באיזה שפה כדאי לעשות את פרויקט הגמר שלי?

מ7043

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מתחילה עכשיו את פרויקט הגמר של מה"ט ומתלבטת מאוד באיזה שפה לעשות את צד שרת.
הפרויקט שלי הוא אתר שמטפל הרבה בקבצים- קריאה, העלאה, הורדה, ועוד.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם המטרה לצבור ניסיון בשביל למצוא עבודה - אז node או פייתון
אם המטרה לגמור את הפרויקט כמה שיותר מהר - אז שפה שאת מכירה הכי טוב (אולי חוץ מjava)
אם המטרה ללמוד לתכנת - אז אולי c# או משהו מהרשימה של "ועוד״ (אם קוטלין כלולה - הייתי ממליץ עליה)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם המטרה לצבור ניסיון בשביל למצוא עבודה - אז node או פייתון
אם המטרה לגמור את הפרויקט כמה שיותר מהר - אז שפה שאת מכירה הכי טוב (אולי חוץ מjava)
אם המטרה ללמוד לתכנת - אז אולי c# או משהו מהרשימה של "ועוד״ (אם קוטלין כלולה - הייתי ממליץ עליה)
למה לא java?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גאווה היא שפה חשובה מאוד אבל זמנה תם.
היא לא נוחה. למשל אי אפשר להעביר פונקציה כארגומנט.
צריך לכתוב בערך פי 2 יותר ארוך מפייתון או נוד.

יש שפות מודרניות שקמו להחליף אותה למדו מהטעויות שלה ועשו אותו הדבר (בפרט שימוש בjvm ) אבל בצורה הרבה יותר מוצלחת. אני מדבר בעיקר על קוטלין וסקאלה.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גאווה היא שפה חשובה מאוד אבל זמנה תם.

נכון ש JAVA שפה יחסית מיושנת יחסית ל NODE
אבל יש לה נתח שוק מאוד מאוד משמעותי. קהילה ענקית ותמיכה אדירה
מוזמנת לעשות חיפוש בפורטל דרושים ותראי את רמת הביקוש...

נערך לאחרונה ב:

build-me

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למה זמנה של JAVA תם? היא נחשבת למאוד שימושית, תומכת בהרבה סביבות עבודה, מאוד פופולרית ונוחה.
האם היא נחשבת למיושנת? למה?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה זמנה של JAVA תם? היא נחשבת למאוד שימושית, תומכת בהרבה סביבות עבודה, מאוד פופולרית ונוחה.
האם היא נחשבת למיושנת? למה?
אני לא כותב בJava בעצמי. אבל שומע מאנשים אחרים שכתבו בה הרבה. ואני מתרשם שהם נהנים הרבה יותר משפות אחרות.

חני חני חני

משתמש רשום
java היא שפה מאוד נוחה לכשעצמה, אבל כשצריך לחבר אותה למסד נתונים ולצד קליינט זה מתחיל להסתבך.
זה מסובך יותר מחיבור של סי שרפ, אם את מחפשת שפה נחה יותר כדי שתוכלי להשקיע בפרוייקט עצמו, לדעתי לכי על סי שרפ.
בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...