בחירות 2019 כל הבריפים והביצועים המרתקים של מנהלי הקמפיינים, שתפו.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מי שם ליבו לכך שבקמפיין של בני גנץ מופיע המשפט הבא: ישראל לפני הכל ובסוף המשפט זו לא נקודה אלא צורה של מגן דוד ויקטורית , המשמעות : ישראל האלמנט בצורת המגן דוד שמביע בעצם את המילה ישראל נמצא לפני המילה הכל שזה דו משמעות חזק!! אהבתי זה נקרא מסר מובל לתת מודע שלנו.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מי שם ליבו לכך שבקמפיין של בני גנץ מופיע המשפט הבא: ישראל לפני הכל ובסוף המשפט זו לא נקודה אלא צורה של מגן דוד ויקטורית , המשמעות : ישראל האלמנט בצורת המגן דוד שמביע בעצם את המילה ישראל נמצא לפני המילה הכל שזה דו משמעות חזק!! אהבתי זה נקרא מסר מובל לתת מודע שלנו.

שימי לב ש"גנץ" לפני ה"ישראל"...
אז אחרי הכל, ישראל לא לפני הכל אצלו...

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ביבי בקמפיין החדש שלו נגד גנץ נהנתי מהמשחק מילים: ביבי או טיבי אתם תבחרו
גנץ ולפיד התחפשו מוקדם מידי לפני פורים,כך התיח ביבי במפלגת כחול לבן חזק!
שמו לב שכל המילים שלו כעין קמפיין השרדות ומשחקי מילים, נראה מי ינצח ...ימים יגידו!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מדהים היה לראות את הטרקטרונים שהסתובבו ברחובות בני ברק עם דגלים של ג' מאחורה זה אדיר!!

נערך לאחרונה ב:

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היום בשעת צהריים הסתובבו ברחובות חזו''א ר' עקיבא 12 או יותר טרקטורונים ובחורי ישיבות
ושמו דגלים מאחורה של ג' ולפניהם היתה ניידת של שירים בקיצור עשו הרבה שמח!

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
1. לא הבנתי .זה :כתוב ברור עם קמץ (הארה?)או עם שווא לשון פקודה(הערה?)?
2.ג' לא ברורים(לדעתי ושמעתי על זה עוד מהרבה כולל כתבים ) בקטע של ברגע האמת זה מעט מעורפל למי שקורא סתם ככה ולא מעמיק ..
(לעומת שאר המפלגות)
3.לפרסם בפורום או כללית?דווקא מענין אותי האופציה אני בקשר עם הממונה וזה היה אמור להתפרסם ...
תודה שקראתם
(מה זה פה כולם ערים?מנקים לפסח או מתכוננים לשבת??)חח בצחוק אני בשוק שיש כאן אנשים עכשיו...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1. זה כתוב ברור
כתוב ברור עם קמץ

2. כתבתם "מצורף כמה דוגמאות" לי זה היה נשמע שהבאתם תמונות מזה.

3. לפרסם מאמר בכללי בעמוד הראשי

---------

סתם ערים ליל שישי + ערב פסח + מוצאי הבחירות + בין הזמנים + בכלל "רק 1 וחצי בלילה.... :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה