דרוש מידע בדיקת נוגדנים לא דרך הקופה

מניין

משתמש חדש
עריכה תורנית
צריך עזרה בדחיפות, מי יודע איפה אפשר לעשות כיום בדיקת נוגדנים לא בקופת חולים במחיר שפוי [בסביבות 200 ש"ח] כמו שהיה עד לפני כחודש וחצי [לפני שהקופות התחילו לתת לכולם]. תודה מראש.

אני אני

משתמש פעיל
שמעתי על חברים שעשו סירולוגית אתמול בארגון הצלה או איחוד הצלה במחיר 250 ש"ח. בבדיקה אפשר לדעת כמה אחוזי נוגדנים יש שלא כמו בקופות החולים

מניין

משתמש חדש
עריכה תורנית
שמעתי על חברים שעשו סירולוגית אתמול בארגון הצלה או איחוד הצלה במחיר 250 ש"ח. בבדיקה אפשר לדעת כמה אחוזי נוגדנים יש שלא כמו בקופות החולים
אתה יכול לברר לי איך אפשר לעשות דרך הצלה? ונכון בגלל זה אני רוצה לא דרך הקופה.

תודה אבא!

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
באיחוד הצלה יש ברחוב הצבי 11 כל יום מ6 עד 9 לא צריך תור.
יש גם מוקד בבני ברק. לא יודעת איפה.
הם גם אומרים כמות נוגנים.

האלמוני

משתמש מקצוען
מענין לענין ....
איפה אפשר לעשות חיסון למי שלא חבר בקופ"ח? האם יש למישהו נסיון להגיע לקופ"ח בסוף היום כשיש להם מנות מיותרות, האם נותנים אז גם למי שלא מבוטח?

בנמלך

משתמש פעיל
מענין לענין ....
איפה אפשר לעשות חיסון למי שלא חבר בקופ"ח? האם יש למישהו נסיון להגיע לקופ"ח בסוף היום כשיש להם מנות מיותרות, האם נותנים אז גם למי שלא מבוטח?
צריך לברר במשרד הבריאות. הם יוכלו להפנות אותך. אולי בזה בתי חולים נותנים? 5499*
בהצלחה

בנמלך

משתמש פעיל
מודיעין עילית
ישנם מקומות רבים שעושים, אך מי שרוצה שזה יהיה מוכר, יש רשימה מטעם משרד הבריאות. פורסם פה באחד הפורומים. אפשר גם למצוא באתר משרד הבריאות. רשימה חלקית: בתי החולים הדסה, תה"ש, איכילוב, בלינסון, אסף הרופא, אסותא.
בהצלחה

מניין

משתמש חדש
עריכה תורנית
ישנם מקומות רבים שעושים, אך מי שרוצה שזה יהיה מוכר, יש רשימה מטעם משרד הבריאות. פורסם פה באחד הפורומים. אפשר גם למצוא באתר משרד הבריאות. רשימה חלקית: בתי החולים הדסה, תה"ש, איכילוב, בלינסון, אסף הרופא, אסותא.
בהצלחה
איפה הכי קל להגיע ממודיעין עילית דרך תחבורה ציבורית?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שמיר
150 שח

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אסותא אשדוד
תחנה בבית חולים ממש.
קו 881, ובימי שישי ומוצ"ש גם 871 ו-891.

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עשיתי באסף הרופא ב150 ש"ח אני חושב.
יש אפשרות לזימון תור באתר שלהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה