ביקורת בהדסה אחרי טיפול שיניים בהרדמה כללית

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפני כשנה עשיתי לבן שלי (גיל 3) טיפול שיניים בהרדמה כללית בהדסה, ומאז הם מזמינים אותי כל חודש וחצי - שלוש, לביקורת ובמאוחדת הם לא כ"כ רוצים לתת לי החזר כי הם טוענים שאפשר להגיע לרופא רגיל ולא צריך ללכת לשם לביקורת. וכשרציתי להתחמק מהביקורת בהדסה הם התחילו לשכנע שהכי כדאי להגיע אליהם כי הם יודעים מה עשו וכו', וכשאמרתי שהקופה לא רוצה לשלם את זה אז ענו לי שמהיום לא אצטרך להביא התחייביות ולא אצטרך לשלם כלום.
א'- מה פתאום הם לא צריכים תשלום עבור הבדיקות?
ב'- יש עוד מישהו שעשה את הטיפול ומזמינים אותו כ"כ הרבה לביקורת?
יש לי הרגשה שהם עושים איזה מחקר על הבן שלי או משהו כזה,
אשמח לשמוע ממי שיש לו נסיון בענין,
תודה מראש לכל העונים.​

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לבן שלי עשו גם טיפולי שיניים בהרדמה כללית באסותא רשל"צ ואף אחד לא מזמין אותנו לביקורות
עבר מאז לפחות שנה וחצי.

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שראיתי כאן בפורום יש להרבה אנשים נסיון עם הרדמה כללית בטיפול שיניים, אף אחד לא יכול לענות לי אם הוא הולך לביקורת אח"כ כל חודש וחצי-שלוש או לא?
זה מאוד חשוב לי לדעת אם ללכת או לא.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
צריך לקחת בחשבון שהדסה הוא בית חולים אוניברסיטאי, ויתכן שיש הרבה סטודנטים לרפואת שיניים שמעונינים ללמוד בדרך הזו....
סתם מחשבה שעלתה לי, תבדקי את האופציה

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מוסיקה;882752:
צריך לקחת בחשבון שהדסה הוא בית חולים אוניברסיטאי, ויתכן שיש הרבה סטודנטים לרפואת שיניים שמעונינים ללמוד בדרך הזו....
סתם מחשבה שעלתה לי, תבדקי את האופציה

דווצקא הרופאה שטיפלה ובודקת אותו היא לא סטודנטית

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הרופאה עצמה לא סטודנטית, אבל בכל טיפול כזה מופיעים סטודנטים.
אין צורך בביקורת בבית החולים. אם חלילה חלילה תווצר איזה בעיה, בצילומים הנערכים דרך המרפאות הרגילות יראו בדיוק מה עשו לילד ומה קורה איתו.
בגיל הזה הטיפולים נעים בין סתימות, טיפולי שורש, כתרים.
אין צורך בכל הטלטול שאתם עוברים. זה לא השתלות , או קיצור חניכיים שמצריך כזה מעקב.

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אנחנו עברנו גם טיפול שיניים מאד מורכב בהרדמה מלאה בהדסה.

וכן, גם מאתנו הם בקשו לבוא לביקורות די דחופות, ומאוחדת לא נותנים החזר, (משהו כמו 80 לכל ביקורת, נכון?)

אני הקפדתי לבוא לכמה ביקורות הראשונות, ושילמתי, רציתי להיות רגועה שההשקעה לא תלך לאבדון.
אחרי כמה פעמים הבנתי את הכיוון, וזה הפך להיות לי מסובך כל פעם לנסוע עד הדסה, אז הפסקתי, אבל אני מקפידה מאד על צחצוח יסודי (כבר שנה וחצי מהטיפול).

לגבי העניין שהם נותנים לך לבוא ללא תשלום אין לי מה לומר לך, זה נשמע מעניין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה