קורונה בהמשך לשרשור על הקהילה, סיפור על חולת קורונה מאומתת שהסתובבה למרות שידעה שהיא חולה

מצב
הנושא נעול.

איש מן ההר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
זה שלמשהו אין מידות ומתנהג ..... זה אומר שאתם יכולים גם למכור את האנושיות שלכם?

ולא נשכח שיש גם מי שמנהל את העולם והוא מחליט בסוף מה שיקרה עם כל אחד.
מה זה השטויות האלה?
מפרי בידוד - מגבירים הדבקה - מוסיפים תמותה.
זה בדיוק כמו רוצח פוטנציאלי רק עם כוונות טובות. ככה מדברים אל מחבל?

AdiTec

משתמש מקצוען
AdiTec מה ''כ מכעיס אותך הדברים שנכתבים כאן? מה לא ברור שאם אנשים עושים דברים מעצבנים אוטומטי מתעצבנים עליהם ולכן הטענות צריכים להיות בראש ובראשונה על חולה שמפר בידוד אחרי שנפסיק לשמוע על מפירי בידוד נוכל לעבור לטפל בבעיה של האנשים שפגעו בהם...
מועדים לשמחה
יש הבדל בין להתעצבן לבין להתיר את דמם! מסכימה שחולה מאומת לא צריך להסתובב בציבור אבל מכאן ועד להתיר את דמם הדרך רחוקה... (הם אולי רוצחים בפוטנציאל אבל המלבין פני חברו ברבים זה רוצח ודאי- לא חייבים להדרדר לכאלה מקומות אפשר להעיר בכבוד)

היונה לבנה

משתמש מקצוען
יש הבדל בין להתעצבן לבין להתיר את דמם! מסכימה שחולה מאומת לא צריך להסתובב בציבור אבל מכאן ועד להתיר את דמם הדרך רחוקה... (הם אולי רוצחים בפוטנציאל אבל המלבין פני חברו ברבים זה רוצח ודאי- לא חייבים להדרדר לכאלה מקומות אפשר להעיר בכבוד)
רק שאלה: לו יצוייר שתדעי בוודאות שחולה קורונה יצא מהבית ויגרום לפטירתו מהעולם של אי מי מהקרובים אלייך ביותר את תצליחי לשתוק?
נראה לי שפרשתי מהעניין
כטו''ס

AdiTec

משתמש מקצוען
כלומר, ברור שמחבל הוא טיפוס רע לב והכול. אבל בנוגע למעשה, בוודאי. זה די ברור שהקורונה התגבה יותר חללים מכל הפיגועים גם יחד.
אחזור שוב, לא הצדקתי את היציאה החוצה אבל להשפיל ולבזות אותה ברבים זה מוגזם. יש דרכים הרבה יותר טובות ונעימות (ויעילות...) שצריך לעשות קודם. אגב מענין אותי מה היא מספרת- כי סביר להניח שהייתה לה סיבה מוצדקת ליציאה (שוב, לא מצדיקה אבל....)

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משה ויסברג: ‏לא יאומן כמה מוסרים ומחללי שבת יש בתוכנו. בבוקר החג והשבת הגיעה ניידת משטרה לבית המדרש ויז'ניץ במודיעין עילית שם התפללו כפי ההנחיות. ילדים צעקו לשוטר: "שבת". הקצין שנכח במקום ענה להם "שבת תגידו לשכן שהזמין משטרה בשבת".
חבל שתנסו אפילו להצדיק, אנשים השתגעו וירדו מדעתם, מחללים שבת מוסרים ומלשינים והכל בלהט ובחסות הקורונה.
ואני מחכה לזה שיטען שכל הההפחדות האלו משאירים אנשים שפויים.

נערך לאחרונה ב:

אורגני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כשהבן שלי מקבל מכות מחבר אני אף פעם לא אעודד אותו להחזיר מכות אני אתן לו רעיונות קצת יותר אנושיים
למה?
כי לא בא לי שהבן שלי יהיה כמו החבר שלו
זאת רק הזדמנות לאנשים מושחתים לפרוק את מידותיהם הרעות "ברשות התורה".
לקלל, לסטור ולבזות ברבים?
שום דבר בעולם לא מצדיק התנהגות כזאת
כמובן בלי להפחית מחומרת המעשה של מי שהפר בידוד וסיכן אחרים

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשרי המאמין...
את הסיפור הזה אני אכן לא מכיר מכלי ראשון, אבל אני כן מכיר סיפור דומה מכלי ראשון.
באחת השבתות האחרונות ערך מישהו ברית במרפסת פתוחה, ולמטה התקבצו אנשים - תוך כמה דקות הגיעה ניידת משטרה - וסיפר לי מישהו ששמע בעצמו את המלשין האידיוט מתגאה במו פיו: אני זה שהלשנתי....

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
את הסיפור הזה אני אכן לא מכיר מכלי ראשון, אבל אני כן מכיר סיפור דומה מכלי ראשון.
באחת השבתות האחרונות ערך מישהו ברית במרפסת פתוחה, ולמטה התקבצו אנשים - תוך כמה דקות הגיעה ניידת משטרה - וסיפר לי מישהו ששמע בעצמו את המלשין האידיוט מתגאה במו פיו: אני זה שהלשנתי....
יכול להיות שהלשין לניידת סיור

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה