דרוש מידע ****** גלובל

מצב
הנושא נעול.
בהוראת פסק הרבנים שלעיל הפעולה בירושלים נעצרה אך הנוכלים הללו ממשיכים לכתובת המרכזית תרתי משמע!
"בני ברק"
שם ככל הנראה עדיין מנסים ללבן את העניין ולראות כיצד ואיך לפעול, נכון לעכשיו מסבנים את אנשי ירושלים בתרוץ שלציבור הירושלמי עבודה זו לא מתאימה אך לבני ברקי כן!
אל תיפלו בפח!
ותבררו הייטב מול הרבנים ואנשים המקצוע שצוינו לעיל!

Moshe a

משתמש רשום
יש לי חבר שעל סף הצטרפות לביהיפ, הדבר היחיד שהוא מסכים לשמוע זה רק ממי שהיה בחברה הזו ויצא ויכול לספר ממקור ראשון.
אשמח מאוד שמישהו ישאיר פה מס' טלפון, או בפרטי.
תודה רבה

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
יש פה באשכול המון חומר, שיקרא ויברח

צפורה לוי

משתמש מקצוען
הבן שלי כמעט היה בבי היפ, וב"ה יצא.
הוא היה במפגשים, השתכנע וקנה את הערכה של האינדיגו, בכמעט 4000 שח. כשזה הגיע לבית, הבנו במה מדובר, קראנו ברשת, וגם הבן קלט, מעט מאוחר אבל הבין שלא בדיוק הולך למכור את פחיות הפלא האלו לאנשים שרוצים להיות בריאים וכד'.;) ולראות את כספו חזרה, ולהמשיך לשכנע פריירים אחרים להצטרף לחברה.
מכיוון שרצינו בשבילו לראות את הכסף חזרה, עמלנו קשות בביורוקרטיה מול אנשים שממש לא שיתפו פעולה, להחזיר הסחורה, לאחר כמה איומים החזירו לנו חלק מהכסף חזרה.
על הפרנציפ תבענו את שארית הכסף, והם סרבו. כל הדו שיח איתם מאד קשה, כי במקרים כאלו הם כמובן מתחמקים ומפסיקים לתקשר.
הרחקנו לכת, ותבענו אותם בבית משפט לתביעות קטנות. גם זה היה קשה מאד, כי בכתובת הרשמית שלהם, אין להם פעילות ולא מאיישים המקום, מאד מאד חמקמקים! האמת, שהשקענו הרבה מאמץ וגם כסף כדי לרדוף אחריהם, יותר בשביל הפרנציפ, ולמען ישמעו ויראו, ולכן אני גם כותבת זאת כאן! לאחר שהשופט פסק לטובתנו, הם עדין לא הגיבו, פנינו להוצאה לפועל. גם הם התקשו מאד לשים עליהם את היד, עד שאחרי שנה, קיבלנו את הכסף שתבענו, שזה היה כמובן הרבה מעבר לסכום שהם היו חייבים, כי הוספנו על זה את ההוצאות שלנו וימי עבודה ששרפנו על זה. אני משערת שהם היו צריכים להוסיף גם הרבה עבור הוצאות ההוצאה לפועל. אם מישהו ילמד מזה לשמור מהם מרחק, והיה זה שכרנו.
דרך התנהלותם הבלתי ישרה, והתוקפנות שלהם במקרה שמישהו עוזב אותם, מעידים כאלף עדים על החשיבות להתרחק מהם! ובמהירות האפשרית!

עמרם יונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני גם הייתי שמה וברחתי כשהשכן שלנו הביא את מגזין עיתון המשפחה ויש שמה סיפור עם שם בדוי כמובן שאיזה אחת בשם דבורה הסתבכה ונהייתה חולה הם הוציאו אותה משם עם אש בעיניים גם אחרי הוורקינג גרופ שזה בעצם קבוצת עידוד והעצמה והיא לא הצליחה ועשתה מה שהם אמרו וכלום לא עזר היא שתתה את האינדיגו שלהם שזה משקה אנרגיה שנותן שובע ועירנות והיא לא הלכה לא לישון ולא לאכול את המשפחה שלה היא לא ראתה בקיצור היא התמכרה לרעיון שהיא תהיה יום אחד עשירה ותיתן למשפחה שלה עולם ומלואו וזה לא קרה גם אחרי 10 שנים בחברה והיא יותר הוציאה מאשר הכניסה אז באמת כמו שאומרים זה כת והשם ישמור אולי המוצרים שלהם טובים אבל השיטת שיווק ממכרת וחוץ מזה זה לא השקפת תורה להיות עשירים אחר כך מה יחכה לבן אדם בעולם הבא אם הוא קיבל הכל פה מקווה שעזרתי

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וחוץ מזה זה לא השקפת תורה להיות עשירים אחר כך מה יחכה לבן אדם בעולם הבא אם הוא קיבל הכל פה מקווה שעזרתי
אין טעם לומר את זה כיוון שלא מרוויחים שם גרוש!

עמרם יונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מתכוונת שהעסק הזה לא נכון מיסודו ובשום צורה

עמרם יונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וזה הכי מעצבן שזה מהציבור שלנו אבל מקולקל לאיפה העולם יגיע שחרדים ירמו ויפילו בפח חרדים

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה הזיה,
הסתובבה בצ'אטים ההודעה הבאה:
אם יש בת שמכירה משהיא מעל גיל 20 ומעוניינת בהכנסה נוספת מהצד שתתקשר אלי ******0527

אז התקשרתי וישר שאלתי אותה מה זה, אז היא ענתה לי שהיא מחברת ****** גלובל...
כמובן שאמרתי לה לא מעוניינת וניתקתי...!
אני בשוק שהם עדיין מנסים!! בעולם הכל כך מתוקשר של היום עדיין יש כאלה שלא קלטו אותם.??
כואב הלב

*בול עץ

משתמש מקצוען
יש פה מישהו שיכול להסביר לאברך שנמצא שם 3 חודשים למה הרבנים יוצאים נגד זה וכו'?
אשמח מאד שיכתוב לי בפרטי, זה ממש הצלת נפשות!
הוא מוכן לשמוע!

elibeli

משתמש מקצוען
יש פה מישהו שיכול להסביר לאברך שנמצא שם 3 חודשים למה הרבנים יוצאים נגד זה וכו'?
אשמח מאד שיכתוב לי בפרטי, זה ממש הצלת נפשות!
הוא מוכן לשמוע!
כתבתי בהודעה פרטית. ואני מצטט פה לתועלת הרבים!
אני כותב מניסיון של בן משפחה שוותיק בבי היפ . ויש לי אסמכתאות לכל מה שאני כותב!!!
מכמה בחינות:
כלכלי
א. אין שם אפשרות באמת להרויח. צריך כ"כ הרבה לקוחות כדי להרויח.
הרי חבילה של 30 שקיות אבקה. מכרת אחד זה נותן חודש עד שהלקוח יקנה עוד אחד... אם בכלל הוא יהיה מרוצה...
כמה כבר אפשר למכור?
ב. הקטע של למצוא סוכנים מתחתי..
גם אוסם וגם תנובה עושות את זה.. אתם יודעים באיזה תנאים? ****** מוכנים לחתום חוזה העסקה מסודר? לא...
אתה תמכור או תביא סוכנים והם יביאו סוכנים וככה תרוויח...
נניח שתנסו למכור ובאמת תצליחו. מי אמר שגם ההוא מתחתו כ"כ יצליח עד שהוא יצליח לגייס מתחתיו וכו'...
יש לכם כ"כ הרבה כישורי מכירות?
משום מה לא ראיתי כ"כ הרבה אנשים ששותים את המשקה הזה... אפילו בחנויות זה לא נמצא
כלומר, המוצר לא באמת הולך בשוק. לא באמת רווחי. ומה שהחברה עושה היא מנסה למצוא סוכן שימצא סוכן וכו'... כך, היא בעצם מפתה אנשים לרכוש כמות מהמוצר...
למה היא לא שמה את זה על המדפים כמו ביסלי ובמבה? כי לא יקנו את זה...
אז שוטפים את המוח לאנשים שזה שווה ורווחי וזה המוצר הבא וככה נהיים מיליונרים... אבל למעשה רק כל אחד מפיל בפח את ההוא מתחתיו בזה שהוא משכנע אותו לקנות כמות ולהוסיף סוכנים על מוצר שלא שווה...
העיקר, אתה שילמת דמי חסות לחברה שאתה בכלל "זכית" לעבוד תחתיהם...
ואת זה אני כותב בתוך ניסיון של אלף ואחד מכירות מהבית שעשיתי...
לסיכום: קודם כל אני לא צריך לשלם כדי לקבל זכות למכור! (זכיינות זה הסכם שונה לחלוטין)
ושנית. זה לא מוצר ששווה, רווחי, והולך בשוק
אנחנו מכרנו מהבית את כל סוגי המכירות שאפשר... אפי' עכשיו קונים מאיתנו לוח שנה עתים לבינה... זה יותר רווחי!!!
השקפתי
אחרי שכבר זרקנו מלא כסף לחברת ****** וסיפרנו לכל העולם ונהיינו "חלק" מהחברה...
אם לפעמים אנחנו לא מצליחים למכור? מה לעשות חודש אחד לא הלך כ"כ...? יגידו לך שזה בגלל שאתם לא עובדים על זה כזוג... מה רק אחד יכול לפרנס? ובכלל, זה בגלל שאתם לא משקיעים לזה את כל המרץ ביום יום... יש לכם כולל/ עבודה... אנשים כמוכם- כדי להצליח באמת צריכים לעבוד יותר שעות...
אנחנו צריכים להיות שותפים פעילים בכנסים של החברה... להרצות וכו'... זה בכלל לא עובד בשיטה של כך וכך כסף אתה מקבל על הרצאה כמו מרצה נורמלי. אתה "זכית בכלל לבוא ולהשתתף בכנס"
בלי לדבר שבסוף זה מדרדר עד מצב שאתה צריך להשתתף בטיול / נופש של החברה ואם אתה לא שם אתה לא שווה בחבר'ה...
ואגב, על הטיול עבודה הזה אתה תשלם את הכרטיס טיסה... (זה יתקזז לך מאלף ואחד דברים שבכלל לא היית צריך ממילא...)
הם יגידו לך מה, אתה לא יוצא לנופש פעם בשנה? או, אתה עובד כ"כ קשה אז אתה צריך לצאת לנופש...
אוקיי... בא לי לצאת לנופש, החבר'ה שם זה לא חרדים (בלשון המעטה) ואלו שכן. זה לא החרדים הקלאסיים... זה אייפוניסטים וכדו'...
מספיק? יש לי עוד המון חומר...
אגב, בסופו של יום. מי שבאמת משקיע זמן בזה. ומרוויח. אם יעשה סיכום שעות בסופו של יום יראה שזה משכורת של הרבה הרבה פחות מ 30 ש"ח לשעה... בדוק!!!

*בול עץ

משתמש מקצוען
כתבתי בהודעה פרטית. ואני מצטט פה לתועלת הרבים!
אני כותב מניסיון של בן משפחה שוותיק בבי היפ . ויש לי אסמכתאות לכל מה שאני כותב!!!
מכמה בחינות:
כלכלי
א. אין שם אפשרות באמת להרויח. צריך כ"כ הרבה לקוחות כדי להרויח.
הרי חבילה של 30 שקיות אבקה. מכרת אחד זה נותן חודש עד שהלקוח יקנה עוד אחד... אם בכלל הוא יהיה מרוצה...
כמה כבר אפשר למכור?
ב. הקטע של למצוא סוכנים מתחתי..
גם אוסם וגם תנובה עושות את זה.. אתם יודעים באיזה תנאים? ****** מוכנים לחתום חוזה העסקה מסודר? לא...
אתה תמכור או תביא סוכנים והם יביאו סוכנים וככה תרוויח...
נניח שתנסו למכור ובאמת תצליחו. מי אמר שגם ההוא מתחתו כ"כ יצליח עד שהוא יצליח לגייס מתחתיו וכו'...
יש לכם כ"כ הרבה כישורי מכירות?
משום מה לא ראיתי כ"כ הרבה אנשים ששותים את המשקה הזה... אפילו בחנויות זה לא נמצא
כלומר, המוצר לא באמת הולך בשוק. לא באמת רווחי. ומה שהחברה עושה היא מנסה למצוא סוכן שימצא סוכן וכו'... כך, היא בעצם מפתה אנשים לרכוש כמות מהמוצר...
למה היא לא שמה את זה על המדפים כמו ביסלי ובמבה? כי לא יקנו את זה...
אז שוטפים את המוח לאנשים שזה שווה ורווחי וזה המוצר הבא וככה נהיים מיליונרים... אבל למעשה רק כל אחד מפיל בפח את ההוא מתחתיו בזה שהוא משכנע אותו לקנות כמות ולהוסיף סוכנים על מוצר שלא שווה...
העיקר, אתה שילמת דמי חסות לחברה שאתה בכלל "זכית" לעבוד תחתיהם...
ואת זה אני כותב בתוך ניסיון של אלף ואחד מכירות מהבית שעשיתי...
לסיכום: קודם כל אני לא צריך לשלם כדי לקבל זכות למכור! (זכיינות זה הסכם שונה לחלוטין)
ושנית. זה לא מוצר ששווה, רווחי, והולך בשוק
אנחנו מכרנו מהבית את כל סוגי המכירות שאפשר... אפי' עכשיו קונים מאיתנו לוח שנה עתים לבינה... זה יותר רווחי!!!
השקפתי
אחרי שכבר זרקנו מלא כסף לחברת ****** וסיפרנו לכל העולם ונהיינו "חלק" מהחברה...
אם לפעמים אנחנו לא מצליחים למכור? מה לעשות חודש אחד לא הלך כ"כ...? יגידו לך שזה בגלל שאתם לא עובדים על זה כזוג... מה רק אחד יכול לפרנס? ובכלל, זה בגלל שאתם לא משקיעים לזה את כל המרץ ביום יום... יש לכם כולל/ עבודה... אנשים כמוכם- כדי להצליח באמת צריכים לעבוד יותר שעות...
אנחנו צריכים להיות שותפים פעילים בכנסים של החברה... להרצות וכו'... זה בכלל לא עובד בשיטה של כך וכך כסף אתה מקבל על הרצאה כמו מרצה נורמלי. אתה "זכית בכלל לבוא ולהשתתף בכנס"
בלי לדבר שבסוף זה מדרדר עד מצב שאתה צריך להשתתף בטיול / נופש של החברה ואם אתה לא שם אתה לא שווה בחבר'ה...
ואגב, על הטיול עבודה הזה אתה תשלם את הכרטיס טיסה... (זה יתקזז לך מאלף ואחד דברים שבכלל לא היית צריך ממילא...)
הם יגידו לך מה, אתה לא יוצא לנופש פעם בשנה? או, אתה עובד כ"כ קשה אז אתה צריך לצאת לנופש...
אוקיי... בא לי לצאת לנופש, החבר'ה שם זה לא חרדים (בלשון המעטה) ואלו שכן. זה לא החרדים הקלאסיים... זה אייפוניסטים וכדו'...
מספיק? יש לי עוד המון חומר...
אגב, בסופו של יום. מי שבאמת משקיע זמן בזה. ומרוויח. אם יעשה סיכום שעות בסופו של יום יראה שזה משכורת של הרבה הרבה פחות מ 30 ש"ח לשעה... בדוק!!!
אין לו מייל ולכן אין לי אפשרות לשלוח לו...
ויותר מזה הוא אמר שכל מי שיצא נגד זה זה בגלל שהוא לא הרוויח כי 90% נושרים כי לא הקשיבו לכללים...עצוב ביותר....

*בול עץ

משתמש מקצוען
איזה הזיה,
הסתובבה בצ'אטים ההודעה הבאה:
אם יש בת שמכירה משהיא מעל גיל 20 ומעוניינת בהכנסה נוספת מהצד שתתקשר אלי ******0527

אז התקשרתי וישר שאלתי אותה מה זה, אז היא ענתה לי שהיא מחברת ****** גלובל...
כמובן שאמרתי לה לא מעוניינת וניתקתי...!
אני בשוק שהם עדיין מנסים!! בעולם הכל כך מתוקשר של היום עדיין יש כאלה שלא קלטו אותם.??
כואב הלב
יכול להיות שזו מישהי חרדית שנפלה לשם ומחפשת סוכנים! תשאלי אותה מה המייל ותשלחי לה חומר (כך גם אני עשיתי, הגעתי אליו ממודעה שהוא פירסם על המשקה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה