בזאר שטראוס, איזה חברות בגדים יש להם?

• פותח הנושא dk
  • פורסם בתאריך

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז ככה: - הכל מדובר בסגנון של אנשים - כמות של הילדים -ותקציב
לדעתי אמא שמטפחת לא תתפתה מהמחירים בבאזר שטראוס כי בד"כ:
+הגזרה לא טובה
+הצבע דוהה
+הבד מוציא צ'פים
+לא מחזיק יותר מחצי עונה
=ילד/ה מוזנח
וכמובן שתמיד יש יוצא מן הכלל
תעשו חשבון הפסד כנגד שכרו
בהצלחה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י לגעת בנקודה;977894:
אז ככה: - הכל מדובר בסגנון של אנשים - כמות של הילדים -ותקציב
לדעתי אמא שמטפחת לא תתפתה מהמחירים בבאזר שטראוס כי בד"כ:
+הגזרה לא טובה
+הצבע דוהה
+הבד מוציא צ'פים
+לא מחזיק יותר מחצי עונה
=ילד/ה מוזנח
וכמובן שתמיד יש יוצא מן הכלל
תעשו חשבון הפסד כנגד שכרו
בהצלחה
אויש. אני שונאת את החלוקה הקטגורית של "אמא מטפחת" ו"אמא מזניחה", וכמובן את הפועל היוצא על הילדים. התפיסה הזאת גורמת לתחרות הסטרית בין האמהות, לרמת בגדים ביומיום שלא מקובלת בציבור הכללי בכלל. אפשר לומר כאן: אמהות! הגזמתן!

אה, ואני לא קונה בגדים בבזאר שטראוס

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י GRN;977915:
אויש. אני שונאת את החלוקה הקטגורית של "אמא מטפחת" ו"אמא מזניחה", וכמובן את הפועל היוצא על הילדים. התפיסה הזאת גורמת לתחרות הסטרית בין האמהות, לרמת בגדים ביומיום שלא מקובלת בציבור הכללי בכלל. אפשר לומר כאן: אמהות! הגזמתן!

אה, ואני לא קונה בגדים בבזאר שטראוס

ממש לא התכוונתי לתחרות -בסה''כ עניתי ל"סקר" :
כל אמא משקיע במה שמדבר אליה בית, בגדים, וכד'
ואלה שיש להם סרגלים בעיניים לא יאהבו להלביש בזאר שטראוס
ואלה שזה לא כל כך מפריע להם - יש שמה דברים מתוקים מאוד...

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י לגעת בנקודה;977894:
אמא שמטפחת לא תתפתה מהמחירים בבאזר שטראוס כי בד"כ:
+הגזרה לא טובה
+הצבע דוהה
+הבד מוציא צ'פים
+לא מחזיק יותר מחצי עונה
=ילד/ה מוזנח

נכתב ע"י לגעת בנקודה;977918:
ואלה שיש להם סרגלים בעיניים לא יאהבו להלביש בזאר שטראוס

שטויות במיץ עגבניות!

איזה סגנון של רמה יש לך?????:mad:

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה ההגדרה לאמא משקיעה בדיוק? חשבתם על אמא משקיעה שיש לה 8 ילדים והיא צריכה להשקיע בזה שיהיה להם עוף לצהרים? יש המון כאלה והן מלבישות בזאר שטראוס והילדים מטופחים ומתוקים לגמרי.

אגב אני עצמי משקיעה בבגדים כשיש לי ויש לי גם מותגים לילדים אבל הילד שלי ממש לא ירגיש מסכן גם ללכת לת"ת עם מכנסיים של לידר. אני שמחה שאני לא נמצאת בחברה שיש בה סוג כזה של תחרות.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני הגעתי מזמן למסקנה שנושא מותגים והשקעה זה צורך רגשי נטו.
בשבילי למשל נותן סיפוק השקעה בצמחיה בגינה, בשביל השכנה שלי זה בזבוז זמן משווע, ואילו ללכת לZARA ושאר מותגים זה צורך בסיסי.
אם הילדים שלה לא יהיו מלאים תוויות "שוות" וכיתובים זורחים מקצה רחוב לקצהו היא תחוש דפוקה, לא יוצלחית, נעבעכית וכו'.

ואני? אוהבת ילדים נקיים, מטופחים! גם מהפן הרגשי והשכלי, לא רק החיצוני, מי לא?
ובתור אחת שמתעסקת באומנות על ענפיה גם הקטע האסטטי משחק.
התאמת צבעים, גיזרה, שיק. ואגב, חשוב לי שגם גווני הבגד יתאימו לילד הלובש. אם לא- זה ממש מציק לי בעיניים.
על כן השיקול שלי בבחירת גרדרובה חדשה היא לא התוויות והשם, אלא כל בגד לגופו. אפילו אם הוא מ"פינת הזול". אז מה?

זה די מגוחך לראות אימא "משקיעה" מלבישה את בתה הג'ינג'ית מחלצות אדומות, את הבלונדית בפשתן חיוור, ואת השחומה בשחור קודר. אם כבר הוצאתם כל כך הרבה כסף, לפחות תתאימו חוץ מכיתובי הענק גם את הצבע, לא חבל?

שורה תחתונה: כל הטררם מסביב למותגים הנחשקים, למיקים והמאוסים, החתולים המגוכחות (כן הקיטי מה"הלו") לא מדבר אלי. לא נותן לי סיפוק אימהי. ולכל מטפחות העם, אתכן הסליחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה