עזרה בוורד 2016, לא מופיע רשימת הגופנים בעברית

ר.א.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התקנתי לאחרונה אופיס חדש, 2016, וכשאני מחפש בתוכנת וורד (למשל) ברשימת הגופנים, הכל מופיע באנגלית (בלי להראות בצד ימין את הגופן בעברית). וכל זה גם בגופנים המקבלים ביותר, ולא רק באלה שלועזיים.
מישהו יכול לעזור לי בזה?
האם צריך להתקין מחדש?
יש לציין, שגם הרבה גופנים (קלאסיים, גוטמן וכדו') לא מפיעים לי בוורד החדש, ועכ"פ לא בשמם הקודם.

תודה רבה

ישראל מאיר יחזקאל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
למישהו יש הפונט הזה כמו שמצורף כאן, ברור לי שזה פרנק ריהל אבל השאלה של איזה חברה?
למישהו יש את זה?

קבצים מצורפים

• דוגמא.PDF
    KB 190.9 · צפיות: 25

טרומבון

משתמש צעיר
התקנתי לאחרונה אופיס חדש, 2016, וכשאני מחפש בתוכנת וורד (למשל) ברשימת הגופנים, הכל מופיע באנגלית (בלי להראות בצד ימין את הגופן בעברית). וכל זה גם בגופנים המקבלים ביותר, ולא רק באלה שלועזיים.
מישהו יכול לעזור לי בזה?
האם צריך להתקין מחדש?
יש לציין, שגם הרבה גופנים (קלאסיים, גוטמן וכדו') לא מפיעים לי בוורד החדש, ועכ"פ לא בשמם הקודם.

תודה רבה
מה עשיתם?
גם לי זה ככה.
ואני רוצה לשנות פונט לעברית יפה אין לי מושג איזה מהם זה בכתב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה