דרוש מידע ****** גלובל

מצב
הנושא נעול.

elibeli

משתמש מקצוען
אין לו מייל ולכן אין לי אפשרות לשלוח לו...
ויותר מזה הוא אמר שכל מי שיצא נגד זה זה בגלל שהוא לא הרוויח כי 90% נושרים כי לא הקשיבו לכללים...עצוב ביותר....
כאמור כתבתי מהכרות של בן משפחה שנמצא בפנים כבר 4 או 5 שנים!! ולא נשר. כתבתי כי זה פשוט מזעזע לראות מה שקורה עם מי שנכנס לשם.
והלוואי שאם ע"י מה שכתבתי לפחות מישהו אחד ינצל משם (וזו ממש הצלה!!) זה יהיה לזכותו של קרוב משפחתי שיצליח להתנתק מהמקום הזה.

חוצמזה... נשמע לי קצת מוזר ששהוא בפנים ואין לו מייל. ההתקשרות איתם כ"כ מאסיבית שלא ניתן כ"כ לתקשר דרך הטלפון בלבד ולא נראה שיש לו גם טלפון לא כשר..

BY

משתמש רשום
שלום לכם!
אני לא משכנעת וגם לא שוללת.
מניסיון שלי:
ראיתי מודעה שכתוב בה בערך כך:
חנוקה? מחפשת הכנסה נוספת? הפתרון נמצא כאן... צלצל/י עכשיו.....
צלצלתי. ענתה לי אשה שאני מכירה מאוד נחמדה
אמרה שצריך להגיע למפגש בן כ-שעה ללא עלות בכלל וללא סיכון כספי ושם יסבירו לך הכל, כ;מו מין ראיון עבודה/
השתכנעתי (יש לציין שהיא לא ניסתה לשכנע) מה יש לי להפסיד.
הגעתי. הייתה שם קבוצה של כ-8 גברים ו- 5 נשים (בהמשך הבנתי שרוב מה5 נשים היו נשים מהחברה כדאי למלא את הכסאות.
שמעתי של הרצאה באמת מאוד יפה על חשיבה על כסף ועבודה (בכלל לא ראיון עבודה) וזהו- הרצאה יפה.
לסיום מי שרוצה לעבוד צריך להגיע למפגש נוסף. שם יסבירו לכם מה העבודה בתכל'ס. ובנוסף גם לשלם 60 ש"ח כדאי לדעת שאתה באמת רציני!!!!
התלבטתי אבל ההרצאה הייתה כל כך יפה והיה נראה שאילו אנשים אמינים ויש להם מה למכור. ומה אני יכולה להפסיד 60 ש"ח לעומת הרווח הגדול. נרשמתי.
הם עשו את ההרצאה הבאה ישר יום אח"כ כדי שלא יהיה לי זמן להתחרט. ובשעות תקועות 4:30 אח"צ עד 9:30 בערב.
דברתי עם האפליינית שלי (זו מהמודעה) והיא אמרה שמה, זה רק בהתחלה אח"כ זה עבודה מהבית, ובשיל עבודה צריך טיפ טיפה השקעה... השתכנעתי, (יש להם נוסף מיוחד וכתוב מה לענות לכל שאלה מראש)
וכך השתכנעתי גם למפגש השלישי.
כאן הגיע מקטע שכל הסיפור עולה כ- 6000 ש"ח השקעה ראשונית וחד פעמית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
התלבטתי הרבה אבל הפעילו עלינו כזה לחץ שמי שמצטרף ראשון זה שווה יותר כי הוא יכול כבר לצבור נקודות ולהתקדם וטה טה טה...
בעלי כעס אבל רק בתוך הלב ונתן לי לעשות כפי הבנתי בלי לצייץ.
שילמתי.
תכלס
מהרגע ששילמתי אני כבר לא מענינת אף אחד,
פה ושם עשו לי טלפונים: נו, מה קורה? איך את מתקדמת? ניסו לעודד, אבל התקדמות לה היתה בכלל!!!!!!!!
ואז הגיע גם שכדאי לשמר את עצמי בחברה אני צריכה לשלם כל חודש כ- 400 ש"ח (הכל בדולרים שם)
שלמתי כמה חודשים, ניסיתי להתקדם, אבל אני עובדת במקביל ואמרו לי שזה לא דורש הרבה שעות, מקסימום שעתיים ביום ואת כבר רואה תוצאות... אז לא היה לי מיליון זמן לנסות על אף שכן ניסיתי.
תכל'ס כיום אני שנה אחרי,
שלמתי 6000 ש"ח +400+400+400+400 (בערך) קרוב ל-8000 ש"ח
ועדין לא ראיתי אפילו לא חצי שקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מבאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש לי כאן מלא סחורה של ביהיפ תקועה בבית, כמו קוץ בנשמה. אין לי בכלל מקום לזה בבית....

האם אתם יודעים על מישהו שרוצה לקנות ממני את הסחורה או איך אפשר לתבוע את החברה?????

צפורה לוי

משתמש מקצוען
הלוואי שתצליחי, ולפחות הלוואי שתצליחי להציל ולמנוע מאחרים לעשות את אותה טעות יקרההה ומעצבנתתתת. מנסיון אישי, הצלחנו להוציא מהם כסף, אבל לא פתחנו את האריזה, ועבר זמן קצר, פחות מחודש, עד שהחזרנו להם הסחורה. הפרנסה שלהם זה להתפרנס מאנשים כמוך... עצוב. המקום ימלא חסרונך!

noel

משתמש צעיר
פשוט לברוח כמו מאש!!!!!!!
זוג ממהמשפחה שלי ש3 שנים שם....
כל היום הם שם, הילדים עם בייביסיטריות מבוקר עד לילה כפשוטו, הם מכרו חלק גדול מהנכס שלהם כדי להשקיע עוד.
בא נגיד שהם עובדים כ20 שעות ביממה והשכורת שלהם קטנה משלי כשאני עובדת רק 4 שעות ביום.
בקיצור הרעיון מובן.....
אה ואיך שכחתי יש גם כנסים בחו" ל שחיבים ליהות ושוב הילדים לבד
ואף אחד לא משלם על טיסות חס ושלום רק העובדים בעצמם וזה לא טיסות לקפריסין זה טיסות לתאילנד, מקסיקו וכדומה...............
ובקשר לדת- שה' ירחם איזה ערבוביה נוראית שיש שם
לשמחות ולמפגשים משפחתיים הם לא מגיעים כי הם "עסוקים בלהשקיע כדי יום אחד ליהות עשירים".
בקיצור באמת כאב לב ענקק
פשוט לברוח

מוגז כדין

משתמש צעיר
שלום לכם!
אני לא משכנעת וגם לא שוללת.
מניסיון שלי:
ראיתי מודעה שכתוב בה בערך כך:
חנוקה? מחפשת הכנסה נוספת? הפתרון נמצא כאן... צלצל/י עכשיו.....
צלצלתי. ענתה לי אשה שאני מכירה מאוד נחמדה
אמרה שצריך להגיע למפגש בן כ-שעה ללא עלות בכלל וללא סיכון כספי ושם יסבירו לך הכל, כ;מו מין ראיון עבודה/
השתכנעתי (יש לציין שהיא לא ניסתה לשכנע) מה יש לי להפסיד.
הגעתי. הייתה שם קבוצה של כ-8 גברים ו- 5 נשים (בהמשך הבנתי שרוב מה5 נשים היו נשים מהחברה כדאי למלא את הכסאות.
שמעתי של הרצאה באמת מאוד יפה על חשיבה על כסף ועבודה (בכלל לא ראיון עבודה) וזהו- הרצאה יפה.
לסיום מי שרוצה לעבוד צריך להגיע למפגש נוסף. שם יסבירו לכם מה העבודה בתכל'ס. ובנוסף גם לשלם 60 ש"ח כדאי לדעת שאתה באמת רציני!!!!
התלבטתי אבל ההרצאה הייתה כל כך יפה והיה נראה שאילו אנשים אמינים ויש להם מה למכור. ומה אני יכולה להפסיד 60 ש"ח לעומת הרווח הגדול. נרשמתי.
אל תשלי את עצמך שתוכלי לענק החלקלק ששמו ******.
הסתפקי בכך שאת נפשך הצלת! מהכרותי האישית יש אנשים שלא תפסו את זה גם אחרי שהשקיעו מאות (!) אלפי שקלים והסתכסכו עם כל המשפחה והחברים.

כואב הלב. רק תנחמי את עצמך שתפסת בזמן. ו...עוד משהו חשוב!

אם אתם שומעים אנשים שתוהים ומתענינים בבי היפ,
תאירו להם עיניים! הַסבירו בכל הלהט!
אל תתנו לעוד נפש יהודית להתענות!
בידינו הדבר!

פיקסל פלוס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אשתי ראתה לפני כמה דקות את האשכול המבורך הזה, (אני מציין שהיא בכלל לא השתכנעה ללכת) אבל היה צל של ספק אולי, לאחר הצפיה באשכול היא התקשרה אליהם והכניסה אותו למלכודת, בסוף השיחה היא שאלה אותו למה הוא לא מתרגש מהתגובת ברשת אז הוא ענה לה שאם היה מתרגש מתגובות הוא לא היה עושה כסף,
בקיצור קבוצת נוכלים ואסור להתעסק איתם, ולהתקרב אליהם,
"ראו הוזהרתם"

לילה טוב

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
וכאן מגיעה גם תודה ענקית למערכת פרוג שבזכותה המידע הזה מגיע לכולם ויודעים יותר להיזהר
גיסתי התחילה כבר 2 מפגשים שם. הראיתי לה את כל הרשמים כאן, והיא מיד צלצלה אליהם שהיא לא ממשיכה.. בזכותכם היא ניצלה !!!

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לברוח מהאש הזאת.
אני כותב מהכרות מקרוב. ומכאב לב עמוק.
ראשית השיטה שלהם לשעבד את העובד לרצונותיהם והשקפתם בשיטות פסיכולוגיות עם המון הרצאות ושכנוע והעצמה עצמית להתמודד עם משפחה שמתנגדת, ואם יש צורך גם עד כדי פירוק המשפחה.
כמו"כ השיטה שלהם לשמר את העובדים, הם תולים אחד בשני בפירמידה, שאם אחת יוצאת כל אלו שאחריה יפסידו את כל הכסף שהשקיעו שזה מאות אלפי שקלים, וכל התביעה מפנים אל מי שעזב עד שממש ימררו לה את החיים. בציבור הכללי יש הרבה התאבדויות בעקבות זה.
החלק הכספי הוא שולי לגבי הנזקים לנפש עד כדי צורך ב"גמילה" שנעשית בשיתוף האגודה לגמילה מכתות.
יש הרבה חומר ע"ז. אני מכיר 2 נשים שנפלו רוחנית וגשמית ומשפחתית מאז שנכנסו לשם. לאחר שבני המשפחה ראו שינוי רוחני אצלם בלבוש בהזנחת הילדים והבית, מגיעות כל יום ב-2 בלילה הביתה, כן כל יום, והעירו להם, כעת הם רוצות להקים אגודה נגד ההורים שלא יתערבו להם בחיים.
מדובר בפיקוח נפש אמיתי שכל באיה לא ישובון.
אם ראיתם מודעה - תתלשו, תתקשרו להתריע. אם ידוע לכם על מישהו תיידעו את המשפחה את הרבנים, את הסמינר. הם בונים ומשכניעים בעיקר זוגות צעירים ונתפסים במצב כספי קשה של זוגות צעירים. ומבטיחים להם פנטזיות על מליונים ודירות ויאכטות שמחכות להם תוך עשר שנים.
אש אש

מוגז כדין

משתמש צעיר
וכאן מגיעה גם תודה ענקית למערכת פרוג שבזכותה המידע הזה מגיע לכולם ויודעים יותר להיזהר
גיסתי התחילה כבר 2 מפגשים שם. הראיתי לה את כל הרשמים כאן, והיא מיד צלצלה אליהם שהיא לא ממשיכה.. בזכותכם היא ניצלה !!!
מבירור שעשיתי ****** לא חברה חדשה כלל וכלל. בציבור הכללי פשוט חשפו את פרצופם האמיתי כבר לפני כמה וכמה שנים,בכתבות תחקיר שאוששו את כל המסקנות שהובאו לעיל ויותר...

אלא מאי, ****** גילו את הציבור האיכותי שלנו, שיותר מכל מגזר אחר תמים ובעל אמון בלתי מסויג בכל חובש כיפה (ואם הוא היימיש אז גם מלווים לו באמצע הרחוב בלי תיעוד...)
ו..כן, מחפש לעשות כסף קל, ללא אינטרנט (שימו לב שהם חוזרים על כך בכל מודעה) וללא לימודים אקדמאיים. ו
מאז שהם גילו אותנו הם מרוצים! תמים מביא תמים, שמביא את אח שלו וחבר שלו...
תעשו חסד!
תפיצו הלאה מידע קריטי זה!

מוגז כדין

משתמש צעיר
מכירים את הצפרדע הגדולה ממכת צפרדע?
זאת שחבטו וחבטו והיא ירתה נחילי צפרדעים לכל עבר?
אני ראיתי אותה!!!!

הכל התחיל לפני שנה ומחצה לערך. הייתי בתקופה של בין השמשות מבחינת עיסוקיי, סיימתי במקום אחד ולא מצאתי מקום חדש.
וכך הסתובבתי וחיפשתי אפיק. מודעה מרצדת צדה את עיני.

" רוצה להביא הכנסה מכובדת משעתיים ביום?
לא מתאים לך בוס על הראש?
רוצה להתברג בחברה בינלאומית שמתרחבת?
לפגישה חייג 05041....."

לא איש מעשי כמוני ידחה הצעה כה מפתה. וממחשבה למעשה הרמתי טלפון.
הדובר, אידישאי תמים (שאני מקווה שנפל גם הוא ברשת, ולא שייך לברנז'ה...)

ניסה להוביל את השיחה כמו שאימנו אותו, בירר עלי קצת, ניסה לעורר בי מצוקה במצבי העכשווי, ורצון עז לשינוי, ניסה לבנות לעצמו פרופיל פסיכולוגי שלי ולאמת אם אני טרף מספיק שמן(כולה 60 קילו...)ולא הסכים למסור לי אפילו בדל מידע זערורי. 'בוא לפגישה ותדע הכל'.
משהצבתי לו תנאי סף. אני דורש לדעת את שם החברה, פלט בהבלעה- ******.

הצליל הבא שהוא שמע היה... ניתוק.

למזלי התוודעתי לפעילותה הברוכה של עמותת חסד זו, ואינני מעוניין להימנות על אומלליה!

אך מסתבר שלא כעל כל צופי המודעה המלבבת שפר גורלם.
בזה אחר זה החלו לצוץ מודעות דומות, כולם עם אותו ניסוח, עם אותה נוסחא מפתה, רק הטלפון התחלף.
ומאז, כמו הצפרדע מראשית ההודעה, יוצאים להם נחילי נחילים של מציעי- הצעות- שלא-יחזרו-מוגבל-לחמש-עובדים...

ובפירמידה כמו במצרים... הם מכפילים את עצמם שוב ושוב.

ו...מה יעשה האברך ולא יחטא?!

נערך לאחרונה ב:

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סליחה על השאלה במה זה שונה מפוראוור
חוץ מזה שפואוור נשמע יותר "אלגנטי"?

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
סליחה על השאלה במה זה שונה מפוראוור
חוץ מזה שפואוור נשמע יותר "אלגנטי"?
בפוראוור את קונה מוצרים ומוכרת ברווח, אם את מכניסה עוד אנשים מתחתיך את מרוויחה גם עליהם. אבל אם את לא מכניסה או שהם לא מכרו את עדיין מרויחה את מה שאת מוכרת, לא מחייבים אותך לקנות כמות מסוימת.
בבי היפ הכל תלוי בכמה הכנסת תחתיך, את גם חייבת לקנות כל חודש בסכום מסוים. הרווחים שם הם הרבה פעמים לא בכסף אלא ב"זכות" להשתתף בקורס מסוים שלהם או "זכות" לנסוע איתם לכנס בחול כשאת משלמת את ההוצאות.
ועוד אנשים יוסיפו בודאי

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לתשומת לב, פונים גם לאנשים שמפרסמים כאן בפורום ביקוש עבודה.
פירסמתי פעם בפורום מודעת ביקוש עבודה עם טלפון, ופנו מטעם ****** למרות שביקוש העבודה היה בתחום שלא קשור בכלל לשיווק או למכירות...

שפריצרית

משתמש מקצוען
לאחרונה נתקלתי בהם בכל פינה.
שימו לב, הם כבר משכללים את מודעות הדרושים הראשוניות שלהם.
ראיתי למשל מודעת דרושים לשיווק בדיגיטל לחברה בצמיחה (!)
התקשרתי ולאחר כמה משפטים מתברר שמדובר בבי היפ.
כמובן שאמרתי תודה ולהתראות אבל הגברת אומרת לי: תשמעי, על כל דבר היום אפשר למצוא מידע שלילי ברשת. לאנשים יש דעות שליליות גם על שחורים, על שמאלנים וכו'... אם את רוצה להגדיל ראש בואי רק תשמעי אותי.
זה נתן לי קצת מושג איך הם הצליחו להפיל כל כך הרבה אנשים.

elibeli

משתמש מקצוען
פשוט לברוח כמו מאש!!!!!!!
זוג ממהמשפחה שלי ש3 שנים שם....
כל היום הם שם, הילדים עם בייביסיטריות מבוקר עד לילה כפשוטו, הם מכרו חלק גדול מהנכס שלהם כדי להשקיע עוד.
בא נגיד שהם עובדים כ20 שעות ביממה והשכורת שלהם קטנה משלי כשאני עובדת רק 4 שעות ביום.
בקיצור הרעיון מובן.....
אה ואיך שכחתי יש גם כנסים בחו" ל שחיבים ליהות ושוב הילדים לבד
ואף אחד לא משלם על טיסות חס ושלום רק העובדים בעצמם וזה לא טיסות לקפריסין זה טיסות לתאילנד, מקסיקו וכדומה...............
ובקשר לדת- שה' ירחם איזה ערבוביה נוראית שיש שם
לשמחות ולמפגשים משפחתיים הם לא מגיעים כי הם "עסוקים בלהשקיע כדי יום אחד ליהות עשירים".
בקיצור באמת כאב לב ענקק
פשוט לברוח
כל מילה אמת!!!
או שאנחנו אמורים להכיר דרך "אותו זוג" או שזה אותו הדבר אצל כל מי ששם...

noel

משתמש צעיר
כל מילה אמת!!!
או שאנחנו אמורים להכיר דרך "אותו זוג" או שזה אותו הדבר אצל כל מי ששם...
הגיוני....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה