קורונה בידוד בגלל גננת - פוליטיקה או "ונשמרתם"

גי גי גי

משתמש צעיר
האם אתם מכירים מצב שילד נדבק מגננת?
מצב שחבר נדבק מחברו?

מהיכרות עם עשרות חולי קורונה, לא שמעתי על אף ילד שנדבק והדביק את משפחתו
אשמח לשמוע ממכם

הגננת של הילדה שלי בת השנה וחצי חיובית, מעניין אותי לדעת האם הבידוד הכפוי הוא נטו מסיבות פוליטיות או שיש כאן חשש אמיתי

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
חשש אמיתי
אצלינו בגן חובה הגננת נדבקה
הילדים עשו בדיקוות(כולם ללא תסמינים) ו8 או 10 לא זוכרת בדיוק , מילדי הגן נדבקו.
במשפחה אחת הילד הדביק את אימו שהיתה גם ללא תסמינים, לאחר כמה ימים היא נסעה ללדת אז עשו לה בבית חולים בדיקת קורונה כמו לכל יולדת והיא יצאה חיובית למרבה ההלם.
והכל הגיע מאותה גננת...

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האם אתם מכירים מצב שילד נדבק מגננת?
מצב שחבר נדבק מחברו?

מהיכרות עם עשרות חולי קורונה, לא שמעתי על אף ילד שנדבק והדביק את משפחתו
אשמח לשמוע ממכם

הגננת של הילדה שלי בת השנה וחצי חיובית, מעניין אותי לדעת האם הבידוד הכפוי הוא נטו מסיבות פוליטיות או שיש כאן חשש אמיתי
כן, בהחלט...
ילדות שנדבקו מגננת,
ואחת מהן - א סימפטומטית - הדביקה את אמא שלה,
שהפכה לסימפטומטית דווקא...
אמיתי לגמרי.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אוקיי
אז כל התגובות פה שהייתה הדבקה
אבל מעניין אותי כמה גנים הוכנסו לבידוד ואף אחד שם לא נדבק
וכמה אנשים נכנסו לבידוד ויצאו ממנו עם כלום.
ברור שרב הבידודים מסתיים בכלום. אבל אין דרך אחרת להלחם במגפה הזו.

ה. רז

משתמש סופר מקצוען
אוקיי
אם את רוצה דווקא לשמוע את התשובות להן את חותרת, אולי תצליחי בסוף. אבל, בינתיים את שומעת מכולם שכן הייתה הדבקה.
הנה, אני גננת ובאחד הגנים בהם אני עובדת הסייעת הייתה חיובית. כל הגן נכנס לבידוד (גם אני) בערך 8 ילדים יצאו חיוביים, חלקם עם תסמינים, חלקם לא. אב אחד וזוג הורים ודאי נדבקו - יצאה להם תוצאה חיובית.
יש הרבה שבכלל לא נבדקו...
ועד עכשיו (שבועיים לאחר היציאה מהבידוד) עדיין מדי כמה ימים אחד הילדים לא מרגיש טוב, נבדק ויוצא חיובי!
אם כולם היו נבדקים לפני שחזרו לגן, אולי זה היה אחרת... המציאות היא שהגן כבר חזר ללימודים סדירים, כי נגמר הבידוד אבל חלק מהילדים עדיין חולים ללא תסמינים ואף אחד לא יודע! (הצוות חזר רק אחרי תוצאה שלילית), ההדבקה בגן עדיין בעיצומה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אוקיי
מגיפה היא לא מדע מדוייק. ברוב המקרים כנראה שלא היו הדבקות, כמו שרוב מוחלט של הנדבקים החלימו.
הענין הוא שאי אפשר לצפות מראש מה יהיה התוצאות, מה יקרה אם חלילה הגננת הדביקה שני ילדים, שאחד מהם ידביק את ארבעת בני המשפחה שלו, והאבא הולך להתפלל בבית כנסת ובלי ידיעה הוא ידביק מישהו אחד, שבערב הלך לחתונת קורונה והדביק שם שניים, שאחד מהם הדביק בכולל ארבעה, שאחד מהם הלך לבקר את ההורים שלו בני ה-67 ואחרי ארבעה ימים האבא לא מרגיש טוב....
זה חד גדיא שלא נגמר, ואי אפשר לדעת מה יעשה הנין של הנין של הנגיף.....
ולכן כל הזהירות.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הבן שלי בגיל שנה ורבע נדבק מהמטפלת שלו והדביק את כל המשפחה.
התייעצנו בזמנו עם רופא שיודע מאד טוב וחקר רציני על הקורונה והוא אמר שחייבים להיות בבידוד.

מרחבית

משתמש מקצוען
מסיבות פוליטיות
סתם מתעניינת: אלו סיבות פוליטיות יכולות להיות בלהכניס ילדים וילדות קטנים לבידוד ממושך ומציק סתם ככה ללא צורך אמיתי?
איזה פוליטיקאי או איזו מפלגה אמורים להרוויח מזה, ואיך?

מרחבית

משתמש מקצוען
תודה
הבנתי את הכיוון
איך מסתדרים עם הבידוד ושאר בני המשפחה
יש כאם בעלי נסיון?
אפשר שמישהו מבוגר ייכנס לבידוד עם הילד - לחדר מיוחד עבורם עם שירותים משלהם.
ואפשר שכל המשפחה תיכנס לבידוד. בבית ינהגו חופשי בכל הבית, אך לא יצאו מהבית ולא יכניסו אחרים לביתם.
במקרים שהכרתי מקרוב - העדיפו את הדרך השניה.
אך זה מאוד תלוי בנסיבות.
וזה בכל מקרה קשה!!!
ורק תחושה אמיתית של שליחות, של הרגשה שזה כרגע התפקיד משמים, של הגנה וחסד עם אחרים, של לא להזיק לאחרים, של להקטין את התפרצות המחלה, של הזדמנות להציל אולי חיי אדם - היא הנותנת כוחות, והרבה!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה