מידע שימושי ביטוח רכב לנהג חדש

ברכיק

משתמש פעיל
יש למישהו המלצה על סוכן או חברת ביטוח זולים לנהג חדש? [מתחת לגיל 24]
ואגב מישהו שמע אולי על חברה בשם אור ביטוח? אפשר אולי פרטים אם כדאי לעשות שם ביטוח?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אני עשיתי שם ביטוח לנהג חדש (אמנם מעל 24) ללא עבר ביטוחי, והיה זול משמעותית משאר ההצעות שקיבלתי (כולל גרירה, שמשות, פנסים ומראות צד, הגנה משפטית עד 20,000 שקל, כיסוי ביטוחי עד מלוין וחצי שקל), חובה וצד ג' עולה לי לשנה 3204.
טלפון של הסוכנת: 0544656555

נערך לאחרונה ב:

ברכיק

משתמש פעיל
ואגב קיבלתי הצעת מחיר מאור ביטוח
חובה 2896.
ג' 1534.
יש מה לנסות עוד הצעות מחיר או שזה הכי זול שיכול להיות? [גם רק לאחד מהם][ אני מזכיר נהג חדש פחות מ24 וללא עבר ביטוחי]

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
זה המחיר שגם אני קיבלתי לצד ג', אבל מעניין למה הביטוח חובה שלך גבוה ב 1000 שקל ממה שאני קיבלתי? אולי תלוי בסוג הרכב.

ברכיק

משתמש פעיל
הביטוח חובה יקר יותר כי אני נהג חדש וצעיר מתחת ל24.
בכל אופן אתה ממליץ על החברה הם נשמעים לך אמינים?
ונראה לך שאני יכול על החובה למצוא מחיר יותר זול?

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כנען ביטוחים בפ"ת.
קיבלנו מהם את ההצעה הזולה ביותר אחרי כל סקרי השוק.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
ואגב מישהו שמע אולי על חברה בשם אור ביטוח? אפשר אולי פרטים אם כדאי לעשות שם ביטוח?
יש לי בן דוד שעשה אצלהם נהג חדש צעיר
א.זה הכי זול ממה שראיתי
ב.עשה פעמיים תאונה ושילמו לו הכל ומהר
אגב עברתי אליהם מביטוח ישיר זולים משמעותי ( גם אני נהגת חדשה)

אבן שלמה

משתמש מקצוען
אני עשיתי שם ביטוח לנהג חדש (אמנם מעל 24) ללא עבר ביטוחי, והיה זול משמעותית משאר ההצעות שקיבלתי (כולל גרירה, שמשות, פנסים ומראות צד, הגנה משפטית עד 20,000 שקל, כיסוי ביטוחי עד מלוין וחצי שקל), חובה וצד ג' עולה לי לשנה 3204.
טלפון של הסוכנת: 0544656555
איך משיגים אותם? יש לך מושג? זה ממש זול. המספר הנל לא עובד

שראי

משתמש מקצוען
אני עשיתי קצת שונה ממה שאתה מחפש - זה היה לרכב חדש של נכה יקר מאוד שחייבים גם ביטוח מקיף וביטוח על איבזור

עשיתי אצל חברת אורגל סוכנות לביטוח היה לי הכי זול בפערים ענקיים תנסה אצלם

עשיתי ביטוח לנהג חדש פחות משנה רשיון וללא עבר ביטוחי, במקיף הם נתנו לי הצעה יותר זולה ב 50 % מכל החברות רק ההשתתפות עצמית אצלם היתה קצת יותר יקרה (תעשה את השיקול שלך) - אבל תבדוק לגבי צד ג' וחובה

יש סוכנת נחמדה- לינור 0526533378 אתה יכול לומר שקיבלת את המספר ממי שעשה ביטוח על פורד קסטום שבוע שעבר

פ.צ.מ.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה אותו דבר אור ביטוח זה וישור ביטוח
אפשר לנסות אצל הכשרה ביטוח אני קיבלתי מקיף נהג חדש ממש זול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה