עזרה באינדיזיין

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרבה זמן לא עמדתי ו.. קצת הסתבכתי... (במיוחד שזה גירסא אחרת ממה שאני מכירה) אני צריכה עזרה בכמה דברים (אולי לא עיקריים, אבל חשובים לי, ואח''כ בע"ה הכל ירוץ...)
1. סרגל התפריטים שלי באינדיזיין (בעברית) נמצא בצד שמאל של המסך - אני מעוניינת שהוא יהיה בצד ימין - משהו יודע איך אני משנה את הצד?

2. איך משנים את רקע הדף שיהיה לבן ולא אפור - זה מפריע לי - יש לי חומר בצדדים ולא נח לי - כי זה פחות ברור.

3. מקמתי טקסט על תבנית טקסט (כלומר ספר ישן) - כנראה שבספר הישן היה איזה פקשוש (ועקפתי אותו). אבל עכשיו שאני רוצה למקם את הקובץ (מוורד) יש לי בעיה.
הבעיה היא: עמוד ראשון מאסטר - נפרד (עומד גם נפרד)
העמוד השני - שצריך לבוא בכפולה - הגיע רק כבודד ואח''כ הגיע זוג העמודים.
בעיקרון, אני צריכה כמו ספר רגיל - עמוד בודד ואח''כ כפולות. לכן מחקתי את העמוד הבודד וכלפי חוץ היה נראה שהבעיה הסתדרה...
אלא שכאשר אני ממקמת את הטקסט מוורד - הוא פשוט עוקף עמוד
כלומר: עמוד ראשון - הוא שער
העמודים הבאים שצריכים להגיע ברצף מופיעים לי כך: עמוד 2 אח"כ עמוד 4,5 וכו'
הבעיה שכל מה שאני עושה - מנסה למחוק עוד עמוד (אז נשאר לי בודד) מנסה למחוק כפולה (אולי בדיוק בכפולה הזו יש בעיה, זה לא עוזר זה ממשיך לעקוף את העמוד השלישי

מה עושים???

תודה מראש

הערה: השאלה השלישית הכי חשובה לי, שאר הדברים חשובים אך פחות - אשמח לקבל תשובות ועיצות

ברטלר דיזיין

UX UI & brand
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האם השרשור מדלג עמוד או שהשרשור כן נכנס בכל העמודים?
כי יכול להיות שיש לך תו של אנטר ימני שאומר לו לעבור עמוד (זה נראה בערך כך ^ כשמדליקים את הW)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השרשור מדלג עמוד.
נסיתי עכשיו משהו אחר - התחלתי את השרשור בעמוד השני - וזה משרשר אחד אחרי השני.
אבל העמוד לפני (עמוד מס' 2) ריק
איך אני מוחקת את העמוד הזה בלי לפגוע בכפולות, כלומר העמוד מס' 2 ימחק ועמוד מספר 3 יעמוד עכשיו במקום עמוד 2 ואחריו לידו (ולא מתחת) יהיה עמוד מספר 3 וכו' וכן הלאה
ז"א להוריד עמוד אבל שישאר רצף עמודים בכפולות

כמו כן, שאני רוצה להוסיף עמוד - הוא מוסיף לי עמוד אחרי, כלומר לצד העמוד השלישי ואני רוצה שיוסף לי עמוד נוסף אבל מתחת לעמוד (בקו ישר מתחת לעמוד 2) אבל המשך ישיר של הכפולות

אודה מאוד - למי שיוכל לעזור לי בהוספת עמוד \ הפחתת עמוד בלי לפגוע ברצף הכפולות
(שהורדת עמוד - לא תשאיר לי עמוד בודד בכפולה והוספת עמוד לא תוסיף לי עמוד נוסף לכפולה = 3 עמודים ברצף)

אגב, שאני לוחצת על ה W זה מדליק \ מכבה את הריבוע הורוד - השוליים

העלתי 2 צילומי מסך למה אני מתכוונת שההוספה \ מחיקת עמוד - מפריעה לי ברצף הכפולות

תודה מראש!

קבצים מצורפים

• 3 עמודים ברצף.PNG
    3 עמודים ברצף.PNG
    KB 1.5 · צפיות: 17
  • מחסיר עמוד ברצף.PNG
    מחסיר עמוד ברצף.PNG
    KB 3.6 · צפיות: 13
נערך לאחרונה ב:

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש למשהו מידע איך אפשר לפתוח קובץ אינדזיין CC2017 ב אינדיזיין CS5?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הרבה זמן לא עמדתי ו.. קצת הסתבכתי... (במיוחד שזה גירסא אחרת ממה שאני מכירה) אני צריכה עזרה בכמה דברים (אולי לא עיקריים, אבל חשובים לי, ואח''כ בע"ה הכל ירוץ...)
1. סרגל התפריטים שלי באינדיזיין (בעברית) נמצא בצד שמאל של המסך - אני מעוניינת שהוא יהיה בצד ימין - משהו יודע איך אני משנה את הצד?

2. איך משנים את רקע הדף שיהיה לבן ולא אפור - זה מפריע לי - יש לי חומר בצדדים ולא נח לי - כי זה פחות ברור.

3. מקמתי טקסט על תבנית טקסט (כלומר ספר ישן) - כנראה שבספר הישן היה איזה פקשוש (ועקפתי אותו). אבל עכשיו שאני רוצה למקם את הקובץ (מוורד) יש לי בעיה.
הבעיה היא: עמוד ראשון מאסטר - נפרד (עומד גם נפרד)
העמוד השני - שצריך לבוא בכפולה - הגיע רק כבודד ואח''כ הגיע זוג העמודים.
בעיקרון, אני צריכה כמו ספר רגיל - עמוד בודד ואח''כ כפולות. לכן מחקתי את העמוד הבודד וכלפי חוץ היה נראה שהבעיה הסתדרה...
אלא שכאשר אני ממקמת את הטקסט מוורד - הוא פשוט עוקף עמוד
כלומר: עמוד ראשון - הוא שער
העמודים הבאים שצריכים להגיע ברצף מופיעים לי כך: עמוד 2 אח"כ עמוד 4,5 וכו'
הבעיה שכל מה שאני עושה - מנסה למחוק עוד עמוד (אז נשאר לי בודד) מנסה למחוק כפולה (אולי בדיוק בכפולה הזו יש בעיה, זה לא עוזר זה ממשיך לעקוף את העמוד השלישי

מה עושים???

תודה מראש

הערה: השאלה השלישית הכי חשובה לי, שאר הדברים חשובים אך פחות - אשמח לקבל תשובות ועיצות

1. מנתקים מהעגינה שלהם בשמאל, ומעבירים לימין
2. edit>prefrences>interface ושם בוחרים את הצבע
3. לבדוק שאין חץ מעל אחד הדפים בכפולה שמתחילה הבעיה, אם כן, ללחוץ פעמיים על החץ הזה ולבטל את המקטע החדש.
ואח"כ ללחוץ לחצן ימני בעכבר על העמודים שבהם יש את הבעיה, ולסמן בוי את האפשרויות שמסומנות בוי בתמונה הבאה

upload_2019-12-4_6-14-21.png

יש למשהו מידע איך אפשר לפתוח קובץ אינדזיין CC2017 ב אינדיזיין CS5?

לבקש ממישהו שיש לו אינדיזיין 2017 לפתוח את הקובץ ולשמור אותו כ IDML, ובא לציון גואל.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אגב, שאני לוחצת על ה W זה מדליק \ מכבה את הריבוע הורוד - השוליים

ככה זה אמור להיות. זה לא מוחק אותם, זה רק כדי לקבל תצוגה מקדימה איך המסמך ייראה. הרי לא תדפיסו אותו עם פס ורוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה