אתר שנוצר בשביל צדק חברתי

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י pinati;1866538:
כן, אבל תסכימו איתו שבנושא הזה דווקא מי שלא מכיר, יודע... אפשר בקלות להפיל אותו. והוא אפילו יחשוב שעשו איתו טובה.
זה לא שמקבלים מוצר לידיים ואז אפשר להתווכח. זה הרבה מעבר!

מסכים לגמרי..

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
כמעצבת אתרים שגם נותנת שירות של בנית אתרים ללקוחות אני חייבת לציין שבתחום של בנית אתרים יש הרבה שרלטנות, יש חברות של בנית אתרים אשר מנצלות את בורות הלקוח בנושא ודוחפות להם סעיפים שונים בחוזה לרעתם, בנוסף למחירים גבוהים שלא שווים את התבנית בסיס שדחפו ללקוח.
התופעה הזו חמורה בעיקר בתחום של בנית אתרים כי מה לעשות התחום הזה מורכב ולקוח מן השורה בד''כ לא מבין בזה, כמובן שלא נכון להכליל את כל בוני האתרים.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;186437:
רק כדי לסבר את האוזן, ההכרזה על האתר החדש, לא היתה אקסקלוסיבית לפרוג, אלא התפרסמה במקביל בלא פחות מ10 מקומות שונים.

וואלה, זה גם אני שהיגבתי ראשון על התוכניות שותפים לא שמתי לב.
https://www.google.co.il/search?q=s...9i58.6918j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

ודבר אחד טוב יצא מהדיון, זה שכיף לראות את הפורום חי.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י עדן;1866561:
כמעצבת אתרים שגם נותנת שירות של בנית אתרים ללקוחות אני חייבת לציין שבתחום של בנית אתרים יש הרבה שרלטנות, יש חברות של בנית אתרים אשר מנצלות את בורות הלקוח בנושא ודוחפות להם סעיפים שונים בחוזה לרעתם, בנוסף למחירים גבוהים שלא שווים את התבנית בסיס שדחפו ללקוח.
התופעה הזו חמורה בעיקר בתחום של בנית אתרים כי מה לעשות התחום הזה מורכב ולקוח מן השורה בד''כ לא מבין בזה, כמובן שלא נכון להכליל את כל בוני האתרים.

אכן, לא נכון להכליל את כל בוני האתרים.
זה מאפיין בעיקר "בוני אתרים" שהם מעמדי ספרים, מעצבים גרפיים, פירסומאים וגם "בוני אתרים".

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י pinati;1866538:
כן, אבל תסכימו איתו שבנושא הזה דווקא מי שלא מכיר, יודע... אפשר בקלות להפיל אותו. והוא אפילו יחשוב שעשו איתו טובה.
זה לא שמקבלים מוצר לידיים ואז אפשר להתווכח. זה הרבה מעבר!

אם כבר אז להפיל אנשים בא נעשה את זה עד הסוף
לא נספר להם אל אופציה לבחור דומיין [חיסכון 49 ש"ח לשנה]
לא נספר להם על הבעייה בלקנות שרת בצד השני של עולם [יותר איטי פחות מתקדם]
לא נספר להם על תוספים שחייבים להיות בכל אתר [וורפרס היא יעד מאד נוח לספאמרים האקרים וכו']
לא נספר להם על תוספים שמוסיף חיים לאתר [הרי יש 40 אלף תוספים]
רק נבטיח להם שהצלנו אותם מידיהם של בוני אתרים

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י Shia;1866654:
זה מאפיין בעיקר "בוני אתרים" שהם מעמדי ספרים, מעצבים גרפיים, פירסומאים וגם "בוני אתרים".

זה לא מאפיין בוני אתרים לעומת יתר בעלי המקצועות
במקצוע הזה ספציפי קל יותר לעבוד על לקוח ולנצל את הבורות שלו.
הפתרון הוא לא לתת ללקוח את האופציה לבנות אתר בחינם כי זה לא ריאלי ל-99% מבעלי העסקים אלא אולי הפתרון זה לפתוח אתר שמנגיש את המידע בתחום בשפה ברורה וקלה ללא כוונת רווח.

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י אחד פלוס;1867000:
אם כבר אז כבר אם כל כך להפיל אנשים בא נעשה את זה עד הסוף
לא נספר להם אל אוציה לבחיר דומיין [חיסכון 49 ש:ח לשנה]
לא נספר שלהם על הבעייה בלקנות שרת בצד השני של עולם[יותר אטי פחות מקדם ]
לא נספר להם על תוספים שחייבים להיות בכל אתר [וורפרס היא יעד מאד נוח לספאמרים האקרים וכו']
לא נספר להם על תוספים שמוסיף חיים לאתר [הרי יש 40 אלף תוספים]
רק נבטיח להם שהצלנו אותם מידיהם של בוני אתרים

לא הבנתי מה אמרת על הדומיין..

אין שום בעיה בשרת בצד השני של העולם

אני יוסיף מדריכים על תוספע אבטחה ועל תוספים בכלל ברגע שיהיה לי זמן.. האתר עדיין בבנייה...

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י עדן;1867046:
הפתרון הוא לא לתת ללקוח את האופציה לבנות אתר בחינם כי זה לא ריאלי ל-99% מבעלי העסקים אלא אולי הפתרון זה לפתוח אתר שמנגיש את המידע בתחום בשפה ברורה וקלה ללא כוונת רווח.

את ממש לא צודקת.
בכל תחום יש תמיד את אלה שלוקחים מחירים בשמיים והעבודה שלהם ברצפה. אלה הם השרלטנים גם בגרפיקה לדפוס ובכל תחום.
אם לקוח לא מברר מספיק אז זו באמת בעיה.
וזה קיים בכל תחום ולא ייחודי לבניית אתרים.
מה ששעיה ניסה להסביר לך [בתקווה שהבנתי נכון] זה שאי אפשר להיות סופר מקצועי ולתת תמורה הולמת לכסף כשחולשים על כך כך הרבה תחומים מקצועיים.

ויש מלאן מדריכים חינמיים לבניית אתרי וורדפרס. כאלה שבאמת עושים זאת כדי לעזור ולא כי מרוויחים מזה משהו כמו פותח האשכול

למשל

http://www.dweb.co.il/וורדפרס-מדריך-למתחילים/

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י תמנתי;1867071:
את ממש לא צודקת.
בכל תחום יש תמיד את אלה שלוקחים מחירים בשמיים והעבודה שלהם ברצפה. אלה הם השרלטנים גם בגרפיקה לדפוס ובכל תחום.
מה ששעיה ניסה להסביר לך [בתקווה שהבנתי נכון] זה שאי אפשר להיות סופר מקצועי ולתת תמורה הולמת לכסף כשחולשים על כך כך הרבה תחומים מקצועיים.

ויש מלאן מדריכים חינמיים לבניית אתרי וורדפרס. כאלה שבאמת עושים זאת כדי לעזור ולא כי מרוויחים מזה משהו כמו פותח האשכול

למשל

את רצינית? את לא רואה שאתר שהבאת מוכר שירותי אחסון וורדפרס?..

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לפחות הוא לא טוען לצדק חברתי ולא מתיימר להציל את העולם מבוני אתרים
וזה היה רק הקישור הראשון בגוגל.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תבין, לגיטימי להרוויח כסף, אבל לא לגיטימי להטעות ציבור.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י Shia;1866654:

נכתב ע"י תמנתי;1867071:
את ממש לא צודקת.

למשל

רק עכשיו אני שמה לב למשמעות דבריו של שיה, מקווה שזה לא ציני כלפי.
בכל מקרה, מי שמכיר אותי יודע שהמחירים שלי לא הכי נמוכים בשוק ככה שאין לי אינטרס להגיד שבוני אתרים גונבים לקוחות במחיר, מצידי שיקחו כל מחיר שירצו כי כל אחד מחליט על אחוזי הרווח שלו.
רמאים יש בכל מקצוע, בתחום בנית האתרים יותר קל לרמות, וזה היתה הכוונה שלי בדברים. בשונה משאר המקצועות שקל להשוות מחירים התחום הזה מורכב מכל כך הרבה סעיפים קטנים שללקוח קשה להתמצא בהם ואח''כ הוא אוכל אותה בגדול.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י עדן;1867046:
אני מסכים מאוד.
אכן לא על כל לקוח אפשר לעבוד בקלות. אם בן אדם מברר תחילה, עושה כמה חיפושים ברשת, מתרשם מהמחירים פחות או יותר - אז הוא במצב טוב. אבל ממש לא תמיד זה כך.

נזכרתי כעת. ארגון אחד רצו לעשות אתר. המנהל ידע מה הוא רוצה באתר וחשב שנורא מסובך לעשות את זה (באמת זה היה רחוק מהמסובך). הוא היה מאוד לארדז'. הזמין אותי למשרד בשביל לשמוע מה אני מציע. אמר שישלם לי טוב אפילו אם לא ייקחו אותי לבסוף. בפגישה הוא מאוד התרשם. ראיתי שהוא סגור עלי וישלם כל סכום שאני אגיד. (מה גם שלא מדובר בכסף פרטי שלו). בקיצור הייתי יכול לתקוע לו מחיר בלי שום בעיה בכלל. ואפילו הייתי יכול להינצל מנקיפות מצפון בטענה "מה בכך שאני פרילנסר, הרי בחברה היו לוקחים לו כמה עשרות אלפי שקלים".
כשנקבתי בסכום של 8,000 הוא היה די המום (הוא חשב שיעלה הרבה יותר). ושאל אם כוונתי לשקלים או לדולרים.
תשמעו, אפילו עבור אדם שבחיי יום יום הוא אדם ישר, זה ניסיון. קל וחומר בן בנו של קל וחומר כאשר מדובר באדם לא כ"כ ישר.

אם לא מדובר באתר תדמיתי סטנדרטי, אפילו בונה האתר בעצמו לעתים קרובות מסתפק כמה כדאי לבקש על דבר כזה. אז לעבוד על בן אדם מהרחוב - זו משימה לא קשה.

ישראל123

משתמש פעיל
נכתב ע"י GolanArt;1861519:
שקר יש בכל תחום, אבל, להגיד שלקחת אלפי שקלים זה שקר, זו
טעות והטעיה, ובמיוחד כשמעלים את זה לכאן, למקום עם בעלי המקצוע
ההגונים ביותר. מחיר יקר, אין פירושו שקר, השוק פתוח, כל
אחד יכול להחליט אם לקבל שירות, או לשלם עליו.

מה שנקרא אצלך אתר וורדפרס עלוב, נראה כמו משהו מסובך
למי שלא מתמצא בזה, מה גם שלשבת ו"להתלכלך" עם זה
כדי לחסוך, זה הרבה פעמים לא רק שלא חוסך, אלא מבזבז את
הזמן היקר של בעל העסק, שממילא מזדכה על ההוצאה.

נכתב ע"י Nahum;1866210:
ישראל, אני מוריד בפניך את הכובע.
לקרוא את ההודעה שלי, לזכור אותה, לזכור שאני כתבתי אותה, לשים לב שצילצלתי בהודעה אחרת ובו בזמן להבין שאני סותר את עצמי - כל הכבוד!

אבל... אני ממש לא סותר את עצמי. אני דיברתי על אתר פשוט שעולה עשרות אלפי שקלים, וגולן דיבר על אתר פשוט שעולה אלפים בודדים. אני מסכים איתו לגמרי ואף כתבתי את זה מפורשות בהודעה אחרת.

אבל עדיין כל הכבוד...:)

זו שאלה עקרונית.
בא אדם וטוען שיש בוני אתרים גנבים, שלוקחים על אתר פשוט מחיר יקר יותר ממה שהוא שווה באמת.
טענה אחת סוברת שזו באמת גניבה אם עושים כן (ולא משנה אם גונבים 1000 או 10000) אלא שכאן זה פורום של מקצוענים שבונים אתרים ברמה גבוהה וכו'.
טענה שניה, זה לא גניבה לעשות כזה דבר, אדם יכול לתמחר את עבודתו כפי רצונו. מהקונה יחליט אם מוכן לשלם.
אבל אתה לא יכול לתפוס את החבל משני ראשיו ולומר מצד אחד, מה פתאום, אנחנו מתנערים מדברים כאלו, ומצד שני לומר שאין בהתנהגות כזו שום פסול....

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
סתם כך מעניין אותי לדעת מה פותח האשכול חושב שזה גניבה.
אתר באיזה שווי?
5000 ש"ח?
15000 ש"ח?
מה?
מה מבדיל בין "גנבים" לבין "הגונים".
הפרש של 100 ש"ח?
מספר שעות העבודה?
מה?

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י תמנתי;1867523:
סתם כך מעניין אותי לדעת מה פותח האשכול חושב שזה גניבה.
אתר באיזה שווי?
5000 ש"ח?
15000 ש"ח?
מה?
מה מבדיל בין "גנבים" לבין "הגונים".
הפרש של 100 ש"ח?
מספר שעות העבודה?
מה?

תמורה ביחס לכסף. יש אתרים שבצדק יעלו 20000 שח ואתרים שלא בצדק יעלו 3000

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י s976;1867177:
אני מסכים מאוד.
אכן לא על כל לקוח אפשר לעבוד בקלות. אם בן אדם מברר תחילה, עושה כמה חיפושים ברשת, מתרשם מהמחירים פחות או יותר - אז הוא במצב טוב. אבל ממש לא תמיד זה כך.

נזכרתי כעת. ארגון אחד רצו לעשות אתר. המנהל ידע מה הוא רוצה באתר וחשב שנורא מסובך לעשות את זה (באמת זה היה רחוק מהמסובך). הוא היה מאוד לארדז'. הזמין אותי למשרד בשביל לשמוע מה אני מציע. אמר שישלם לי טוב אפילו אם לא ייקחו אותי לבסוף. בפגישה הוא מאוד התרשם. ראיתי שהוא סגור עלי וישלם כל סכום שאני אגיד. (מה גם שלא מדובר בכסף פרטי שלו). בקיצור הייתי יכול לתקוע לו מחיר בלי שום בעיה בכלל. ואפילו הייתי יכול להינצל מנקיפות מצפון בטענה "מה בכך שאני פרילנסר, הרי בחברה היו לוקחים לו כמה עשרות אלפי שקלים".
כשנקבתי בסכום של 8,000 הוא היה די המום (הוא חשב שיעלה הרבה יותר). ושאל אם כוונתי לשקלים או לדולרים.
תשמעו, אפילו עבור אדם שבחיי יום יום הוא אדם ישר, זה ניסיון. קל וחומר בן בנו של קל וחומר כאשר מדובר באדם לא כ"כ ישר.

אם לא מדובר באתר תדמיתי סטנדרטי, אפילו בונה האתר בעצמו לעתים קרובות מסתפק כמה כדאי לבקש על דבר כזה. אז לעבוד על בן אדם מהרחוב - זו משימה לא קשה.

מעריץ אותך על זה שעמדת בניסיון.. מעטים האנשים שיעמדו בזה..

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י buildsite;1867565:
מעריץ אותך על זה שעמדת בניסיון.. מעטים האנשים שיעמדו בזה..
:eek: תודה. אבל אני לא חושב שמעטים.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י buildsite;1867563:
תמורה ביחס לכסף. יש אתרים שבצדק יעלו 20000 שח ואתרים שלא בצדק יעלו 3000

איזה אתר לא יעלה בצדק 3000 ש"ח?
אתר תדמיתי?
מה?

buildsite

משתמש רשום
דף נחיתה עם קישור לדף אודות שכבר ראיתי שלוקחין על זה 3000 שח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה