בדיקה סרולוגית לתינוק

• פותח הנושא nori
  • פורסם בתאריך

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתלבטת אם לבדוק את התינוק שלי בן 8 חודשים שהיה שלילי אבל במגע עם בני משפחה מאומתים. (יש לי הפניה)
מישהי בדקה תינוק ויצא לה שיש לו נוגדנים? אני לא רוצה לעשות לו בדיקה מיותרת.
אבל אם יש סכוי שיש לו נוגדנים יעזור לי מאד לדעת.
אשמח לדעת גם לגבי גילאי 3. שהיו שליליים ויצאו חיוביים בבדיקה סרולוגית.

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי לבת שלי והיא יצאה שלילית,
לא משנה אם תעשי או לא , קחי בחשבון שזה לוקח הרבה זמן, בגלל שצריך 2 מבחנות קטנות לבדיקה הסרולוגית, וצריך לסחוט להם את הדם מהאצבע בשביל זה
זה לקח בערך 15-20 דקות

חנמה

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מהאצבע? לבת שלי (10 חד') לא הצליחו מהיד אז עשו מהצואר.
אני עשיתי ביחד עם הספירת דם שעושים בגיל הזה ויצאה שלילית,
אולי תחכי קצת ותצרפי לבדיקה שעושים ממילא (נראה לי אפשר מ9 חדשים)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מהנסיון שלי ושל עוד כמה, הרבה פעמים בדיקות מהאצבע לא יוצאות טוב, התשובה מהמעבדה היא שהדם נקרש וצריך לחזור על הבדיקה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מהנסיון שלי ושל עוד כמה, הרבה פעמים בדיקות מהאצבע לא יוצאות טוב, התשובה מהמעבדה היא שהדם נקרש וצריך לחזור על הבדיקה.
אוי לא.
אז מה אני צריכה לעשות? לבקש שיוציאו ממקום אחר?
כי אם זה כך אני יורדת מזה.
זה תינוק שקבלנו תשובה לבדיקת קורונה שבצע "תכולה נשפכה בשקית" אני לא יכולה לחשוב שמשהו דומה יקרה שוב..

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא הייתי ממליצה לעשות את הבדיקה.
עשיתי לבן שלי הוא צרח מכאבים בדקירה (ולעומת זאת בחיסונים הוא לא מוציא ציוץ מהפה).
ובסוף יצא שלילי כמו לכל העולם.

יום אביב

משתמש מקצוען
שלום
איפה עושים סרלוגי לילד קרוב לגיל 3?

בעיקרון יכלו בבדיקות של פיקוד העורף.(דקירה קלה מהאצבע). באופן כללי עם הפנייה אפשר גם בקופה. בטלפון נאמר לי שעד גיל 3 האיסוף יכול להיות או מהאצבע או מהווריד. לעיתים הסחיטה מהאצבע קשה, כך שייתכן שבסופו של דבר כדאי כן מהוריד כי כך המבחנה מתמלאה מהר מאוד. בשטח האחות אמרה לי שמגיל שנה היא כבר לוקחת מהווריד. כדאי לדאוג שאחות מיומנת תיקח לו דמים.
אישית ביצעתי מהווריד לילד בגיל הזה. קיבלנו תשובה חיובית לנוגדנים, ברוך השם.

SHANI1234

משתמש פעיל
בעיקרון יכלו בבדיקות של פיקוד העורף.(דקירה קלה מהאצבע). באופן כללי עם הפנייה אפשר גם בקופה. בטלפון נאמר לי שעד גיל 3 האיסוף יכול להיות או מהאצבע או מהווריד. לעיתים הסחיטה מהאצבע קשה, כך שייתכן שבסופו של דבר כדאי כן מהוריד כי כך המבחנה מתמלאה מהר מאוד. בשטח האחות אמרה לי שמגיל שנה היא כבר לוקחת מהווריד. כדאי לדאוג שאחות מיומנת תיקח לו דמים.
אישית ביצעתי מהווריד לילד בגיל הזה. קיבלנו תשובה חיובית לנוגדנים, ברוך השם.

עשית דרך הקופה?
לאחרונה?
כי הבנתי שכבר לא נותנים הפניה מהקופות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה