דרוש מידע בוא נראה אתכם, חברי פרוג עם רעיונות

ראובן 23

משתמש מקצוען
לגבי אפליקציה אני חושב על שתי תוספים שחשוב שיהיו בגוגל מאפס או בוויז (או באמת משהו נפרד)
א.מקום לפרטיות איפה יש קרוב לנווט לגברים יש בכל בית כנסת לנשים פחות (תחנות דלק קניונים וכדו')
ב. תוכנת ניווט שמראה בכל עיר איפה יש חניות באפור ולא כחול לבן
בסיס נתונים לשתיהן זה חכמת ההמונים

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
שוב.
זה לא תוכנה אלא סוג של פתיחת עסק
זה לא שוב, אלא פעם ראשונה.
בהודעה הראשונה ממש לא הבהרתם את הנקודה העיקרית ב'מברק', על מה מדובר. ונותר לכולם לנחש.

איזה עסק חסר? זה משתנה בין מקום למקום. בערים וותיקות זו שאלה מאוד קשה, מאות עסקים נפתחים בכל שנה כשהם בטוחים שהם הבשורה הגדולה באזור, ונסגרים כעבור זמן קצר.
ערים (או קהילות) מתפתחות זה הרבה יותר קל למצוא.
אבל אם מדובר רעיונית רק, בשביל לימודים, אז צריך לחפש בכיוון של חדשנות, עסק שנותן שירות שלא ממש קיים. או מחדש משהו באותו שירות.

לדוגמא, עסק שמאגד מקפלות כביסה... יש ערמה לא נגמרת?! טלפון קצר ומקצוענית קיפול תעלים אותה כהרף עיין...

.....

משתמש מקצוען
זה לא שוב, אלא פעם ראשונה.
בהודעה הראשונה ממש לא הבהרתם את הנקודה העיקרית ב'מברק', על מה מדובר. ונותר לכולם לנחש.

איזה עסק חסר? זה משתנה בין מקום למקום. בערים וותיקות זו שאלה מאוד קשה, מאות עסקים נפתחים בכל שנה כשהם בטוחים שהם הבשורה הגדולה באזור, ונסגרים כעבור זמן קצר.
ערים (או קהילות) מתפתחות זה הרבה יותר קל למצוא.
אבל אם מדובר רעיונית רק, בשביל לימודים, אז צריך לחפש בכיוון של חדשנות, עסק שנותן שירות שלא ממש קיים. או מחדש משהו באותו שירות.

לדוגמא, עסק שמאגד מקפלות כביסה... יש ערמה לא נגמרת?! טלפון קצר ומקצוענית קיפול תעלים אותה כהרף עיין...
כן. זה לפתוח עסק חדש שאין בשוק או שלא כל כך מוכר.
אני יתן דוגמא לתועלת כולם. יש הרבה סמינרים שבשנים האחרונות פתאום מאוד מאוד גדלו והם לא מצליחים להשתלט על הסמינר. המטרה שלי היא לפתוח עסק שעוזר לסמינרים לצאת מהבלאגן ולהנחות אותם איך מתנהלים כשסמינר גדל.
אני צריכה כזה סגנון של דברים.

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אנסה קצת יותר להסביר.
הבור ניקוז בדרך כלל קטן ומאוד קשה ומעצבן לגרוף לתוכו את המים אז אולי אפשר לעשות כמין גומי חצי עיגול גדול שבתחתית שלו יהיה חצי עיגול או עיגול שלם קטן שנכנס כולו לתוך הבור ואז הגריפה תהיה לכיוון אחד-לכיוון הגומי הגדול ולא נסתחרר בסוף כל ספונג'ה..
נ.ב. אם מישהו ייצר את זה בזכותי אשמח שיפרגן לי אחד..
לשמחתך, יש משהו כזה
קונים אותו בחנות 'טמבור' וקוראים לזה גורף מים לבור ניקוז
יש לי אותו

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
כן. זה לפתוח עסק חדש שאין בשוק או שלא כל כך מוכר.
אני יתן דוגמא לתועלת כולם. יש הרבה סמינרים שבשנים האחרונות פתאום מאוד מאוד גדלו והם לא מצליחים להשתלט על הסמינר. המטרה שלי היא לפתוח עסק שעוזר לסמינרים לצאת מהבלאגן ולהנחות אותם איך מתנהלים כשסמינר גדל.
אני צריכה כזה סגנון של דברים.
אז תכתבי התייעלות או ייעוץ ארגוני

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם בכיוון סמינר
אז
סמינרים מאוד יאהבו חנות שתיתן מענה לכל דרישות התקנון בשם, נגיד, "נערה לדוגמה"
זה אומר:
חנות שתכיל:
תיקים/גרביים/נעליים/חצאיות תלבושת/ופינה עם ספרית ותסרוקתנית
ואז, כל הסמינרים יגידו לתלמידות:
מי שרוצה להיות 100%
קונה רק ב"נערה לדוגמה" וכך היא לא מסתבכת עם הסמינר.

בעלת העסק תקבל חותמת מהסמינרים שכל מה שיש בחנות, מקובל על כל/רוב הסמינרים
והיתה למורות הרווחה
ולתלמידות הברכה

עשירה

משתמש מקצוען

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תמיד חלמתי על דובי ענק. נעים. בגודל של בנ''א.
שיחבק וילטף בעיקר לפני השינה, עד שאירדם.
במקום אמא.

תייצרו לי?
יש באיקאה, מתוך כתבה:

לאיקאה יש לא מעט להיטים, חלקם פריטים נצחיים כמו ספריית בילי או כוס הזכוכית POKAL (שהיא הפריט הכי נמכר בארץ) וחלקם פריטים במהדורה מוגבלות מהקולקציות המיוחדות של רשת הריהוט והעיצוב הענקית. אבל יש גם פריטים שההצלחה שלהם מפתיעה יותר, כמו הכוכבת הנוכחית – בובת דוב רכה מסדרת DJUNGELSKOG.

לא מדובר בפריט חדש: הדוב, שאורכו 100 ס"מ, מיוצר כבר שנתיים לפחות וזכה לדירוג של 5 כוכבים באתרים של איקאה באוסטרליה ובבריטניה, אבל בימים האחרונים הוא זוכה לתהילה מחודשת. אחרי הכל, בתקופה של מגפה וסגר, חוסר ודאות ואי שקט – מי לא רוצה להתכרבל עם בובה רכה של דוב שמנמן?
1629973784723.png

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אני חשבתי על רעיון בחורף כשיש גשם וכל הבנין בכניסה נרטב וכולם מתגלשים.
אולי לעשות מכונת ייבוש שבכניסה בדלת תיבשת את הנעלים והמטריות ,
שיהיה ברצפה לא מהגג{כמו יש בחנויות},
כזה פס ארוך על כל רוחב הכניסה שמייבש
עכשיו רק תגידו שכבר יש את זה!!! :mad:

החתול במגפיים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשה לפני לידה - סוג של נווט באיזה בית חולים יקבלו אותה הכי במהירות(לפי כמות ממתינים, מס' אחיות, מס' חדרי לידה וכו')
וואי דחוף להמציא כזה זה קריטי :eek:
ואגב, 80% מההצעות פה באשכול קיימות

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה לא? שדרגי את זה שרק מרכז השולחן יסתובב.
קיים כבר זמן רב, אפילו בגרסה ביתית..
אופני הליכה או כל מסלול כזה של הליכה. שבזמן הזה רואים כאילו נוסעים ואז יש אמביציה לעבוד.
גם כן קיים.
תמיד חלמתי על דובי ענק. נעים. בגודל של בנ''א.
שיחבק וילטף בעיקר לפני השינה, עד שאירדם.
במקום אמא.

תייצרו לי?
יש באיקאה, מתוך כתבה:

לאיקאה יש לא מעט להיטים, חלקם פריטים נצחיים כמו ספריית בילי או כוס הזכוכית POKAL (שהיא הפריט הכי נמכר בארץ) וחלקם פריטים במהדורה מוגבלות מהקולקציות המיוחדות של רשת הריהוט והעיצוב הענקית. אבל יש גם פריטים שההצלחה שלהם מפתיעה יותר, כמו הכוכבת הנוכחית – בובת דוב רכה מסדרת DJUNGELSKOG.

לא מדובר בפריט חדש: הדוב, שאורכו 100 ס"מ, מיוצר כבר שנתיים לפחות וזכה לדירוג של 5 כוכבים באתרים של איקאה באוסטרליה ובבריטניה, אבל בימים האחרונים הוא זוכה לתהילה מחודשת. אחרי הכל, בתקופה של מגפה וסגר, חוסר ודאות ואי שקט – מי לא רוצה להתכרבל עם בובה רכה של דוב שמנמן?
צפה בקובץ המצורף 957469

כנראה שצריך מהדורה מחודשת..

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מכונה להכנת קפה שמוצבת ברחוב
כמו המכוונת שקיימות רק בשינוי קטן- שיהיה קפה אמיתי ולא מים עם טיפה טעם שמישהו חושב שזה קפה
קפה איכותי , משובח , עם חלב מלא, כל הטעמים.....
אם יהיה מי שיממן יהיה גם מי שיבצע... ;)

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
אם יהיה מי שיממן יהיה גם מי שיבצע... ;)
הלקוח מממן
לא התכוונתי שזה יהיה בחינם
בגדול, מכונה דיגיטלית (כמו באיקאה) עם פתח יציאה למטה,
מתאים למשרד (הלוואי והיה לנו אחד כזה....) ברחובות מרכזיים , ליד הרכבת וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה