ביקורת אתר עדכוני מוזיקה לציבור הדתי

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
נכתב ע"י מתנחל;1802461:
למה אין הרשמה לקבלת עדכונים?

נקודה למחשבה יטופל תודה על ההערה :)
הרשמה לאתר לא תתאפשר אבל הרשמה לעדכונים משמע מי שרוצה יקליד את המייל ויעודכן בע"ה נעבוד על זה עכשיו :)

בנוגע לשאלות למה האתר לא מאושר אל תשאלו אותי , אני עד עכשיו לא קיבלתי שום דבר לתקן הבקשה היחידה ע"י מאט כתובות חשודות כהגדרות טופל ובטיפול אבל זה לא בידיים שלי אלא גוגל .
יש עוד בעיה בבקשה אני פה!

יוסף צבי

משתמש פעיל
נכתב ע"י yooda230;1802480:
נקודה למחשבה יטופל תודה על ההערה :)
הרשמה לאתר לא תתאפשר אבל הרשמה לעדכונים משמע מי שרוצה יקליד את המייל ויעודכן בע"ה נעבוד על זה עכשיו :)

בנוגע לשאלות למה האתר לא מאושר אל תשאלו אותי , אני עד עכשיו לא קיבלתי שום דבר לתקן הבקשה היחידה ע"י מאט כתובות חשודות כהגדרות טופל ובטיפול אבל זה לא בידיים שלי אלא גוגל .
יש עוד בעיה בבקשה אני פה!
נסית כבר לתקשר עם נתיב?
לא שאתה חייב, אני שואל

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
נכתב ע"י יוסף צבי;1802491:
נסית כבר לתקשר עם נתיב?
לא שאתה חייב, אני שואל

פניתי כעת לנתיב.
אשמח אם תתנו לי (בפרטי) דרכי יצירת קשר לשאר הספקיות.
הפניות שכרגע שלחתי זה נתיב ופה השיח עם מאט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה