שיתוף בדיחה על זוג שרצו להתאבד... (קומיקס)

יוני שלום

משתמש מקצוען
ביתיים אני זה ששובר את הראש איך להמשיך... אם יש למישהו רעיון להמשך כל שהוא לסיפור המוזר הזה- הוא מוזמן לשתף!!
אני לא בטוח שהם יודעים האחד על קיומו של השני
אולי אפשר משהו בסגנון של הבעל (הזקן אשמאי מפוזר משו) חוזר לאוטו ולא זוכר את הקוד (היא תמיד הזכירה לו)
והיא ציפור חופשיה עד שצריכה שבעלה יתן לה יד כדי לעזור לה לרדת מהצוק (או פוחדת בחושך/יגרש את הכלב שבא ממול - כיד הדמיון)

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שנה טובה!

קבצים מצורפים

• בועות.jpg
    בועות.jpg
    KB 988.7 · צפיות: 103

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חחח כשהם יפגשו נראה לי שהם באמת יתאבדו..
דווקא הדמיון שלי לקח אותי לזה כשהוא מסתכל למטה לראות מה איתה היא כבר מספיקה לעלות למעלה ולתת לו את הדחיפה.....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אף פעם לא הבנתי את הבדיחה הזו, אולי מישהו יוכל סוף-סוף לבאר לי אותה.
אם השניים הללו קצו בחייהם והחליטו להתאבד, מדוע ברגע האחרון הם חזרו בהם?
ואם הם שנאו זה את זה כל-כך עד שכל אחד רצה להיפטר מבן זוגו, לא היה עדיף להתגרש וזהו?!
בברכה, טיפוס טרחן שמחפש היגיון בבדיחות.

שלג קל

משתמש מקצוען
ואם הם שנאו זה את זה כל-כך עד שכל אחד רצה להיפטר מבן זוגו, לא היה עדיף להתגרש וזהו?!
להתגרש זו פרוצדורה

פצצת אטום

משתמש פעיל
בבדיחות אין הגיון.
לא מחפשים אותו שם.
@יוסף יוסף הקומיקס- מושלם!!!
אהבתי!!

תותית י.

משתמש מקצוען
כשראיתי את הכותרת מבחוץ חשבתי שהסיפור הוא על זוג שהתחתן וכל מבוקשו היה לקנות דירה,
כשהם ראו שבשביל דירה באיזה קצה נידח של הארץ קטנה וצפופה הם יצטרכו כל חודש להפריש את רב משכורתם עבור המשכנתא עם ריביות מטורפות הם החליטו ל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה