Manychat בדיקה האם לקוח נענה בלייב צ'אט

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
במ'ני-צאט, באחד הבוטים אצלי קיימת אפשרות של בקשה להעברה לנציג אנושי. במקביל, מתקבלת התראה אצל הנציג על בקשה לשיחה והוא מקבל קישור לליב צ'אט (זאת הדרך שהייתה הכי הגיונית ללקוח)
האם יש לי אפשרות לבדוק דרך הבוט האם הלקוח נענה תוך מספר דקות מסוים, כדי שלא לגרום לו לחכות סתם מדי הרבה זמן?
אני רוצה במקרה שיש עומס לשלוח ללקוח הודעה חביבה שתשאיר אותו ידידותי למערכת...

מוישי שובקס

בונה אוטומציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
במ'ני-צאט, באחד הבוטים אצלי קיימת אפשרות של בקשה להעברה לנציג אנושי. במקביל, מתקבלת התראה אצל הנציג על בקשה לשיחה והוא מקבל קישור לליב צ'אט (זאת הדרך שהייתה הכי הגיונית ללקוח)
האם יש לי אפשרות לבדוק דרך הבוט האם הלקוח נענה תוך מספר דקות מסוים, כדי שלא לגרום לו לחכות סתם מדי הרבה זמן?
אני רוצה במקרה שיש עומס לשלוח ללקוח הודעה חביבה שתשאיר אותו ידידותי למערכת...
אפשר להגדיר בסוף הflow איזשהוא custom field שמוגדר שם שעדיין לא נשלח תגובה, ולהכין flow שאותו ישלח הנציג במענה הראשוני כמו "ראיתי שביקשת מענה אנושי" או משהו כזה, ובflow הזה להגדיר את הcustom field שכבר קיבל תגובה,
ככה אפשר לבדוק באוטומציה מה מצב custom field המדובר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה