א"א למכור דירה. מה עושים???

קיץ

משתמש פעיל
אשמח לשמוע את עיצותיכם בענין
יש לי דירה בדרום מחולקת וכן עוד דירה של קבוצת רכישה. הדירה כבר בנויה ומושכרת אך א"א למכור אותה 4 שנים ואנחנו בעצם מעונינים לקנות דירה במרכז לאחר שנמכור את שתי הדירות.
כידוע המחירים עולים השאלה היא האם כדאי למכור רק את הדירה הראשונה ולקנות במרכז ואז נצטרך לשלם מס שבח ומס רכישה וכמובן משכנתא מאוד גדולה או לחכות עוד כמה שנים?? אך אז הדיררות במרכז יעלו יותר

קיץ

משתמש פעיל
לא אבל התיכנון הוא למכור את שתי הדירות ואז לא צריך לשלם מיסים למיניהם אך הדירה בקבוצת רכישה אינה ניתנת למכירה רק לאחר 4 שנים מקבלת המפתח.

פיר

משתמש סופר מקצוען
והדירה שאינה מקבוצת רכישה? שנה וחצי?
כפי שאני יודעת נגמר הספור של מכירה ללא מס
ניתץן למכור כפי שאני זוכרת דירה אחת בתום שנה מהאיכלוס אם אני לא טועה או אולי שנה וחצי
צריך לבדוק
בהצלחה רבה.

L1234

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לגבי קבוצת רכישה - צריך לחכות שנה וחצי מקבלת המפתח - על מנת שיהיה פטור ממס שבח

תתייעצו עם עורך דין המבין בענינים.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
גם מקבלן צריך לחכות שנה וחצי

ot!

משתמש מקצוען
תנסו לעשות על דירה אחת פריסה ל 4 שנים אם זה ריאלי
ואם אתם קונים דירה מקבלן אז את הדירה השניה אתם יכולים למכור עד שנה מהאיכלוס של הדירה החדשה ואז לא משלמים מס רכישה [במידה והדירה שקניתם לא עולה יותר מ1,730,000]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה