התייעצות בהגיע הימים החמים והסעות הילדים אנא בדקו שלא נשכח אף ילד בהסעה.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הורים יקרים!
אנחנו כל בוקר שמים את היקר לנו מכל על רכב ההסעות..
ומתפללים בלב כי מלאכיו יצווה לך....
לפי דעתי צריך לעורר נקודה שלא מספיק מדוברת.
ובידינו הדבר!!!!!!
האם בטוח שמישהו בודק יום יום את הרכבים אם לא נשאר חלילה ילד ישן על אחד הספסלים????
מי כמונו יודע שכשחלילה קורה טרגדיה כולם מתעוררים ומתחילים לעשות כללים וחוקים אבל כמה זמן זה מחזיק?האם מתמידים בזה?
או שמרוץ החיים והאין זמן מביא לזה-שמורידים את הילדים מההסעה ומאחורה ישנם שיירת מכוניות שמצפצפת בסירנה מלחיצה.....והנהג גם לעיתים ממהר להסעה הבאה ולמי יש זמן בכלל לבדוק אם ילד נשאר בהסעה.אנא צריך להרים את הכפפה ולעשות משהו ואם מה שאני כותבת פה יציל אפילו רק ילד אחד והיה זה שכרי.
כמו כן עוד נקודה אני עוברת מדי פעם ליד חיידרים וגנים והמצב הנורא נראה כך שלוש ארבע טנדרים/אוטובוסים עומדים הכן לקבל את הילדים בסיום יום הלימודים והמראה שנראה לעינינו הוא איום ונורא ילדים/ילדות רצים לכל הכיוונים כל ילד מחפש את ההסעה שלו וכך יום יום בעזרת מלאכים טובים חוזרים ילדינו הביתה.
והסכנה ממש זועקת לשמים חובה שבכל טנדר יעמוד המלווה ויראה מי עולה ןשהגנן/גננת/מלמד יספרו כל ילד ויזכרו ויבדקו אם כולם יצאו מהגן ולקחת בדחילו ורחימו ילד ילד להסעה כל ילד הוא אוצר יקר מפז!!! הריצות האלה של כל הילדים יחד זה ממש מסוכן.
ונקודה אחרונה כשמלווים מורידים ילדים מההסעה תורידו את הילד עד הכניסה אני לצערי רואה איך מעבירים ילד חצי כביש ואז הילד ממשיך בעצמו.
מלווים ונהגים יקרים היו עירניים האחריות עליכם כל עוד הילדים לא הגיעו להוריהם!!!
ולכם הורים יקרים האוצר מגיע הביתה? תדאגו לחכות לו ולבדוק איך מורידים אותו האם אחראים לשלומו וכן אחריותכם לקחתם מיד המלווה זה אוצר יקר מדי שיבוא לבד!!!

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בימים חמים אלה צריך גם להקפיד שלפני שהילדים י6צאים להסעה הן בבוקר ובטח כשחוזרים שישתו לפני כן לפעמים ילדים נוסעים סיבובים עד שמגיעים לביתם אני אישית מקפידה שלא יצאו ללא בקבוק מי עדן.
וכדאי לצייד גם באיגלואים.

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
היום גבר בן 41 נפטר ברכב שלו בגלל החום אז תשמרו גם על הילדים וגם על עצמכם

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ממש מסוכן.
צריך לעלות שוב ושוב למודעות!
וגם לכל המלווים והמלוות בהסעות לא להסכים בשום אופן לנסיעות עם ילדים באוטובוסים לא ממוזגים.
עימדו על זכויותיכם ועל זכויות הילדים המופקדים בידיכם.
וגם לכם נהגים שמסיעים את הילדים
אנא זאת עבודה מלאה באחריות.
ואם אין לכם את מלוא הסבלנות אל תקחו את העבודה.
יצא לי יותר מפעם לחכות עם הילדים להסעה והנהג לחוץ וצועק נו נו מהר מהר.
אין מהר מהר!!
זה עבודה עם אחריות.
אני כאמא לא מוותרת ומבקשת לעלות את הילד ולחגור אותו ומוודאה שיש מזגן.
ועוד דבר אם כבר אם מגיע הסעה ללא מלווה אל תסכימו לעלות את הילדים ודירשו מלווה.
שהקדוש ברוך הוא יעזור שילדינו היקרים יצאו לשלום ויחזרו לשלום.
אני משתדלת את כל ילד שיוצא ללוות עם הפסוק כי מלאכיו יצווה לך....השם ישמור צאתך ובואך.....

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הורים יקרים!
אנחנו כל בוקר שמים את היקר לנו מכל על רכב ההסעות..
ומתפללים בלב כי מלאכיו יצווה לך....
לפי דעתי צריך לעורר נקודה שלא מספיק מדוברת.
ובידינו הדבר!!!!!!
האם בטוח שמישהו בודק יום יום את הרכבים אם לא נשאר חלילה ילד ישן על אחד הספסלים????
מי כמונו יודע שכשחלילה קורה טרגדיה כולם מתעוררים ומתחילים לעשות כללים וחוקים אבל כמה זמן זה מחזיק?האם מתמידים בזה?
או שמרוץ החיים והאין זמן מביא לזה-שמורידים את הילדים מההסעה ומאחורה ישנם שיירת מכוניות שמצפצפת בסירנה מלחיצה.....והנהג גם לעיתים ממהר להסעה הבאה ולמי יש זמן בכלל לבדוק אם ילד נשאר בהסעה.אנא צריך להרים את הכפפה ולעשות משהו ואם מה שאני כותבת פה יציל אפילו רק ילד אחד והיה זה שכרי.
כמו כן עוד נקודה אני עוברת מדי פעם ליד חיידרים וגנים והמצב הנורא נראה כך שלוש ארבע טנדרים/אוטובוסים עומדים הכן לקבל את הילדים בסיום יום הלימודים והמראה שנראה לעינינו הוא איום ונורא ילדים/ילדות רצים לכל הכיוונים כל ילד מחפש את ההסעה שלו וכך יום יום בעזרת מלאכים טובים חוזרים ילדינו הביתה.
והסכנה ממש זועקת לשמים חובה שבכל טנדר יעמוד המלווה ויראה מי עולה ןשהגנן/גננת/מלמד יספרו כל ילד ויזכרו ויבדקו אם כולם יצאו מהגן ולקחת בדחילו ורחימו ילד ילד להסעה כל ילד הוא אוצר יקר מפז!!! הריצות האלה של כל הילדים יחד זה ממש מסוכן.
ונקודה אחרונה כשמלווים מורידים ילדים מההסעה תורידו את הילד עד הכניסה אני לצערי רואה איך מעבירים ילד חצי כביש ואז הילד ממשיך בעצמו.
מלווים ונהגים יקרים היו עירניים האחריות עליכם כל עוד הילדים לא הגיעו להוריהם!!!
ולכם הורים יקרים האוצר מגיע הביתה? תדאגו לחכות לו ולבדוק איך מורידים אותו האם אחראים לשלומו וכן אחריותכם לקחתם מיד המלווה זה אוצר יקר מדי שיבוא לבד!!!
בוקר טוב.
נהגי הסעות בדקו אם לא נשאר ילד חלילה ישן על אחד הספסלים.

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מקפיצה שוב!!!!
ונשמרתם מאוד לנפשותיכם!

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוקר טוב זכרו!
יום חם היום במיוחד
תשמרו על הילדים בהסעות.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פעילות למניעת שכחת ילדים ברכב
תאריך פרסום 27.05.2020
השבוע התקיימה פעילות משותפת של שוטרי מרכז שיטור הקהילתי בעמק הירדן עם הרלב"ד.

בפעילות משותפת של שוטרי מרכז שיטור הקהילתי בעמק הירדן עם הרלב"ד, בוצעו במהלך השבוע האחרון הדרכות פרטניות להורים בכניסה לגנים הצעירים בעמק הירדן. במהלך ההדרכות חולקו להורי הפעוטות שלטים לרכבים בהפקת הרלב"ד, שיזכירו להם וגם לנהגים האחרים בכביש - לא לשכוח ברכב את היקר לנו מכל.

מזכירים את כללי הבטיחות להורים
  • טרם היציאה מהרכב ונעילתו מוודאים שהרכב ריק מנוסעים.
  • כשאתם ברכב עם הילדים מומלץ לא לדבר ולא להתעסק בטלפון הנייד, זה מסיח את הדעת.
  • שמים את התיק, הארנק, הטלפון הנייד, או כל חפץ משמעותי אחר במושב האחורי ליד הילד.
  • מסגלים הרגל שיעזור לא לשכוח ילדים ברכב: מכוונים תזכורת בטלפון הנייד סביב מועד ההגעה המשוער ליעד, מתקשרים לבן/בת הזוג לאחר שהורדתם את הילדים, או מתקשרים למי שהסיע את הילד ומוודאים שהוריד אותו ביעדו בשלום.
  • מקפידים לנעול את הרכב כדי שילדים לא ייכנסו אליו בהיעדרכם.
  • לא משאירים ילד צעיר ברכב סגור, גם לא לדקה! חום משפיע על תינוקות ופעוטות במהירות רבה יותר ובצורה חמורה יותר.
  • https://www.gov.il/he/departments/news/20200527_dont_forget

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ועוד דבר אם כבר אם מגיע הסעה ללא מלווה אל תסכימו לעלות את הילדים ודירשו מלווה.
זה לא חוקי ליסוע בלי מלווה
אני מלווה בהסעות, וזכור לי שפעם חיכיתי בבוקר בתחנה הראשונה, וכידוע שתמיד יש את הילדים המאחרים ואז הייתי קצת יותר גמיש בזמנים, ואמרתי לנהג שימתין דקה שתים למאחרים ואז ניסע. והוא לא רצה והתעקש שהוא סוגר את הדלת ונסע.
ודיווחתי על זה למנהל בחיידר והוא אמר לי שאסור לו ליסוע ללא מלווה.
ולאחר פעם ופעמיים כאלו שהוא ננזף בחומרה, מאז אין ויכוחים.

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תפקיד המלווה(ואני מלווה...) לבדוק בסיום המסלול שלא נשאר אף תלמיד בהסעה!
וכמובן( מה שלא תמיד מובן לחלק מהמלווים...) שהמלווה צריך לרדת אחרון!
בנוסף תפקיד המלווה לדאוג שכל הנוסעים יהיו חגורים,
אין להוריד תלמיד הזכאי להסעה במקום שהוא אמור לחצות כביש, אלא אם כן המלווה חוצה איתו,
מה שכן- לעיתים קרובות נהג ההסעה מחליט החלטות על דעת עצמו ואז למלווה יש קושי לעמוד מולו( וכשזה קורה לי אני מדווחת להנהלה ואם לא עוזר -לעיריה ולא מפחדת מאף אחד!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה