בית כנסת במקסוול

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אחת העבודות הראשונות שלי במקסוול, מנוע רנדור מיוחד מאוד.
בתיק העבודות שלי מופיעה התמונה עם לינק למטה לסרטון - תהנו.

קבצים מצורפים

• Inside_F_2.jpg
    KB 180.4 · צפיות: 7

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ואהו מדהים, רינדור מצויין, גם היתה לך פה עבודה של המידול בספסלים והסרטון בכלל משלים את הכל, רק חסר הלוגו שלך מסתובב בסוף הסרטון.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;998541:
ואהו מדהים, רינדור מצויין, גם היתה לך פה עבודה של המידול בספסלים והסרטון בכלל משלים את הכל, רק חסר הלוגו שלך מסתובב בסוף הסרטון.
תודה רבה.
חבר העיר לי שהלוגו המסתובב מפריע, אז הפסקתי איתו.
דרך-אגב לא ציינתי שהסרטון נעשה ע"י אפשרות מולטילייט של מקסוול. אפשרות זאת נותנת שליטה מלאה על כל מקור אור ע"י סליידר, הכל תוך כדי זמן רנדור (הערה - אפשרות זו מאריכה מאוד את זמן הרנדור).
כמו-כן ניתן לעשות להן קייפריים ולהוציא אח"כ רצף של התמונות.
מצורפת עוד תמונה נחמדה.

קבצים מצורפים

• בית כנסת פנימי,2.jpg
    KB 185.6 · צפיות: 7

משה קבלה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
חבל על הזמן יצא פשוט מצוין נראה מאוד אמיתי
והסרטון רעיון גאוני

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
יש שם דברים מדהימים, בתיק עבודות.
פשוט מאלף!

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

גיל היכולות שלך מפתיעות בכל פעם מחדש , וטוב שכך . ההדמיה פנטסטית והסרטון - אחח - עושה חשק לקום השכם בבוקר לשבת על איזה סטנדר וללמוד ככה רק אתה ואלוקים (והציפורים ברקע שאומרות שירה) , פשוט תענוג צרוף!

נ.ב.
ממש בקטנה - הטקסטורות הרצות הלוך ושוב על כל הסטנדרים והספסלים קצת 'שיבשו' לי את 'המציאות' והזכירו לי שזה הדמיה .
כן כן , גם אני יודע עד כמה זה מעצבן לסדר את אותה הטקסטורה כך שתהיה מולבשת שונה על כל אובייקט שחוזר על עצמו עשרות פעמים באותה הסצינה , אבל אני סומך עליך ומאמין שתמצא את הטריק שיעשה לך את זה ככה בצ'יק מבלי לעבוד על כל אובייקט בפני עצמו ... ולכשתמצא את הטריק הזה אל תשכח לעדכן , הא ?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אתה צודק, גם לי זה הפריע.
בעיקרון זה רפרנס של ספסל אחד עם 3 סטנדרים.

בסעתייא דשמיא, וכמובן גם בזכותך, כעת חשבתי, שמה שכן אני יכול לעשות זה לשנות ברפרנס לשלושת הסטנדרים את ה - UV, פשוט להזיז אותם.
תודה רבה, אני כבר עושה זאת (זהו הספסל והסטנדרים שאני שם כשלא מזמינים ממני משהו מסוים).
למה יש חברים?:)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י התלתסיט;998627:
בס"ד.

ממש בקטנה - הטקסטורות הרצות הלוך ושוב על כל הסטנדרים והספסלים קצת 'שיבשו' לי את 'המציאות' והזכירו לי שזה הדמיה .
כן כן , גם אני יודע עד כמה זה מעצבן לסדר את אותה הטקסטורה כך שתהיה מולבשת שונה על כל אובייקט שחוזר על עצמו עשרות פעמים באותה הסצינה , אבל אני סומך עליך ומאמין שתמצא את הטריק שיעשה לך את זה ככה בצ'יק מבלי לעבוד על כל אובייקט בפני עצמו ... ולכשתמצא את הטריק הזה אל תשכח לעדכן , הא ?

תפסיקו להיתפס לשטות הזו, היחידים ששמים לב לזה זה אנו התלתיסתים וכיוון שאנו לא עובדים בשביל עצמינו אלא בשביל לקוחות אין שום סיבה לסדר את זה, אף אחד לא משלם לנו את הזמן שצריך בשביל לשבת ב UV ולשנות לכל ספסל, ואם אני שם ספסלים בפרוסקי של ויריי בכלל אין לי UV וזה לגמרי לא אפשרי.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
IP6 בעקרון אתה צודק מאה אחוז.
אך מכיון שאני משתדל לתת ללקוח את האשליה שזה 100% אמיתי, גם דברים שלכאורה הוא לא שם לב אליהם, במראה הכללי הוא מרגיש שמשהו מוזר, חסר.
כעת אני עוד ממשיך להתמקצע במקסוול, ואני לומד איך ירידה לפרטים בחומרים, נותן את ההרגשה הזאת.
נכון שהלקוח לא שם לב לזה, אך הוא מרגיש את זה.
ולקוח שרוצה שיראה מציאותי ב - 100% ישלם. אם הוא לא רוצה אז העבודה תיהיה בהתאם.
אחד המורים שלי אמר -
לקוח שרוצה עבודה של מליון דולר... שישלם מליון דולר.
נ.ב.
אל דאגה אני לא לוקח מליון דולר:D

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;998641:
תפסיקו להיתפס לשטות הזו, היחידים ששמים לב לזה זה אנו התלתיסתים וכיוון שאנו לא עובדים בשביל עצמינו אלא בשביל לקוחות אין שום סיבה לסדר את זה, אף אחד לא משלם לנו את הזמן שצריך בשביל לשבת ב UV ולשנות לכל ספסל, ואם אני שם ספסלים בפרוסקי של ויריי בכלל אין לי UV וזה לגמרי לא אפשרי.

אני דוגל בעקרון , שלעולם אל תזלזל בלקוחות שלך , גם אם הם לא יודעים או מבינים - הם מרגישים ... ולכל אחד מאיתנו קרה שהרגיש שהוא היה יכול לקבל בעד כספו יותר , רק שהוא לא ידע לשים את האצבע על מה שהפריע לו במוצר\בשירות שקיבל ...
מה גם שגם אם 'הם' לא מבינים , " כבר אמרה הגמרא "חברא חברא אית ליה" , ואחרים שכן מבינים שיראו את העבודה של אותו אחד 'בעל מקצוע' , יבינו שהיה כאן עיגול פינות במקרה הטוב וזלזול במקרה הפחות טוב , אז לא חבל לקלקל את השם הטוב שבניננו בעמל רב ויגיעה במשך שנים בשביל עצלות קטנה , או לא קטנה ....

נקודה למחשבה ...

נ.ב.
מעניין ומוזר , כתבתי את התגובה הזאת תוך כדי שגם גיל כתב את שלו , וכתבנו ממש את אותו הדבר כל אחד במילים שלו , מה שמוכיח שאולי יש אמת בדברים...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;998641:
מסכים עם כל מילה! אבל... זו בעיה של כולנו וביננו, זה יותר זול מללכת לפסיכולוג:D

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עבודה יפייפיה.
כמה לקח לרנדר כל פריים?
כמה זמן לוקח לרנדר כזאת הדמיה בA3 עם 300dpi?

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;998724:
עבודה יפייפיה.
כמה לקח לרנדר כל פריים?
תודה רבה.
תשובות לפי סדר השאלות -
כל פריים לקח כמה שניות, מכיון שרנדרתי עם אפשרות מולטי לייט, כאמור, מאפשר שליטה על כל מקור אור בנפרד, כמו-כן ניתן לעשות לו אנימציה, ולהוציא אותו כרצף של תמונות.
הרנדור לקח המון זמן, אך מכמה סיבות.
א. המולטי לייט הינה אפשרות, שנאמר לי (במדריכים) שמאריך בהמון את הרנדור.
ב. הייתי אמור לנתק כמה דברים שהיו ממהרים לי את הרנדור.
ג. המקורות אור שעל הקירות היו בעיתיות בשל הצבע שלהם. וכן הן מאריכים את זמן הרנדור.
ד. גודל התמונה היה 2000*1156, ב-300 פקסלים לאינץ' (בתיק העבודות ובפורום הקטנתי את התמונה).
ה. GolanArt אמר לי שיש עוד דרך שהרנדור יהיה מהיר יותר, עדין לא ניסיתי.
ו. המשכתי את הרנדור כדי לראות אם אפשר להגיע לרמה יותר גבוהה, אך לא ראיתי כ"כ שינוי, כך שיכולתי להפסיק אותה לפני כן (במקסוול הרנדור עובד באופן שכל פעם הוא מוסיף איכות לתמונה הכללית, עד שאני מחליט להפסיק).
לסיכום -
מכיון שאני רק התחלתי לעבוד עם המנוע הזה, זמן הרנדור עדין לא מדד.
מה שכן אני יכול לומר לך, שהתמונה השניה רונדרה יחד עם עוד שתי תמונות אחרות במקביל תוך יום אחד, יתכן שטכנית יכולתי להפסיק את הרנדור יותר מוקדם, אך אז היה שבת.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נשמע מעניין, מסקרן לדעת כמה זמן לוקח לרנדר A3 300dpi.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י trew;998724:
עבודה יפייפיה.
כמה לקח לרנדר כל פריים?

זהו שבעצם לא צריכים לרנדר כל פריים בנפרד, ברגע שקבעת את הרינדור שלך עם ML כל הוורסיות מתרנדרות אוטומאטית ואתה בונה את האנימציה שלך איך שבא לך בסוף הרינדור.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י GolanArt;998816:
זהו שבעצם לא צריכים לרנדר כל פריים בנפרד, ברגע שקבעת את הרינדור שלך עם ML כל הוורסיות מתרנדרות אוטומאטית ואתה בונה את האנימציה שלך איך שבא לך בסוף הרינדור.
נשמע מעניין ולא ממש ירדתי לסוף דעתך, אבל לא זה מה ששאלתי, שאלתי כמה זמן לוקח לרנדר תמונה בודדה A3 300dpi/

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יו, עבודה נפלאה!
אהבתי את הרעיון של האנימציה, פשוט ע-נ-ק ומבריק!

תמשיך להצליח ולהחכים אותנו.

(הסטנדרים מעידים שזה בית כנסת ליטאי, לא?)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י trew;998821:
נשמע מעניין ולא ממש ירדתי לסוף דעתך, אבל לא זה מה ששאלתי, שאלתי כמה זמן לוקח לרנדר תמונה בודדה A3 300dpi/

עד כמה שידוע לי אין הגדרות של DPI שזה בעצם הגדרות של דפוס.
כל הרעיון הוא בעצם לדמות צילום ואז אתה מדבר על פיקסלים.
אני חושב שמשהו כמו 3 מגה פיקסל יתאימו להגדרות שלך

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;998945:
עד כמה שידוע לי אין הגדרות של DPI שזה בעצם הגדרות של דפוס.
כל הרעיון הוא בעצם לדמות צילום ואז אתה מדבר על פיקסלים.
אני חושב שמשהו כמו 3 מגה פיקסל יתאימו להגדרות שלך

הוא שואל אותך כמה זמן תכלס לוקח לרנדר תמונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה