עזרה בדיקת דור ישרים - מחפשת מידע

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
מישהו יכול להחכימני איך התהליך? מה צריך לעשות?
מה עושים במקרה שרוצים בדיקות נוספות שלא בסל הבסיסי?
איך משלמים, והאם צריך להוציא התחייבויות מהקופה?
ובאופן כללי, האם הסתבכתם במשהו או שהיה פשוט וקל?
כל מידע וחוויה אישית יעזור מאוד!
תודה רבה!

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
מה שידוע לי שעושים בדיקה (כמו בדיקת דם..)
לבחורי ישיבה יש מועדים כמה פעמים בשנה בבין הזמנים במרוכז
ולבחורות סמינר בדר"כ עושים מטעם הסמינר

יש החזרים מקופ"ח (שמעתי לאחרונה שרק עד גיל 18 -שווה ברור...)

יש את הבדיקות הרגילות שעושים לכולם ע"פ ארץ מוצא
ויש סל מורחב בתוספת של בערך 100-200 ש"ח (לא זוכרת בדיוק..)
את הסל המורחב ניתן לבקש גם לעשות אחרי שמבצעים בדיקה

בנוסף יש בדיקות של מחלות מסוימות אך זה נראה לי רק למי שיש מחלות מסוימות ונדירות במשפחה

הפרטים והדמים נשארים אצליהם וכל פעם שרוצים לבדוק התאמה מתקשרים אליהם והם בודקים

קל מאד וחובה לעשות!!

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה
אני עשיתי כבר לפני כמה שנים, השאלות לצורך פרוייקט בלימודים
וחשוב לי לשמוע את החוויות של מי שעבר את הבדיקה (כי אני כבר לא זוכרת)
אם מישהו הסתבך בתהליך, או או שהכל היה פשוט.
אשמח מאוד לקבל תגובות

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
פשוט, מה יכול להסתבך?
אני מנסה לתכנן ממשק דיגיטלי (לצורך לימודים) שאמור להפוך את החוויה להכי פשוטה, למשל למלא כבר את כל הטפסים מראש, כולל התשלום ואז רק צריך להיבדק ולמשל אפשר לברר על התאמה דרך המחשב ולא הטלפון.
מעניין אותי לשמוע האם יש צורך בממשק כזה או שהוא מיותר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה לתכנן ממשק דיגיטלי (לצורך לימודים) שאמור להפוך את החוויה להכי פשוטה, למשל למלא כבר את כל הטפסים מראש, כולל התשלום ואז רק צריך להיבדק ולמשל אפשר לברר על התאמה דרך המחשב ולא הטלפון.
מעניין אותי לשמוע האם יש צורך בממשק כזה או שהוא מיותר.
לדעתי לא יתנו אבחנת התאמה אוטומטית דרך המחשב בלבד - כי לגודל האחריות חייב לעבור על זה יועץ גנטי ולאשר.
והטופס הגשת בקשה לבדיקת התאמה, בהחלט יעזור שיוכלו לעשות דרך המחשב, אבל לא צריך מתכנת - אפשר לעשות את זה בטופס גוגל.
והטופס של ההרשמה לפני הבדיקת דם? לוקח דקה על השעון למלא אותו.

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
לדעתי לא יתנו אבחנת התאמה דרך המחשב בלבד כי לגודל האחריות חייב לעבור על זה יועץ גנטי ולאשר.
והטופס הגשת בקשה לבדיקת התאמה, בהחלט יעזור שיוכלו לעשות דרך המחשב, אבל לא צריך מתכנת - אפשר לעשות את זה בטופס גוגל.
והטופס של ההרשמה לפני הבדיקת דם? לוקח דקה על השעון למלא אותו.
על כל שאלה עובר יועץ גנטי? אין מצב לעשות את זה באופן ממוחשב? כלומר אם יש לשתיהם X הם חיוביים, ואם רק לאחד מהם אז הם שליליים?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
על כל שאלה עובר יועץ גנטי? אין מצב לעשות את זה באופן ממוחשב? כלומר אם יש לשתיהם X הם חיוביים, ואם רק לאחד מהם אז הם שליליים?
אולי תאורתית אפשר, אבל התוכנה תצטרך לעבור הרבה הרבה בדיקות כדי שיאשרו אותה, ולא נראה לי שיש לגנטיקאים שם כ"כ הרבה עומס בשביל שמישהו ישקיע בכזו תוכנה, אבל תשאלו אותם אני לא גנטיקאי.

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
אולי תאורתית אפשר, אבל התוכנה תצטרך לעבור הרבה הרבה בדיקות כדי שיאשרו אותה, ולא נראה לי שיש לגנטיקאים שם כ"כ הרבה עומס בשביל שמישהו ישקיע בכזו תוכנה, אבל תשאלו אותם אני לא גנטיקאי.
תודה, הממשק לא אמור לעבוד כרגע אלא רק להיות מאופיין ומעוצב באופן מושלם.
האם לדעתכם ממשק כזה יהיה יעיל או מיותר?
אם תוכלו למלא את הטפסים מהבית, לשלם דרך האתר ולהעלות התחייבות מהקופה, ואז תוכלו להגיע לבדיקה לבצע אותה וללכת מיד, ולקבל באתר קוד שאפשר בכל שעה שהיא לקבל תשובה ללא צורך להתקשר (יש גם הרגשה יותר אנונימית)
האם יש פה שיפור בתהליך או שממשק כזה מיותר?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
תודה, הממשק לא אמור לעבוד כרגע אלא רק להיות מאופיין ומעוצב באופן מושלם.
האם לדעתכם ממשק כזה יהיה יעיל או מיותר?
אם תוכלו למלא את הטפסים מהבית, לשלם דרך האתר ולהעלות התחייבות מהקופה, ואז תוכלו להגיע לבדיקה לבצע אותה וללכת מיד, ולקבל באתר קוד שאפשר בכל שעה שהיא לקבל תשובה ללא צורך להתקשר (יש גם הרגשה יותר אנונימית)
האם יש פה שיפור בתהליך או שממשק כזה מיותר?
הטפסים שלפני - חבל על הזמן, עושים את זה פעם בחיים וזה פשוט ביותר.
לגבי תשובות על בקשות התאמה, ברור שזה יועיל להעתיק את זה לטופס ממוחשב, בפרט אצל כאלה שבודקים התאמות עוד בשלב הבירורים.

כמה שווה להשקיע בזה? לא יודע המציאות היא שאם כבר מבררים על הצעה ובטח אם נפגשו אז עושים גם את הטלפון הזה, זה לא משהו מסובך, וזה לא משהו שעושים כל יום.

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
מבחינת התשובה לענ"ד אין כל צורך.
הם יעילים גם ככה.
אני זוכרת שפעם התקשרנו לבקש התאמה ותוך מספר שעות חזרו עם תשובה

הטפסים שלפני - חבל על הזמן, עושים את זה פעם בחיים וזה פשוט ביותר.
לגבי תשובות על בקשות התאמה, ברור שזה יועיל להעתיק את זה לטופס ממוחשב, בפרט אצל כאלה שבודקים התאמות עוד בשלב הבירורים.

כמה שווה להשקיע בזה? לא יודע המציאות היא שאם כבר מבררים על הצעה ובטח אם נפגשו אז עושים גם את הטלפון הזה, זה לא משהו מסובך, וזה לא משהו שעושים כל יום.

אנונימיות??? אם מישהו היה מבין מה משמעות האי התאמה אז אין מה להתבייש בה. כולנו נשאים של מחלות כאלה ואחרות, חלקם נדירות מאוד וחלקם יותר מצויות.
אז אין פה מישהו שחושב שפניה מקוונת יכולה להקל? אם ככה ארד מהרעיון :(

ללושקה

משתמש מקצוען
אז אין פה מישהו שחושב שפניה מקוונת יכולה להקל? אם ככה ארד מהרעיון :(
דווקא אני באופן אישי חושבת שבקשת התשובות וקבלתם באופן מקוון - יכולה להיות רעיון מצוין.
יותר נעים לפנות באופן מקוון, במיוחד אם לפעמים אצל אנשים מסוימים התשובה יכולה להיות גם שלילית.
כן יצטרכו הרבה אבטחת איכות לפני השקה.
ואני אומרת את זה בתור אחת שמבינה קצת בגנטיקה...

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
דווקא אני באופן אישי חושבת שבקשת התשובות וקבלתם באופן מקוון - יכולה להיות רעיון מצוין.
יותר נעים לפנות באופן מקוון, במיוחד אם לפעמים אצל אנשים מסוימים התשובה יכולה להיות גם שלילית.
כן יצטרכו הרבה אבטחת איכות לפני השקה.
ואני אומרת את זה בתור אחת שמבינה קצת בגנטיקה...
תודה!
בגלל שראיתי שהתגובות לא ממש נלהבות, ירדתי מזה בינתיים...
למרות שאני ממש חושבת כמוך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה