ביטול הנעילה במכשיר טאץ' של סלקום

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משהו הצליח? או שזה חסר תקנה, שאחרי שמחייגים, צריך לבטל נעילה כדי להפעיל רמקול או לחזור ללוח המקשים?
שמעתי שמועות שישנו פתרון כלשהו, הוא בודאי יעזור לרבים.
תודה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה באמת מעצבן
זה גם באורנג' ככה.
התחננתי אליהם שיתנו לי מכשיר בלי מסך נגיעה, אמרו לי "זה מה יש בקומה הכשרה".

אבל זה בכוונה ננעל, כדי שהאוזן לא תלחץ על המסך באמצע השיחה...

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בוודאי שאפשר לבטל אתה לוחץ על סימן המנעול שעל המסך או בכפתור הנעילה בצד ימין של המכשיר
גם אני בהתחלה הסתבכתי
התקשרתי לקופת חולים והייתי צריכה לנתב שיחה וללחוץ באמצע על מספר מסוים ועד שגיליתי את אמריקה כבר הטלפון השתבש

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ברור שאפשר לבטל
השאלה ש start שואלת זה אם אפשר למנוע את הנעילה מלכתחילה

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם את יודעת שבשיחה הזו את אמורה לגעת בספרות, מיד בתחילת השיחה תבטלי נעילה ותלחצי על לוח מקשים, כך זה לא ינעל.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם ביטול הנעילה בפעם הראשונה מיותרת ומציקה......... זה לוקח כ-2 שניות, לא לחיצה אחת וזהו... ובינתים המענה מחובר, ולפעמים אני מפסידה כמה שניות בה מפורט לי להקיש המשך שלוחה וכד'.

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;524716:
גם ביטול הנעילה בפעם הראשונה מיותרת ומציקה......... זה לוקח כ-2 שניות, לא לחיצה אחת וזהו... ובינתים המענה מחובר, ולפעמים אני מפסידה כמה שניות בה מפורט לי להקיש המשך שלוחה וכד'.

נכון, אבל נראה לי שזו האופציה הנוחה ביותר לעת עתה

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפחות את הרמקול היו משאירים קצור דרך להפעיל מבחוץ, בכפתור צדדי כמו שהיה בהרבה מכשירים.
למי שרגיל לדבר ברמקול, זה ממש מעצבן.

יעקב וואלף

משתמש רשום
כולנו מודים שזה מעצבן.

אבל אני מצאתי פתרון חלקי לבעיה:
א. ישר שיש מענה כשלהו לבטל הנעילה ע"י לחיצה במקש בצד הפלאפון, ומיד לאחמ"כ ללחוץ על לוח מקשים (או רמקול ואח"כ לוח מקשים) כך שהמכשיר לא ננעל אחרי כמה שניות.
ב. למי שיש את מספרי השלוחות שעליו ללחוץ הפתרון הוא לחייג את המספר ולאחמ"כ לחיצה ארוכה על ה* ולאחמ"כ את מספר השלוחה וכו'.
לדוגמא (חיוג לתא הקולי:.972522999080P1234P1P1+ [מס' טלפון של הדואר קולי/קוד/1לשמיעה ממי הגיע ההודעה/1לשמוע ההודעה] כמו"כ ניתן לשמור זאת בספר טלפונים כך שאין צורך לחייג זאת כל פעם דוגמא: שם:סלקום תשלום, מס': 444P1P1*]

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה