שיתוף - לביקורת באגסי על הכוונת

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הנחירות הרוסיות הרעידו את כותלי הבית כדרכם מידי לילה. שר האוצר שרוע במיטת האפריון בעלת הכילה הורדרדה, זרועו החסונה חובקת בובת שימעל'ה נטולת כיפה גזוזת פאות. פיה מלא קללות.

הטלפון טירטר חרש. היועץ המיוחד לענייני 'פיתרון הבעיה החרדית', על הקו.
"דא?" נבח השר. "מה בפיך שטרסלר?"

"איווט", לחש היועץ מפוחד, "אמרת להתקשר בכל שעה אם נמצא משהו? אז מצאנו משהו.
אז כמו שהצלחנו לסגור את 'ישיר למהדרין', ופקידי מס כבר בדרך ל'ארמונות חן', ואל תשכח שהאוטובסים חינם של ישיבת מיר יופרטו בקרוב.
עכשיו עלינו על משהו חדש. המשהו הזה בעצם, הוא הבשר השמן בסוד הקיום החרדי, אם נפגע בו מוטטנו אותם."

"אני מקשיב" דחף השר הערני להפליא את גופו לחלוק בית מדוגם העטור בכיתוב 'אביגדור ילד טוב'.

שטרלסר פרס את התוכנית.
עיני התינוק של שר האוצר התרחבו כששמע במה מדובר, בעוד לחייו החזיריות רטטו בהתרגשות.

למחרת זומנה מסיבת עיתונאים. שר האוצר עלה ישר למתקפה.

אזרחי ישראל,
כידוע אנחנו ורק אנחנו, עושים מאמצים כבירים לצמצם את הגירעון ולמחוק את האינפלציה, זאת בזכות סידרת צעדים נחושים שחונקים הלכה למעשה את הטפילים החרדיים.

לאחרונה עלינו על תופעה שאמורה לזעזע כל אזרח שומר חוק, ואני מבטיח לכם שאנחנו נטפל בה.
אני לא אשאיר מקום לניחושים כי אני מדבר על תעשיית החטיפים.

להלן מצגת ראשונה
שקופית 1:

לא יתכן שמשפחה חילונית ממוצעת שיש לה בקושי שני ילדים, שצריכת החטיפים שלה נעה סביב הצפיה בסדרה האהובה ונשנוש לעת מצוא, מוציאה מאות שקלים בחודש, כאשר מדובר במוצר צריכה בסיסי.

שקופית 2:
להלן רשימה חלקית
במבה-במבה-נוגט-במבה חלווה-במבה תות,
ביסלי על הטיותיו השונות,
דוריטוס-נראה-אותך-קולט-איזה-טעם-הזוי-הם-ימציאו
פופקרן במיקרוגל בטעם חמאה בבשר טלה,
הצ'יפס בקופסאות העגולות האלה שתמיד היד שלי נתקעת בפנים.
עוגיות אוראו דקים דקים.

שקופית 3:
לעומתם, משפחה חרדית שמאכילה עשר פיות בממוצע, ובכל חודש יש איזה אבא/אמא של שבת, יומולדת וסנטוחה. ועדיין סך ההוצאות על חטיפים רק עשרות שקלים.
עשינו בירור והעושק נחשף. בעוד שישנם מפעלים שמעודדים השתלבות בשוק העבודה.קיימים בשוק חטיפי דמה, שהמחירים שלהם בריצפה.
החילונים מממנים את החטיפים של החרדים!

שקופית 4:
שמעתם על 'באפלי'? לא זה גור של באפלו אלא חטיף תירס על בסיס מגנזיום. עשרים חבילות של 12 גר' בשבע שקל.
טופי מצוות'. גוש סוכר, דל טעם עטוף אחד אחד.
זברוס
חוריטוס
צ'אפי
איכסלי
אלעק

אותו דבר בארטיקים בקרמבויים, בממרחים, בעוגיות הר-מן. במה לא?
לכל מותג מוביל יצרני ותורם, יש חיקוי חרדי פרזיטי.
הם אלה שמתדלקים את תעשיית החינוך לפרימטיביות

ואת תחנת הדלק הזאת אנחנו נפוצץ!
סוף

רגע עוד לא סיימנו...

מצגת שניה

גם נושא הטיטולים נבדק אצלנו ונתגלו פערים משמעותיים.
כל ילד חרדי אוכל יותר. זאת עובדה. וממילא מייצר יותר טיטולים משומשים. ואם נצרף לזה את הילודה הגבוהה.
היינו אמורים לקבל צריכה מוגברת של חבילות טיטולים מכל החברות.
ולא היא. החילונים מובילים בהוצאות לפי משפחה.

רק בגלל 'בייבי זיסר' שמפילים את השוק לקרשים.
גם זה חצ'קון שצריך לפוצץ.
סוף

אני מבטיח לטפל בכולם גם ב'משנת יוסף'. בט.נ. קוגעלים. בהרינג של מטיאס.
גם במכירת ביצים-משפחת בן חמו-קומה שתיים-נא להביא כסף מדויק, עלינו עליכם. נטפל בכם נציל את הכלכלה.

תודה לכולם. שטרסלר תעביר את התן צ'אפ!

נערך לאחרונה ב:

הזגג

משתמש פעיל

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
תכל'ס כשחושבים על זה, השם באגסי שניתן לביסלי הנ''ל, כנראה מקורו בביטוי שיצא מפיו של אחד האחראים על פרויקט החיקוי של ביסלי אוסם,
כשראה את התוצאה אמר ''אוי, זה באג-שיא!''

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הנחירות הרוסיות הרעידו את כותלי הבית כדרכם מידי לילה. שר האוצר שרוע במיטת האפריון בעלת הכילה הורדרדה, זרועו החסונה חובקת בובת שימעל'ה נטולת כיפה גזוזת פאות. פיה מלא קללות.
"אני מקשיב" דחף השר הערני להפליא את גופו לחלוק בית מדוגם העטור בכיתוב 'אביגדור ילד טוב'.

שטרלסר פרס את התוכנית.
עיני התינוק של שר האוצר התרחבו כששמע במה מדובר, בעוד לחייו החזיריות רטטו בהתרגשות.
זה היה יכול להיות קטע סטאנד-אפ טוב, אלמלא היה משתמש בתיאורים נמוכים ונחותים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה