התייעצות בזכות יוסף הצדיק

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום,
זאת הודיה מהקורס ורציתי לשתף עבודה שעשיתי בהשראת ויטראז' של שבעת האושפיזין מהאינטרנט. נכון זה לא קשור לתקופה אבל היום אנחנו קוראים פרשות הנשיאים ובדיוק על שבטי יוסף,מה שעבדתי עליו יותר משבועיים. אשמח לחוות דעת,יעוץ והכוונה באותו סגנון,כי זה קצת חדש לי. אשמח שיהיו בקורות עדינות ומפורטות. אני דיי מתרגשת,ואפילו מרגישה שמשהו חסר. עדיין רוצה לשפץ,
תודה על הכנות והרגישות מראש יוסף-כביכול.png.

יעל תורגמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מינימליסטי ותופס את העין, מאוד יפה :)

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה! זה מאוד מעודד אותי.

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו! ממש מיוחד!
מאד התחברתי לסגנון.
הדמות יפהפיה, ואשמח לראות עוד כאלו!
לדעתי הכתמים ברקע קצת ממוחשבים מידי, ונראים כמו חותמת, ולכן פוגמים ביופי של הציור.
הייתי מציעה להשקיע בהם שיראו כמו "שפריץ" טבעי, ואולי אפשר גם בלעדיהם.

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואו! ממש מיוחד!
מאד התחברתי לסגנון.
הדמות יפהפיה, ואשמח לראות עוד כאלו!
לדעתי הכתמים ברקע קצת ממוחשבים מידי, ונראים כמו חותמת, ולכן פוגמים ביופי של הציור.
הייתי מציעה להשקיע בהם שיראו כמו "שפריץ" טבעי, ואולי אפשר גם בלעדיהם.
ממש שמחתי לראות הודעה מקסימה כזאת. האמת שזאת התנסות בסגנון חדש. ובאמת השתמשתי בכתמים ממברשות ,ייתכן שזה יתאים אם אמשיך לעשות שיפוץ לתמונה~ תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה