בייבי ג׳וגר סיטי סלקט לשני ילדים

• פותח הנושא dass
  • פורסם בתאריך

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מכירים? מומלץ? המלצות מתחרות??

cyp

משתמש מקצוען
ענק וכבד ולא מוצלח,
אם עגלת תאומים אז ממליצה רק על מאונטיין באגי

כללית

משתמש מקצוען
הוא אמנם גדול. אבל יש לו המון יתרונות:
א. מודולרי- אפשר בקלות להפוך אותו ליחיד/שניים, וכן לשחק עם המושבים- אמבטיה ומושב/ שני מושבים
וגם את המושבים אפשר להפוך עם הפנים אליך או קדימה. בקיצור אינסוף אפשרויות.
ב. יחסית לעיצוב המגושם של בייבי ג'וגר בכל הדגמים, הדגם הזה יותר יפה ויש בו צבעים נחמדים.
ג. הגלגלים. שזה גולת הכותרת של בייבי ג'וגר. למרות שהיא כבדה נוסעת כמו רכב שטח בכל התנאים.

אני השתמשתי די הרבה (לאחים. לא תאומים) והייתי מרוצה.

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איך זה מבחינת מדרכות צרות, אוטובוסים ואחסון בבגז׳ של האוטו?
תודה על האינפורמציה!!!

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
העיצוב שלה והאפשרויות האינסופיות ממש מגרות, בפרט לאחים ולא לתאומים
אך לפני שאת קונה, תלכי עם שני הילדים לחנות ותנסי ללכת איתם!
אני ניסיתי לשים שם את הילדים ולא היה מצב להרים קצת את קדמת העגלה בשביל להעלות מדרגה.
אבל אולי אני סתם חלשלושה, אז כדאי לך לבדוק

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ממליצה על העגלה הזו בכל פה.

היא מאסיבית, התנועה שלה טובה.
גם במדרכות צרות או בין שתי מכוניות, כל פעם אני בטוחה שהנה, פה היא לא תעבור, והיא עוברת.
ברכב - אפשר להוציא גלגל אחד או שניים. קל ופשוט.

אם את גרה באזור צפוף כמו בני ברק - לא יודעת אם הייתי ממליצה. קשה להתנייד, העגלה תופסת מקום על המדרכה, ולא נכנסת לכל החנויות או המעליות.

אני גרה באזור מסומטא, זאת אומרת, עם סמטאות ;), והנסיעה קלה ונוחה, בגלל הגלגלים הגדולים.

הסל למטה ענק ויש בו מקום להכל. הכל. הכל. כל החלקים מתכבסים: הגגון, המושב, הסל. מוציאים את החלק הפנימי לפי ההוראות, ואפשר לכבס. אני מכבסת על שלושים מעלות, כביסה של רבע שעה.

וזהו. אני עם העגלה הזו כבר שלושה ילדים. קניתי והשתמשתי בה לילד אחד בכל פעם, והיא חזקה, טובה ואני נהנית מכל שניה איתה.

כללית

משתמש מקצוען
מבחינת תנועה באזורים צפופים, מדרכות צרות וכו'- היא יותר טובה מכל עגלת תאומים כי היא צרה וארוכה, ועוברת בכל מקום.
מעלית- צריך לבדוק. במעליות הקטנות של פעם היא לא תכנס כמו שהיא ואז צריך פשוט להוציא את המושב הקדמי, וכך לעלות.
במעליות חדשות נכנסת מצויין. ואין את הבעיה של עגלות תאומים שבד"כ פשוט לא עוברות בפתח- ואז אין מה לעשות. (חוץ מלקפל לגמרי)
לרכב- זו לא עגלה מומלצת. השלד מתקפל (גם לא למשהו פצפון) ושני המושבים נותרים כמו שהם. תופס הרבה מקום.

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכולן על המידע!
אגב, לגבי אחסון בתא מטען ראיתי שהדגם האחרון ׳city select LUX׳ מתקפל קטן ב-30% מהעגלות הקודמות אבל אני לא יודעת אם יש אותו כבר בארץ...
בכל אופן עזרתן מאד.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היא עגלה מדהימה כמו שכתבו פה.
לא יותר כבדה מהמאונטין באגי! אותו אורך!!
מבחינת היגוי יותר נוחה יותר יפה! נוסעת מצוין וכייפית להורים ולילד.
אם תרצי מוכרת יד שניה במחיר אטרקטיבי

שיר השירות

משתמש מקצוען
סליחה על הקפצת האשכול הישן נושן הזה.
אבל איפה קונים את העגלה הזו? עדיף בירושלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה