מידע שימושי בבקשה עמ"י הרחמנים!!!

9

90635

אורח
אפשר לעשות סעודת אמנים . זה ממש זכויות גדולות

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
יהודים!!! האם יש עוד מישהו שמוכן להקדיש מזמנו ולומר כמה פרקי תהילים? או לקחת על עצמו כמה פרקים לשבת??? או שיר השירים וכו'?? זה גם השבת האחרונה של תשפ"א ואפשר לתקן בשבת הזו את כל השבתות... כך שזה ממש שווה גם לכם;););)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יצא לי פרק צ"ו, כל התוכן שלו כל כך אקטואלי לתקופה של המלכת ה' בעולם וערב יום המשפט.
וכמובן בהתחלה תפסו אותי המילים: "בשרו מיום אל יום ישועתו", יהי"ר שבקרוב תבשרו לנו על רפואתה השלמה.

נערך לאחרונה ב:

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
יצא לי פרק צ"ו, כל התוכן שלו כל כך אקטואלי לתקופה של המלכת ה' בעולם וערב יום המשפט.
וכמובן בהתחלה תפסו אותי המילים: "בשרו מיום אל יום ישועתו", יהי"ר שבקרוב תבשרו לנו על רפואתה השלמה.
תודה תודה!!!!!!!!!! מחזק כ"כ!!!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
אם מישהו יכול להתנדב להגיד מזמור לתודה זה יעזור מאוד!! ואם יוכל לגייס עוד כמה מסביב- זה יעזור עוד יותר!! תזכו למצוות!!!!

ברכה רובינשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אמרתי רפואה שלימה וקרובה א-מן
בעזרת השם אני מזכירה אותה כל הזמן
בשורות טובות
ת-ו-ד-ה!!!!!!!!!!!!!
אמרתי.
רפואה שלמה במהרה!
תודה רבה!!!!!!!! אין עליכם עמ"י!! תזכו למצוות!!! כבר רואים תוצאות מהתפילות... זעירות אומנם, אבל תוצאות טובות... תודה תודה תודה!!! שתזכו למצוות תמיד!!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
תודה רבה!!!!!!!! אין עליכם עמ"י!! תזכו למצוות!!! כבר רואים תוצאות מהתפילות... זעירות אומנם, אבל תוצאות טובות... תודה תודה תודה!!! שתזכו למצוות תמיד!!
נכון מאוד!!! רואים שיפור כל הזמן!!! התפילות שלכם זיעזעו שם משהו למעלה.... אשריכם ואשרי חלקכם!!! תמשיכו תמשיכו תמשיכו... בעיקר בעיקר הכי חשוב זה מזמור לתודה.. כמה שיותר פעמים ואחר כך להזכיר את השם- זה מעורר ומביא ישועות גדולות וניסים עצומים... תודה רבה ושנה מתוקה, טובה ובריאה לכולנו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה