קורונה בידוד לילדה בת 3

שולי איטח

משתמש מקצוען
אז כבר פעם .....כבר לא סופרת שוב הודיעו לנו על בידוד לילדה בת 3
אתמול בלילה התגלתה בגן ילדה מאומתת ללא תסמינים
המפגש האחרון של הבת שלי איתה היה ביום רביעי

לא מסוגלת כבר להיכנס לחדר,
מתחקיר שעשיתי לא מצאתי גנים שהיתה ילדה חולה שהדביקה אחרים
וגם עברו 4 ימים

כמובן שנשתדל לשמור שינה/אוכל ומגע אבל היא כן תסתובב

האם כל בני הבית אמורים להיות ג"כ בבידוד, עשינו את זה כבר כמה פעמים עם ילדים אחרים שהכנסנו את כל הבית אבל
בנים זה לימוד תורה תפילות ר"ה

יש למשהוא לתת לי מספר טלפון של רופא נאמן שאפשר לשאול אותו, הזכירו את דר הרט הוא עונה לכולם?

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
וואוו...כמה שאני מזדהה איתך...רק היום סיימתי בידוד לילד בן 6 וזה היה ממש ממש ממש לא קל...
למרות שנכנסו איתו כולנו לבידוד... :(
שמעתי שאחרי 5 ימים מהמגע האחרון עם מאומת + בדיקת קורונה שלילית יש רופאים שטוענים שאפשר להעביר את הילד לבידוד בית. זה מה שאנחנו עשינו- ביום החמישי למגע בדקנו קורונה וכשיצא שלילי העברנו אותו לבידוד בית. זה גם קשה אבל לפחות זה הרע במיעוטו מלנסות לכלוא ילד קטן בין 4 קירות של אותו חדר... ככה לפחות הוא יכל קצת לשבת בחלון או להתנדנד בערסל במרפסת ולהוציא את העיניים על כל החברים שמשחקים חופיש בגינה... לפחות כיוונו על כפרת עוונות לפני ראש השנה...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני מאוד מקווה שאתם שפויים עדיין. כי אצלינו איבדו שפיות.. ופשוט עברנו לבידוד בית. בהשתדלות גדולה כמה שאפשר. הנפש גם חשובה לא פחות

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני מאוד מקווה שאתם שפויים עדיין. כי אצלינו איבדו שפיות.. ופשוט עברנו לבידוד בית. בהשתדלות גדולה כמה שאפשר. הנפש גם חשובה לא פחות

אנחנו על גבול השפיות:)
בידוד בית לכולם לא שייך שוב פעם
לא נוכל להשאיר בבית בר"ה בתפילות את כל הבנים
לא נוכל להשאיר בחורות עובדות שוב פעם
ושוב נבקש מכל השכנים עזרה בקניות לחגים?

פעם התחשבו היום דורשים מכולם להתנהל כמעט כרגיל, אף אחד לא מוכן לשמוע שכל הבית בבידוד בגלל ילדה בת 3 שהיתה לפני 5 ימים עם חברה וללא תסמינים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בעדינות התכוונתי לומר שלדעתי רוב העולם שומר על בידוד שפוי. ולא מה שהיה בעבר שכולם יצאו מבידוד לגהה או לפחות עם כדורים כמעט..
תראו מה עשו בעולם הישיבות לא הוציאו את כולם לבידודים.. לא שאני מאחל לנו מה שקרה בישיבות אבל הבינו שאין קיום בצורה כזו

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בעדינות התכוונתי לומר שלדעתי רוב העולם שומר על בידוד שפוי. ולא מה שהיה בעבר שכולם יצאו מבידוד לגהה או לפחות עם כדורים כמעט..
תראו מה עשו בעולם הישיבות לא הוציאו את כולם לבידודים.. לא שאני מאחל לנו מה שקרה בישיבות אבל הבינו שאין קיום בצורה כזו
בעברית, התכוונת שאפשר לחפף.
ואפילו הדגמת יפה מעולם הישיבות מה התוצאות הצפויות - הדבקה עליזה.
(בעולם הישיבות יש רק צעירים, מה שאי אפשר לומר על בית כנסת שכונתי).

לילי 1

משתמש מקצוען
במקרה דומה מאוד שמרתי בידוד לילדה עד שבוע מהחשיפה ובידוד בית עד היום העשירי.
אח"כ עד סוף ה14 יום לא הלכה למקומות סגורים או הומי אדם(בין הזמנים) ולא הכנסנו הביתה אורחים וחברים.
זה היה האיזון שלי בין בריאות הנפש לבריאות הגוף.

נועה מ

משתמש מקצוען
אנחנו על גבול השפיות:)
בידוד בית לכולם לא שייך שוב פעם
לא נוכל להשאיר בבית בר"ה בתפילות את כל הבנים
לא נוכל להשאיר בחורות עובדות שוב פעם
ושוב נבקש מכל השכנים עזרה בקניות לחגים?

פעם התחשבו היום דורשים מכולם להתנהל כמעט כרגיל, אף אחד לא מוכן לשמוע שכל הבית בבידוד בגלל ילדה בת 3 שהיתה לפני 5 ימים עם חברה וללא תסמינים
תעשו בדיקה

רייזי 36

משתמש מקצוען
במקרה דומה מאוד שמרתי בידוד לילדה עד שבוע מהחשיפה ובידוד בית עד היום העשירי.
אח"כ עד סוף ה14 יום לא הלכה למקומות סגורים או הומי אדם(בין הזמנים) ולא הכנסנו הביתה אורחים וחברים.
זה היה האיזון שלי בין בריאות הנפש לבריאות הגוף.
כל הכבוד

לילי 1

משתמש מקצוען
עשינו היום בשביל לקצר תהליכים, רופאת הילדים שלי טענה שזה לא עוזר כלום.
אני גם חושבת כך. יותר מדי false negative.
מכירה לפחות שתי אנשים עם תסמינים חד משמעיים (חשיפה משמעותית לחולה+איבוד חוש ריח) שקיבלו שלילי. אחת גם בבדיקה שניה. נו, לא חסר סיפורים

ofir123

משתמש צעיר
שאלה - מישהו מכיר מקרה של ילד בן 3 שנדבק מחבר מאומת בגן?
כבר כמה פעמים חוויתי בידודים עם הילדים שלי בגילאים הקטנים, אפילו פעם אחת לא היה מקרה של ילד מהגן שנדבק מהחבר המאומת
אשמח לשמוע שטעיתי... וימי הבידוד לא היו תיסכול לשוא

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני גם חושבת כך. יותר מדי false negative.
מכירה לפחות שתי אנשים עם תסמינים חד משמעיים (חשיפה משמעותית לחולה+איבוד חוש ריח) שקיבלו שלילי. אחת גם בבדיקה שניה. נו, לא חסר סיפורים
זה לא מה שהרופאה טענה, היא לא פקפקה באמינות הבדיקות,
אלא הסבירה שב 14 הימים הראשונים של החשיפה לחולה עדיין יכול הוירוס להתפרץ, גם אם הבדיקה נכונה לשעתה.
אבל אני יודעת מחברות בעבודה שקיבלו מרופאי הילדים שלהם הנחיות אחרות.

נערך לאחרונה ב:

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
אני מכירה גן בנים בגילאי גן חובה , שנדבקו לפחות עשרה ילדים בגן
ההורים עשו בדיקות לילדים אפילו שלא היה תסמינים כי חשבו שבטוח יחזור שלילי ופתאום התחילו לחזור חיובי
לפחות 10 אני מכירה...

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני מכירה גן בנים בגילאי גן חובה , שנדבקו לפחות עשרה ילדים בגן
ההורים עשו בדיקות לילדים אפילו שלא היה תסמינים כי חשבו שבטוח יחזור שלילי ופתאום התחילו לחזור חיובי
לפחות 10 אני מכירה...

הילד שהדביק היה עם תסמינים?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבל אני יודעת מחברות בעבודה שקיבלו מרופאי הילדים שלהם הנחיות אחרות.

תגידו, יכול להיות רופא שאומר שלא צריך בידוד לילדה בת עשר שהיתה לה ילדה חיובית בכיתה?
הבת שלי בבידוד וכמה חברות שלה טוענות שקבלו הוראה מרופא משפחה שלא צריכות בידוד
זה הכי קשה, גם להיות בבידוד וגם להרגיש טיפש או סתם פראייר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה