באיזו תוכנה ההיתם ממליצים לי להשתמש?

אש הפקות בוידיאו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני נערה האוהבת מאד את נושא המצגות וכו' רציתי לשאול על תוכנה(גם בתשלום) שאוכל בקלות לעשות מצגות,עם אפקטים יפים, וכו' מה דעתכם על תוכנת פאוור דירקטור?
המעונין לקבל תמונות מהלוויה של ר' דב יפה מהיום-תמונות יפות(והסרטות במצב מהיר) שיכתוב!

• תודה
Reactions: BRO

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא מכירה את התכנה הנ"ל (רק שמעתי עליה)

אם יש לך כיוון להתעסק בתחום
מניסיון כדאי מהתחלה ללכת על תוכנה נורמלית כמו 'פרימייר'
לקחת שתיים שלוש שיעורים פרטיים ואם באמת יש לך חוש לזה תשחי הלאה לבד..

לא תמיד כדאי להתחיל עם תכנות חובבניות כי מתרגלים ואחר כך מאוד קשה
אסייג את דברי ש אלא אם כן את רוצה סתם בשביל הכיף לעשות מצגות למשפחה וכו' התוכנות החובבניות נחמדות מאוד ויש שם אפקטים מגניבים וכו...

הצלחות!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
גם אני בעד להתחיל את הלמידה מתוכנה מקצועית כמו פרימייר. אם את מוכשרת, תקלטי אותה במהירות, ותוכלי להתחיל לערוך סרטים כבר עכשיו, זה יעזור לך בעז"ה להכנס לשוק העבודה במהירות יותר.
יש לי תלמידות פרטיות שהתחילו ללמוד כבר בשנות בית הספר, ערכו סרטים בתיכון ואח"כ כשיצאו לשוק העבודה היה להן כבר את השם שצברו בסמינר, והיה להן קל יותר להיכנס לשוק. ממליצה לך!
בכל אופן, המון הצלחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה