ביטול האפשרות להשלמת מילים באנדרואיד

אות לי

משתמש סופר מקצוען
מי יכול להדריך אותי בבקשה איך עושים זאת ?
בהגדרות לא מצליחה למצוא את זה
אנדרואיד 7.0

אות לי

משתמש סופר מקצוען
באיזה מקלדת את משתמשת? גוגל/מיקרוסופט או משהו אחר
לא יודעת, זה טאבלט כזה.
מה כוונתך: שזה לא ישלים אוטומטי או שזה לא יביא הצעות להשלמת מילים
גם וגם - שלא ישלים ולא יציע ,שיהיה כמו במקלדת מחשב בלי הצעות בלי השלמות.

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם זה נראה אצלך כך
20180914_113451.png

אז תלחצי על ההגדרות ושם על השלמת מילים

אות לי

משתמש סופר מקצוען

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אפשרות האוטו-קורקט (Auto Correct) - תיקון שגיאות אוטומטי - יכול לשגע. לעתים קורה שמילה מוחלפת במילה אחרת ומשנה משמעות של משפט שלם, מצב שיכול לפעמים להביא למבוכה רבה למקבל ההודעה או הקורא וכמובן, לשולח, שלא קרא את ההודעה לפני השליחה.

autocorrect.jpg
ובכן, אפשרות תיקון שגיאות אוטומטי אינה גזירה גורל ואפשר לבטל אותה. ביטול תיקון שגיאות אוטומטי ניתן לבצע כך:

1. היכנסו להגדרות - Settings של המכשיר.

2. גללו בתפריט למטה ובחרו Language & Input.

3. אתרו את המקלדת שלה אתם רוצים לבטל את תיקון השגיאות האוטומטי והיכנסו להגדרות שלה.

4. בתפריט הבא גללו למטה ולחצו על Advanced settings (הגדרות נוספות או מתקדמות).

5. בתפריט הבא גללו מעט למטה ואתרו את Auto-correction ולחצו עליו.

6. בתפריט שייפתח ניתן להגדיר אם אנו רוצים לבטל את תיקון השגיאות האוטומטי לגמרי - מצב Off - או להגדיר את מידת ההתערבות של תיקון השגיאות האוטומטי בהקלדה שלכם - מצבי Low ו-High. לחיצה על Off וחזרה למסך ראשי יבטלו את התיקון האוטומטי עבור מקלדת זו.

אם מוגדרות מקלדות נוספות, ניתן להגדיר גם להם באותו תהליך את ביטול התיקון האוטומטי.

מקור

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אפשרות האוטו-קורקט (Auto Correct) - תיקון שגיאות אוטומטי - יכול לשגע. לעתים קורה שמילה מוחלפת במילה אחרת ומשנה משמעות של משפט שלם, מצב שיכול לפעמים להביא למבוכה רבה למקבל ההודעה או הקורא וכמובן, לשולח, שלא קרא את ההודעה לפני השליחה.

autocorrect.jpg
ובכן, אפשרות תיקון שגיאות אוטומטי אינה גזירה גורל ואפשר לבטל אותה. ביטול תיקון שגיאות אוטומטי ניתן לבצע כך:

1. היכנסו להגדרות - Settings של המכשיר.

2. גללו בתפריט למטה ובחרו Language & Input.

3. אתרו את המקלדת שלה אתם רוצים לבטל את תיקון השגיאות האוטומטי והיכנסו להגדרות שלה.

4. בתפריט הבא גללו למטה ולחצו על Advanced settings (הגדרות נוספות או מתקדמות).

5. בתפריט הבא גללו מעט למטה ואתרו את Auto-correction ולחצו עליו.

6. בתפריט שייפתח ניתן להגדיר אם אנו רוצים לבטל את תיקון השגיאות האוטומטי לגמרי - מצב Off - או להגדיר את מידת ההתערבות של תיקון השגיאות האוטומטי בהקלדה שלכם - מצבי Low ו-High. לחיצה על Off וחזרה למסך ראשי יבטלו את התיקון האוטומטי עבור מקלדת זו.

אם מוגדרות מקלדות נוספות, ניתן להגדיר גם להם באותו תהליך את ביטול התיקון האוטומטי.

מקור
ההדרכה תלויה בגירסת האנדרואיד והממשק, הביצוע תלוי בסוג המקלדת

אות לי

משתמש סופר מקצוען
תודה וסליחה - לא שמתי לב שממשיכים לעזור לי
זו המקלדת -
מקשים.jpg

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תודה וסליחה - לא שמתי לב שממשיכים לעזור לי
זו המקלדת -
צפה בקובץ המצורף 388751
זו המקלדת של גוגל
פעל לפי ההוראות:
1. לחץ על הסמל של גוגל
1.jpg

2. לחץ על השלש נקודות
2.jpg

3. לחץ על סמל ההגדרות
3.jpg

4. בתפריט ההגדרות בחר בתיקון טקסט ושנה את ההגדרות כפי רצונך
4.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה