בין הזמנים השונים - וחשיבה הלאה.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לחברי הפורום היקרים מנשוא.

חזרנו מפגרה קלה, והפורום חוזר לפעילות שוטפת בס"ד.
יש לי חזון מסויים לעשות כאן פרוייקט כתיבה משותף
משהו בסגנון של התקדמות משותפת בנושאים שונים.
יש לי כמה רעיונות אבל אשמח לשמוע את דעתכם - מה אתם רוצים לעשות כאן?
להמשיך להעלות קטעים אישים או לעשות במשותף משהו? ואם במשותף, מה?

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נכון, תרגילי כתיבה יהיה תועלתי הרבה מעבר לאתגרים שהיו כאן עד היום, בזמנו צירפו סדרת תרגילים לתפוצת המייל של קוראים פלוס (גם לכם תמיד זה מתבלבל עם נדרים פלוס?),
היו שם תרגילים מאוד מוצלחים והגיוניים אבל כמובן ללא אפשרות לשיתוף וביקורת של התוצאות.

כרגע, מורגש כאן ה'בין הזמנים' ביתר שאת, כך שחוסר המשוב הוא לגיטימי.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
דיברו מזה בעבר, אני לגמרי בעד, וכמדומה שתחילתו של אלול המשמש עלינו, ואיזה שיעור אלפניק חביב יכול לשמש כגיבור סיפורינו, ואם כבודו או כבוד כמה מנפלאים שבחבורה יתקנו לנו בעצות ותושיות אנחנו כמדומה נהנה עד אסירות תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה