דרוש מידע ביקור בכנסת

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אשמח לשמוע מיודעי דבר ובעלי ניסיון. מה הבירוקרטיה הכרוכה בביקור בכנסת ישראל.
במרכז המבקרים באתר הכנסת כתוב לתאם ביקורים גדולים לסיורים וכדו'. בנ"א שרוצה לבוא ולצפות בדיוני המליאה ללא סיורים ומדריכים צריך לתאם עם מישהו? האם אפשר פשוט לבוא ולומר לשומר בכניסה שבאנו כדי לצפות?? כל מידע יעזור לי.
תודה מראש!!

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני אף פעם לא נסיתי
אבל היו לי חברים שאכן עשו את זה, כנראה יש כניסה מיוחדת לצפות במליאה או משהו כזה
זו מדינה דמוקרטית (בכל אופן - צריכה להיות כזו...) וע"כ דיוני המליאה חייבים להיות פתוחים לציבור הרחב

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
למיטב ידיעתי (ולא ראיתי שמופיע באתר שלעיל), אסור להגיע עם מכנסי ג'ינס.
בנוסף לכך, רוצה לשתף במקרה, על-אף שאין בו הוראה לרבים:
בהיותי בביה''ס העל-יסודי, קרה פעמיים שרצו לקחת אותנו לביקור בכנסת. בשתי הפעמים, ביום שלפני הטיול הי' פיגוע קטלני. כתוצאה מכך, הכנסת נסגרה בפני מבקרים והטיול בוטל.
בשל כפילות המאורע, הנהלת ביה''ס ראתה בכך 'השגחה פרטית' והורידה את האפשרות לבקר בכנסת לצמיתות.
בהצלחה!

אבן שלמה

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מיודעי דבר ובעלי ניסיון. מה הבירוקרטיה הכרוכה בביקור בכנסת ישראל.
במרכז המבקרים באתר הכנסת כתוב לתאם ביקורים גדולים לסיורים וכדו'. בנ"א שרוצה לבוא ולצפות בדיוני המליאה ללא סיורים ומדריכים צריך לתאם עם מישהו? האם אפשר פשוט לבוא ולומר לשומר בכניסה שבאנו כדי לצפות?? כל מידע יעזור לי.
תודה מראש!!
מאד פשוט, מגיעים בזמנים שיש מליאה, הכניסה עם ת.ז. בלבד יש שם יציע שאפשר לצפות במליאה. בהחלט מעניין לראות איך מתנהל גן הילדים הזה (כשתראו תבינו...)

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אכן הכניסה לכנסת היא ע"י הצגת ת.ז. בלבד וישיבה ביציע מיוחד.
אך פעמים נגרם מכך חילול ה' שחברי הכנסת החילוניים מציינים שחרדים באים לכנסת במקום ללמוד תורה (או במקום למצוץ את הדם....;)) היו לכך כמה פעמים התייחסות בנאומים במליאה...

לימוזינה

משתמש פעיל
אכן הכניסה לכנסת היא ע"י הצגת ת.ז. בלבד וישיבה ביציע מיוחד.
אך פעמים נגרם מכך חילול ה' שחברי הכנסת החילוניים מציינים שחרדים באים לכנסת במקום ללמוד תורה (או במקום למצוץ את הדם....;)) היו לכך כמה פעמים התייחסות בנאומים במליאה...
מדובר היה בבחורי ישיבה .

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הייתי ביום בו אמור היה שלא לעבור חוק השליטה המשפטית על שטחי איו''ש. [זה יום עמוס מבקרים, כשכולם ניסו להיכנס] שמזה התמוטטה הממשלה הקודמת.
אני מכור ומתעניין, לכן היה מעניין לראות את גדעון סער מדבר למליאה ריקה במלוא הרצינות, לראות איזו חברת כנסת שצורחת על האיגרת שכתב אז בנט ל'רוב הדומם', וכו' וכו',
אשתי ישבה לידי ו ה ש ת ע מ מ ה ...!

לימוזינה

משתמש פעיל
לראות את גדעון סער מדבר למליאה ריקה במלוא הרצינות, לראות איזו חברת כנסת שצורחת על האיגרת שכתב אז בנט ל'רוב הדומם', וכו' וכו',
זה הריטואל הקבוע , רק השמות משתנים , ומידי פעם מוציאים מישהו , בעיניי זה אמור לעניין גם מי שלא להוט על פוליטיקה (אם כי אני כן מהלהוטים :sneaky: )

שלומי ברגר

משתמש פעיל
העיקר מעניין לראות בעיניים את כל המדוברים בתקשורת.
והכי הכי מעניין - לראות את נציגי הציבור משתטים ועושים וצועקים שטויות כאחרוני משועממי הילדים.

לימוזינה

משתמש פעיל
העיקר מעניין לראות בעיניים את כל המדוברים בתקשורת.
והכי הכי מעניין - לראות את נציגי הציבור משתטים ועושים וצועקים שטויות כאחרוני משועממי הילדים.
בדיוק , עשיתי את זה יותר מפעם אחת והייתי עושה את זה שוב ,
הבעיה היא שזה כמעט לא מסתדר , כי זה רק בשני ורביעי , ורק כשיש ישיבות מליאה , ובבין הזמנים תמיד הם בפגרה ...

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הבעיה בלעשות את זה, זה טיפה'לה חילול ד'.
תחשבו את מירב מיכאל צועקת "על איזה לימוד תורה אתן ואתם מדברות ומדברים? תסתכלנה ותסתכלו כמה בחורות ובחורי ישיבה אברכיות ואברכי כולל יש כאן!"

לימוזינה

משתמש פעיל
הבעיה בלעשות את זה, זה טיפה'לה חילול ד'.
תחשבו את מירב מיכאל צועקת "על איזה לימוד תורה אתן ואתם מדברות ומדברים? תסתכלנה ותסתכלו כמה בחורות ובחורי ישיבה אברכיות ואברכי כולל יש כאן!"

מדובר היה בבחורי ישיבה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה