בהמשך לאשכול על הדיאטה

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה הכונה נופלת או נקרעת?
זה תלוי בהתנהגות?

חכם אחד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אומרים שאם "רבים" מידי הרבה ו"מתעקשים" אז זה יכול לקרות.

חכם אחד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אולי משהו מוכן לפתוח אשכול חדש שם יכתבו בעלי הטבעות על נסיונם \ טיפים \ חוויות וכו' "איש את רעהו יעזורו"

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י MV25;546377:
1.שמעתי על כאלו שלו יכלו לישון בלילה כשהיו סגורים מאד
אני ספציפית סגורה על 10 ואם אני לא שותה סמוך לשינה אין לבעיות וודאי שאין לי קושי בנשימה או מתעוררת מזה.
2. באוכל הרגיל-כן. אין את את ההנאה שהיתה לפני כן. וגם גברים נהנים לרדת במידות .
3. בריאות כללית-בתקופה הראשונה הייתי יותר חלשה וקישרתי את זה לחסר תזונתי בפועל היום אני בקושי אוכלת והפלא ופלא הבדיקות השתפרו בהרבה ונראים יותר טוב מזה כמה שנים למעט ויטמים D שממש ירוד אבל זה בגלל שאני דוגרת על המחשב ועובדת מהבית.
מרגישה יותר אנרגטית, יושנת הרבה פחות לא מתעייפת אחרי ארוחות, והלקוחות שמכירים אותי מאז פתיחת החנות -שנתיים + - אומרות לי שאני נראית פתאום מרחפת...
תראי ברור שגברים נהנים לרדתף במשקל. אבל את מבינה שאין להם שמלת חלומות שהם רוצים ללבוש. ואם הוא יוכל לקנות חליפה איזה שהוא רוצה זה כבר יהיה טוב... ולא רק מה יש לך במידה... אבל עדין קשה לי להבין את הקטע של החולשה או להפך וזה ממש חשוב לי להבין. נראה לך שיש מקום שאני יכולה לקבל על זה תשובות מדעיות. ( אני לא אומרת לו שזה מטריד אותי כי לא בא לי לתת לו סיבות לרדת מהנושא. גם ככה הוא כבר שנה בקטע... ולכן אני לא יכולה לשאול את הרופא שהוא הולך שלו.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני חושבת שכל מה שהובא פה, הובא כניסיון עם טבעת, שאז יש בעיה של אכילה. אם הטבעת צמודה מדי, אוכל לא יכול לעבור וחוזר חלילה. לכן כתבתי בהתחלה שמתחתנים עם בית החולים. טבעת לפעמים מתחלקת מהמקום ואז היא די מסוכנת.

לעומת זאת אני מכירה גבר שירד 80 קילו בניתוח מעקפים, שהיום הוא הכי נפוץ, והוא אוכל הכל. אין כזה דבר שמשהו לא עובר. זו בעיה רק של ניתוח טבעת. מה שכן, אם הוא אוכל יותר מדי זה יוצא במילא במעקף, וגם אין לו מקום לאכול את הכמויות שאכל קודם לכן.

כל הניתוחים מסוכנים, אבל אם אני הייתי עושה זאת, הייתי הולכת למשהו שלא הורס את איכות החיים [כמו הנאה מאוכל], אלא משפר אותה גם בזה שאי אפשר לאכול את הכמויות אבל אפשר לאכול מהכל, וגם מרזים ומרגישים טוב ולא צריך להתמודד מול גזענות של רופאים בעיקר.

ובכל זאת צריך לזכור שכל ניתוח הוא עדיין ניתוח אפילו שהם כולם נעשים היום דרך נקבים ולא ממש פתיחת בטן.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נסיון מניתוח אין לי, אבל בעלי עשה דיאטה חזקה וממושכת
הוא לא איבד אמנם את חוויית האכילה, (ואולי היה לו יותר קל אילו היה מאבד אותה ולא נלחם בה) אבל הסתובב בהתחלה רעב, עצבני יותר, מתוסכל קצת, ועל כל ביס הוא נלחם... זה לא מחיר???
ולגבי החליפות וכו' אני חושבת שכל אחד נהנה להראות טוב ולראות תוצאות למאמץ שלו.
כל ס"מ בהיקפים הוא ממש חגיגה בין לגברים ובין לנשים.

אני חושבת שמי שבא מוכן לקראת הניתוח ויודע מה צפוי לו, רק צריך את תמיכת הסביבה הקרובה ואת אשתו שתכין לו מה שעושה לו טוב, וזהו!

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יאללה חברה מי שיש לו נסיון שיכתוב
כבר התקדמתי הרבה מאוד ממה שכתבו פה
יישר כח

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
היו על הנושא כתבות רבות ומקיפות ב"פטנט רשום" המודיע.
דעות וחוויות הן מטעם מומחים והן מטעם מנותחים. על כל סוגי ניתוחי ההרזיה.
מה שיצא לי מזה בשורה תחתונה: נתוח קיצור קיבה הוא בילתי הפיך עם סיכונים וממילא פחות מקובל כיום, וניתוח טבעת- זוועה.
בקיצור:אין קיצורי דרך בעולם הזה.
הרבה בריאות והצלחה לכולנו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה