באלו ערים יש חברה/אנשים שמוכנים לנהל דירה שנקנתה בהשקעה והאם מרוצים מהם?

Yerushalmit

משתמש מקצוען
שמעתי/ראיתי שיש באזור חיפה והקריות (ראש שק'ט/הכוורת/?

ובבאר שבע

האם יש בבית שמש או קרית ספר/מודיעין עילית/ביתר/ועוד

והמלצות - אם יש

בתודה מראש

mina

משתמש מקצוען
סתם שתדעי, אף פעם, אף פעם, זה לא אותו דבר כמו שבעל הבית בעצמו מנהל את העסקים!
מכירה מקרוב מישהי שקנתה דירה להשקעה בבאר שבע, וכן, יש מישהי שמטפלת בדברים ודואגת לשוכרים וכו'.
בסופו של דבר כשיש בעיות רציניות, כשיש סיבוכים, זה נופל עליה על בעלת הדירה, ולא אספר לך למרות שהיא משלמת להיא שתטפל כמה פעמים היא צריכה ליסוע לבאר שבע, וכמה פעמים היא כן צריכה לתקשר עם השוכרים ועם השכנים.
זה לא כזה חלק כמו שזה נראה

Yerushalmit

משתמש מקצוען
אני בטוחה שאת צודקת - אך אני מכירה מישהו בחיפה שמאוד מרוצה מהטיפול - ואכן הוא אמר לי שהוא חושב שזה יוצא דופן המקרה שלו
מה אעשה שאני גרה בירושלים ועובדת - ואין לי ברירה אלא להשקיע כך?
תודה בכל אופן
המשך יום נעים

היימיש

משתמש חדש
בתור אחד שמתעסק בתחום אני סבור שהרבה פעמים גורם מקצועי עושה את עבודת הניהול הרבה יותר טוב, זה לא פשוט להוציא דייר שלא משלם וכן לברר עליו עם יש לו איך לשלם או ערבים או ו לבדוק את מצב הדירה ולעלות מחיר וכו' וכו' אני מאוד ממליץ לכם ולכולם לבדוק ולברר אצל חברים על חברות ניהול וכן אצל יועצי נדל"ן שמתעסקים בתחום יש הרבה מה ללמוד לפני שניגשים לבד לטפל בדירה .
נ.ב לי יש ניסיון של מספר שנים בתחום ואני למדתי את זה על הבשר שלי

• תודה
Reactions: szn

יייע

משתמש רשום
אני מנהל כמה דירות בבית שמש
מי שמעונין בשירות שלי
0548431338

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לי יש מישהו שמנהל עבורי את הדירה בקרית ביאליק כבר 6 שנים ביעילות וביושר. פותר לי המון בעיות ובכללי אני יכול די להיות רגוע שהעסק מתופעל כראוי. לחלוטין שווה את הכסף.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע על מנהלי דירות בבאר שבע, עם המלצות.
כמו"כ אשמח לדעת מה מקובל בשוק לקבל ממנהל נכסים בתמורה לחודש בשנה.
(שאלה לדוגמא: האם הגיוני שהמאמץ היחידי למען השכרת הדירה יהיה "שלט להשכרה" או שמצופה ממנהל מקצועי והגון לדאוג לפרסום במדיה).
תודה מראש לכל מי שיכול לעזור
(איך אפשר לשלוח בפרטי, אחרי התקנות החדשות של פרוג?)

היימיש

משתמש חדש
בבאר שבע
אשמח לקבל מידע על מנהלי דירות בבאר שבע, עם המלצות.
כמו"כ אשמח לדעת מה מקובל בשוק לקבל ממנהל נכסים בתמורה לחודש בשנה.
(שאלה לדוגמא: האם הגיוני שהמאמץ היחידי למען השכרת הדירה יהיה "שלט להשכרה" או שמצופה ממנהל מקצועי והגון לדאוג לפרסום במדיה).
תודה מראש לכל מי שיכול לעזור
(איך אפשר לשלוח בפרטי, אחרי התקנות החדשות של פרוג?)

אחלנן ברקו
גר בבני ברק ומנהל קשרי לקוחות עם חברה רצינית מאוד שגם לקופת העיר הם מנהלים את הדירות
0527636247

Yerushalmit

משתמש מקצוען
הרב הגו-N

אינני יודעת שום דבר על מנהלי דירות בבאר שבע
האם קיבלת מענה על מה שחברת הניהול חייבת לעשות בכל תחום - לא רק שכירות?

הא אמור להיות חוזה?

אברהם הכהן

משתמש רשום
אלי שמש 0543121346
מנהל נכס אמור לקחת אחריות עליו, ולמשל אם השוכר אינו משלם, או שחוזר לו שיקים, זו אחריותו של מנהל הנכס שהיה אמור לברר קודם אם השוכר הוא אדם ישר, והאם יש לו הכנסה מסודרת, גם במקרים של תקלות בנכס, הוא אמור להביא בעל מקצוע ולעמוד מול השוכר לבדוק שהכל תקין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה