דיון בטוח נתקלתם בסיטואציה כזאת

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
האמת היא שזה מעניין אותי כבר הרבה זמן
נגיד ואיירתי ללקוח פרויקט, הוא היה מבסוט, סגרנו את הפינה של התשלום וזהו, הכל טוב ויפה ונחמד
עכשיו, מגיעה השאלה -
מתי אתם מפרסמים את העבודה הזאת, רגע אני אדייק, חושפים/משתפים את העבודה /הפרויקט בפני לקוחות עתידיים, קרי: תיק עבודות , פורום המאיירים של פרוג כו'?
1- אתם משתפים מיד את העבודה, בלי קשר ללקוח
2- אתם ממתינים בסבלנות עד שהלקוח יתעשת/יאסוף מספיק מזומנים וכו', יקח את עצמו לידיים ויפרסם את הפרויקט,

עכשיו לגבי מס' 2- מה הקאץ'?
קחו אותי לדוגמה- יש לי מלאי די מכובד של עבודות שהלקוחות שלהם משום מה לא הספיקו עדיין לפרסם את העבודה, אצל חלקם מדובר אפילו במספר שנים:confused:
אז מה, אני אחכה עד בוש? עד מתי?
כאילו, בא .לי לשתף...
מה איתכם?
ואם יש כאן כאלה עם ידע משפטי בנושא יותר מנשמח לשמוע!
תודה שקראתם עד כאן, וסליחה אם לא הייתי מובנת, זה קורה לי לפעמים...:eek:;)

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האמת היא שזה מעניין אותי כבר הרבה זמן
נגיד ואיירתי ללקוח פרויקט, הוא היה מבסוט, סגרנו את הפינה של התשלום וזהו, הכל טוב ויפה ונחמד
עכשיו, מגיעה השאלה -
מתי אתם מפרסמים את העבודה הזאת, רגע אני אדייק, חושפים/משתפים את העבודה /הפרויקט בפני לקוחות עתידיים, קרי: תיק עבודות , פורום המאיירים של פרוג כו'?
1- אתם משתפים מיד את העבודה, בלי קשר ללקוח
2- אתם ממתינים בסבלנות עד שהלקוח יתעשת/יאסוף מספיק מזומנים וכו', יקח את עצמו לידיים ויפרסם את הפרויקט,

עכשיו לגבי מס' 2- מה הקאץ'?
קחו אותי לדוגמה- יש לי מלאי די מכובד של עבודות שהלקוחות שלהם משום מה לא הספיקו עדיין לפרסם את העבודה, אצל חלקם מדובר אפילו במספר שנים:confused:
אז מה, אני אחכה עד בוש? עד מתי?
כאילו, בא .לי לשתף...
מה איתכם?
ואם יש כאן כאלה עם ידע משפטי בנושא יותר מנשמח לשמוע!
תודה שקראתם עד כאן, וסליחה אם לא הייתי מובנת, זה קורה לי לפעמים...:eek:;)
מבינה לגמרי את התסכול שלך העולה מבין המילים.
חווה מדיי פעם כאלה דברים.
לרוב הדברים מפורסמים מהר, אז אני מפרסמת אחרי הפרסום.

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
במקרים שהעבודה תתפרסם רק לאחר הרבה זמן, לפעמים אני שואלת את הלקוח אם אני יכולה להציג בתיק עבודות. פעם כשציירתי קומיקס, העורכת אמרה לי שאין לה בעיה שאציג את הציורים בלי הכיתוב.

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשביל זה יש את WIP
ומה שנשאר תקוע... האמת שוכב לי אחד כזה שבסופו של יום לא יצא לפועל. לא חשבתי לשתף אותו..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה