בדיקות תוכנה

רמזור

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ריציתי לברר על בדיקות תוכנה
האם משתלם ללמוד?
כמה הלימודים קשים?
בסביבות הכמה שעות שבועיות?
וכמה המשכורת אח"כ
אשמח לכל מידע בענין

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה על ההסבר.
אני רוצה לעשות קורס אבל אין לי יכולת כלכלית כרגע לשלם לקורס לכן אני עושה קורס מהרשת. איך אפשר ללמוד את הנושר חוץ מקורס? יש אפשרות כזאת? תודה אני כרגע מקשיבה לקורס של יוני פלנר. זה אמור להספיק?? איך אני יכולה ליישם מה שאני לומדת שם?
יש אתר שנקרא utest
את בעצם בודקת אתרים בחינם ומרוויחה ניסיון.
עם קצת התמדה את יכולה להשלים את הפער.

שולי איטח

משתמש מקצוען
אפשר לשאול במה במה צריך לשים לב בקורס בעיקר? אני כרגע עושה קורס דרך המחשב. לא פרונטלי. לא הבנתי מה העבודה העיקרית של בודק תוכנה. מגיעים לעבודה בבוקר. מה עושים? נכנסים לתוכנות שמותקנות במחשב ובודקים אותם? אשמח לפירוט אם יש פה מישהי שעובדת בחברת הייטק ויכולה לפרט.
מקווה שזה לא פולש מידי
אבל יש ארגון שפורסם היום ביתד נאמן שמסייע בליווי כלכלי למציאת עבודה/לימודים
לבעלי תשובה ודור שני אם זה מתאים לכם
זה המייל שלהם (שטרודל במקום סולמית) taasuka#shlavim.org.il
אם תסמני לי שקראת אוכל למחוק

prog_grammer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אין פחות מ9 שעות ? משרות של 7 שעות אפילו 8 עם גמישות ?
נשמע לי עבודת פרך לעבוד 9 שעות .
ואגב למה זה משנה אם מדובר על סטאטאפ או לא ?
בסטארטאפ על פי רוב יש לכל אחד תחום אחריות רחב, יותר מאשר בחברה גדולה וממוסדת
יש לזה גם השלכה על היקף המשרה - לפעמים השעות גמישות אבל בד"כ עובדים הרבה מאד שעות ומצפים שתגדילי ראש ותעבדי עד שהשגת יעד כלשהו
בחברה גדולה בד"כ תעשי בדיוק את השעות שסיכמת עליהן בחוזה... נגמר היום - את מחתימה כרטיס וביי... מקסימום בזמני לחץ כמו העלאת גרסה תעבדי קצת מעבר (וכנראה גם תקבלי על שעות נוספות)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
איזה כישורים צריך בשביל זה?

האם העבודה מעניינת יצירתית או טכנית?

חורף ואביב

משתמש רשום
פסגות
בירושלים ובביתר עילית
02-6663666
את יודעת פרטים על המבחן הקבלה שלהם?
כמה הואקשה בואי נאמר בהשוואה לבחינות "חוץ" מי שעברה מתמטיקה ב70 , 80 ,90 מאיזה ציון יש סיכוי טוב להתקבל?
וכן לעבור את הבחינה החיצונית אחר כך שוב ביחס של חוצים הנ"ל.

יש איך להתכונן למבחן הקבלה?

ימג

משתמש חדש
אני עובדת הוראה ורוצה לעשות הסבת מקצוע
המליצו לי על בדיקות תוכנה
1.האם זה תחום מענין או טכני לחלוטין?
2. הלימודים קשים? צריך מתמטיקה גבוהה? (הייתי חזקה מאד בשנות הסמינר אך עברו הרבה שנים מאז שסיימתי ודי התנתקתי)
3. מקום לימודים מוצלח שעוזר גם עם השמה.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני עובדת הוראה ורוצה לעשות הסבת מקצוע
המליצו לי על בדיקות תוכנה
1.האם זה תחום מענין או טכני לחלוטין?
2. הלימודים קשים? צריך מתמטיקה גבוהה? (הייתי חזקה מאד בשנות הסמינר אך עברו הרבה שנים מאז שסיימתי ודי התנתקתי)
3. מקום לימודים מוצלח שעוזר גם עם השמה.
1. לדעתי הכי כדאי לך להתחיל ללמוד ולראות אם מענין אותך, בגדול זה למצוא באגים בתוכנה, בכל תוכנה יש באגים, רק כאן בפרוג יש לי כבר רשימה... ואני לא qa.

2. אין צורך במתמטיקה, הלימודים דורשים השקעה סבירה, מומלץ להשקיע כמה שיותר כי בתחום הזה ידע = כסף.

3. לא מכירה מקום שעוזר באמת בהשמה, יש קבוצות של בודקות תוכנה שמה יוכלו להדריך אותך איך לחפש, בהתחלה אל תסתכלי על שכר / תנאים / מרחק אלא רק על מקום שייתן לך ניסיון טוב, אחרי זה השמיים הם הגבול...

תות פשוט

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...