבינה שאם היא מתכנתת אז היא עושה הכל וגובה את המחיר שלה,
משא"כ אם את פונה למתכנתת כדי להוסיף דברים, אז את גובה בסופו של דבר מחיר יותר יקר, כי בסופו של דבר המתכנתת גובה ממך יותר יקר ממה שהיא גובה ללקוחות שלה,
לא כך?

עיצוב גרפי מקצועי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אז את גובה בסופו של דבר מחיר יותר יקר, כי בסופו של דבר המתכנתת גובה ממך יותר יקר ממה שהיא גובה ללקוחות שלה,
ממש לא אני זולה בהרבה מכולם ויש לי ים מתכנתות שזקוקות לעבודה ומתחרות לתת לי את המחיר הטוב ביותר
לצערינו יש הצפה בשוק המתכנתות בדיוק כמו שוק הבונות אתרים באלמנטור ואגב נכנסתי לתיק עבודות שלך ויש לך אתר יפהפה

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
ממש לא אני זולה בהרבה מכולם ויש לי ים מתכנתות שזקוקות לעבודה ומתחרות לתת לי את המחיר הטוב ביותר
לצערינו יש הצפה בשוק המתכנתות בדיוק כמו שוק הבונות אתרים באלמנטור ואגב נכנסתי לתיק עבודות שלך ויש לך אתר יפהפה
תודה, :)
רק שהוא עדיין לא בנוי עד הסוף, והוא עוד לפני שנגעתי בקודים למיניהם,
אני פשוט מוצף עם עבודות בליע"ר אז עוד לא הספקתי לעשות לעצמי משהו.

rivkic

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
באמת?
אשמח מאוד לשמוע על שמות, אני הרבה פעמים רוצה תגבור ולא מכירה הרבה מתכנתות וורדפרס, בטח לא כאלה שזקוקות לעבודה.

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצא אתר מכוער ומסורבל
יש נקודה בעייתית אצל רבים מהמתכנתים, כאשר ניגש אליהם הלקוח הם לוקחים את העבודה גולמית כמו שהיא ולא חושבים על הנקודה שכולנו כאן מכירים והיא UI UX, זה מה שגורם לעבודות שלהם להיראות בהתאם.
המתכנת בטוח שזה שהוא בנה את הממשק באנגולר הוא WOW! והוא לא מבין לפעמים מתוך סביבת הניתוח שלו שאת הלקוח שלו ואת המשתמשים מעניין קדחת איזה מסגרת הוא השתמש...

אבל זה ממש לא כולם, ישנם רבים שיודעים שיש את המושגים הנ"ל
או שהם מכירים אותם מקרוב ומיישמים אותם בידע שלהם
או שהם נותנים לאחרים ליישם אותם
מה שבטוח שההגדרה מידי כוללנית.

קל להתעסק איתנו מאשר עם קוד
(המשפט מסורבל ממש כמו בתיאור לעיל)... תמיד קל יותר להתעסק עם בנאדם מאשר עם קוד בתנאי שהבן אדם לא מקודד מידי...

עיצוב גרפי מקצועי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
באמת?
אשמח מאוד לשמוע על שמות, אני הרבה פעמים רוצה תגבור ולא מכירה הרבה מתכנתות וורדפרס, בטח לא כאלה שזקוקות לעבודה.
נרשמתי לניוזלייטר שלך ואפי' אולי פעם שיהיה זמן אני ילמד תכנות כדי לחסוך את התשלום למתכנתת מה שרציתי לומר זה שהגיע הזמן להבין שהיום בשביל לבנות אתר מורכב ויפה לא חייבים להיות מתכנתת והרבה פעמים לא צריך לשכור מתכנתת בשביל פינישים וודאי שמתכנתת שעובדת עם מעצבת ואלמנטור יצא לה אתרים יפים

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
באמת?

באמת??
אני מחפשת די בנרות מפתחת שיודעת ומכירה טוב את וורדפרס אבל גם יודעת לכתוב קוד מותאים אישית
במחיר נורמאלי... שהלקוח יוכל לעמוד בו. (לא בחינם. אבל מחיר שפוי)
עדיין לא מצאתי.

כבר יצא לי להתעסק עם כמה מתכנתות מפונפנות
שרק גבו כסף והלכו. (לא מכירות וורדפרס בכלל לא יודעות מה זה עיצוב בכלל CSS זה רק לקישוט..)

אני עדיין בחיפושים...
צריכה משהי שתתאים לי עיצוב פקסל לפיקסל.
אחת שמכירה את כל שפות התכנות שמתממשקות היטב עם וורדפרס
אחת שיודעת מה שהיא עושה.
שרוצה שהכל יתקתק ויעבוד.
לא סתם לסיים את העבודה וללכת.

ממתינה לראות דוגמאות. או הצעות
office
@
push123.net
תודה.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נרשמתי לניוזלייטר שלך ואפי' אולי פעם שיהיה זמן אני ילמד תכנות כדי לחסוך את התשלום למתכנתת מה שרציתי לומר זה שהגיע הזמן להבין שהיום בשביל לבנות אתר מורכב ויפה לא חייבים להיות מתכנתת והרבה פעמים לא צריך לשכור מתכנתת בשביל פינישים וודאי שמתכנתת שעובדת עם מעצבת ואלמנטור יצא לה אתרים יפים
אפשר להוציא אתרים מאד יפים עם אלמנטור
אבל התאמה אישית, לא בטוח שאלמנטור מספיק.
אצלי בכל אתר יש קנייצ' שתוקע אותי
ואני לא מוותרת עליו כי זה הקטע שלי, והסגנון שלי.
לצערי אני מכירה שפות תכנות אבל אין לי את האומץ להתחיל ליישם את זה בשטח.
עדיף לי להשאיר את זה לגדולים ממני.

rivkic

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
באמת??
אני מחפשת די בנרות מפתחת שיודעת ומכירה טוב את וורדפרס אבל גם יודעת לכתוב קוד מותאים אישית
במחיר נורמאלי... שהלקוח יוכל לעמוד בו. (לא בחינם. אבל מחיר שפוי)
עדיין לא מצאתי.

כבר יצא לי להתעסק עם כמה מתכנתות מפונפנות
שרק גבו כסף והלכו. (לא מכירות וורדפרס בכלל לא יודעות מה זה עיצוב בכלל CSS זה רק לקישוט..)

אני עדיין בחיפושים...
צריכה משהי שתתאים לי עיצוב פקסל לפיקסל.
אחת שמכירה את כל שפות התכנות שמתממשקות היטב עם וורדפרס
אחת שיודעת מה שהיא עושה.
שרוצה שהכל יתקתק ויעבוד.
לא סתם לסיים את העבודה וללכת.

ממתינה לראות דוגמאות. או הצעות
office
@
push123.net
תודה.
נכון,
כמו שאמרתי - יש מחסור במתכנתים לוורדפרס.
יש לי צוות מתכנתות אלופות עם התמחות לתכנות לוורדפרס
ושפע של תלמידות מתכנתות לוורדפרס
לא ראיתי הצפה, או מחירים זולים כמו שמגנוב תיארה
אלא יותר מחסור בשוק כמו שאת מתארת - כי זה תחום נצרך לגמרי.

אם מעניין אותך נוכל בכיף להמשיך באישי ונראה אם יתאים לנו לעבוד ביחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה