בירור ניקוד בבקשה

כתיבה וסיפורת >> תוכן מקצועי

התגלה מפיץ העל של הנגיף. וזה לא בסין....
אז סברנו שהוא נוצר בוואהן שבסין קיווינו שהוא ייעלם מיד בחמסין, היינו בטוחים שהוא יתרשם מהסגר ותוך חודשיים גג הכל יהיה בסדר. התרחקנו, התמסכנו...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
הצעה לסדר - פרק 11
פרק 11 האחראי על המשק, אבנרי, מוריד אותו בכניסה לירושלים וניצן מוצא את עצמו עומד לצד לוס המביט אליו בעיניו הסוסיות וממתין לפקודה לדהור הלאה...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
במילה פרטת, פרטתי - (מלשון פריטת כסף, ולא מלשון פירוט פרטים) האם הפ' מנוקדת בצירה או בקמץ?
במילה - ביזהו (ביזה אותו) הה' מנוקדת בקמץ או בצירה?

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
בשורוק הרי זה לשון רבים, אןם אינני טועה, ואני מדברת על לשון יחיד, ביזה אותו

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
נכון טעות שלי. השאלה שלי היא על הז'

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הגופנים החדשים באתר אינם מעכלים סימני ניקוד בצורה סבירה, ואשר על כן מה שהתקבל למראה עיני היה עגל צולע בדמות בִּיְזָהוּ, וזה לא מתאים לשום כלל בעברית. כעת הגדלתי הרבה את הכיתוב וראיתי כי שמו שם מתג, לא שְׁוָא... מה שעושה את השגיאה למינורית - 'ביזה' - שורש בזה/בזי בבנין פיעל זמן עבר מנקדים בחירק חסר ובדגש בזי"ן. השאר בסדר...

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה