ביטול כל המסיבות. זה נכון?

מצב
הנושא נעול.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
עברה לידי שמועה שר' חיים קניבסקי שליט"א הורה לבטל את כל המסיבות בימי השבעה.
האם זה נכון?
יש לנו היום בערב מסיבה גדולה מאד.
ושבוע הבא הופעה
ובקיצור הרבה אירועים.
וחייבת לדעת.
אם מישהו יכול לברר לי בודאות אודה לו.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
בבקשה לא לגלוש לדיונים של אמונת חכמים וכו.
המידע המדויק חשוב לי.
מי שיכול להפנות אותי למידע יעזור לי מאד.

נפמן

משתמש מקצוען
אני זוכרת שבערב פורים היה פיגוע בדיזנגוף והיה כמה הרוגים והורה מרן הגרח שהיות וזה מצוות היום לא לבטל שום מסיבת פורים, וזה יהיה לע"נ, וא"כ כך גם היום

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בבקשה לא לגלוש לדיונים של אמונת חכמים וכו.
המידע המדויק חשוב לי.
מי שיכול להפנות אותי למידע יעזור לי מאד.
את צודקת..!!
לנו אמרו היום לבטל את האירוע הענק מטעם מכבי ועיריית בני ברק,
בשאר הערים אמרו לנו לא לבטל.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אמאלה, אם זה נכון שמישהו שיודע שיגיד בברור,
הזמן דוחק...

666

משתמש צעיר
מתוך אתר JDN

עם קבלת הבשורה המרה על הסתלקותו של מרן מנהיג הדור, בירך מרן שר התורה "ברוך דין האמת" וקרע קריעה • בהמשך הוא הורה לבטל את כל מסיבות החנוכה שתוכננו לימי השבעה הכל בסדר • הוראת גדולי ישראל: מי מחויב להשתתף במסע ההלוויה
גדולי הדור בצער: הבוקר, עם קבלת הבשורה המרה על הסתלקותו של מרן מנהיג הדור ברך מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א "ברוך דיין האמת" ללא שם ומלכות.

מיד לאחר מכן קרע מרן קריעה בבגדו.

כמו כן ביקש מרן להורות בשמו לכלל תלמידי הישיבות, הקטנות והגדולות, וכן לילדי החדרים מגיל שמבינים, להגיע מכל הארץ להלוויה. מרן הדגיש כי ההוראה תקפה גם למי שעלול לאחר בגלל זה את זמן הדלקת הנרות.

בנוסף הורה מרן לבטל את כל מסיבות החנוכה המתוכננות.

ראב"ד העדה החרדית, הגר"מ שטרנבוך, הורה אף הוא: "חובה לצאת להלוויה, גם מי שחושש להפסיד זמן ההדלקה".

בהוראת מרן הגר"ש אויערבך: בוטל האירוע של רשת הסמינרים 'אהל רחל' שהיה אמור להיערך היום במפעל הפיס בבני ברק. כמו כן הורה הגר"ש לכל תלמידיו להשתתף במסע ההלוויה.

הוראות דומות הוציאו גם כ"ק מרנן האדמו"רים מבעלזא, ויז'ניץ וחסידויות נוספות.

כמו כן בביתר, בהוראת רבני העיר וחברי הבד"צ, הוכרז על ביטול מלאכה כללי בשעת הלוויתו של רשכבה"ג מרן ראש הישיבה זצוק"ל.

666

משתמש צעיר
שמעתי בקול חי שבכל ימי השבעה, אבל לא נראה לי שאף אחד יעשה את זה...
בביה"ס של הבת שלי, על המסיבה המתוכננת למחר, בינתיים ביטלו, ואמרו שכל אחת תביא את הבגדים של ההצגות שאם ר' חיים יגיד אחרת.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מומלץ לשאול בנפרד, חבל להסתמך על שמועות.
אפשר גם לברר דרך אחד המקורבים, זה כנראה יותר מוסמך.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
שאלתי כעת וזו התשובה של מרן הגר"ח שליט"א:
לבטל את כל המסיבות וההופעות שאינן מסיבות משפחתיות או בתוך הישיבות, לכל השבעה, בכל מקום.

מדויק.
הרגע בעלי שאל ג"כ מבני ביתו וכך הורה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה