אתר שנוצר בשביל צדק חברתי

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה לא נשמע לי אמין.
לו היית בא בשקיפות מלכתחילה, ניחא
אבל באת בשם הצדק החברתי.
אז זה לא אמין בעיני
תראה באמת שאין מה להמשיך בדיון.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאלתי אותך אם קראת תגובה #91... אמרת שכן.
יהושע הרחיב לבאר בדיוק איפה הקוץ... ולמה החברים כאן בפורום התקוממו.
אין מה להוסיף על מה שהוא כתב.

ואגב,
נכתב ע"י buildsite;1864750:
חשבתי שזה פורום לבוני אתרים מתחילים שמחפשים איך להתחיל וגיליתי בהמשך שזה פורום של מקצוענים שזאת העבודה שלהם.
מה ראית כאן בפורום, שזו המסקנה שהגעת?
שיהיה לך ברור, נמצאים כאן טובי המוחות בישראל, של תחום האתרים על כל סעיפיו ומרכיביו...!

buildsite

משתמש רשום
כי אני באמת חושב שזה צדק חברתי לתת גם למי שלא יכול לשלם לבנות אתר..

ואם את לא מאמינה אני עצוב אבל זה מה יש.. אם יש לך רעיון לפרוייקט של חסד באינטרנט תנסי אותי.. נראה אם אני אביא לך כסף..

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מילות סיכום לאשכול ואחרי זה מבקש לנעול..

תקשיב לי, ותקשיב טוב. לפני שאתה מעיף את ההכפשות המטופשות מדף הבית שלך, אל תצפה שיתנו לך להגיד את המילה האחרונה.

בינינו. כמה זמן לוקח לתקן כמה משפטים דורסניים ?!

חשבתי שזה פורום לבוני אתרים מתחילים שמחפשים איך להתחיל וגיליתי בהמשך שזה פורום של מקצוענים שזאת העבודה שלהם.

אתה רק מסתבך יותר.

כשכתבת רמאים, לא התכוונת למקצוענים. הצליחו לסחוט ממך את ההודאה הזו.

אז למי התכוונת? למתחילים?

וחשבת שזה פורום למתחילים, ובאת במוצהר בשביל לזרוק עליהם בוץ, בפורום שלהם? אתה לא מתבייש לומר את זה?

mat

------- Magicode -------
מה לעשות שיווק זה שיווק וצריך לשקר כדי לשווק. ככה זה כולם.

כולנו מוקפים בפרסומות שיקריות. ואנחנו לא מתזעקים על זה.

בסה"כ הא השתמש במונח פופולרי ונושא פופולרי כדי להביא מבקרים לאתר שלו. מה לעשות שזה העולם. וככה מקדמים אתרים. אל תקחו את זה אישי.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י mat;1864992:

בסה"כ הא השתמש במונח פופולרי ונושא פופולרי כדי להביא מבקרים לאתר שלו. מה לעשות שזה העולם. וככה מקדמים אתרים. אל תקחו את זה אישי.

נניח שהוא מצא נוכל אחד או כמה נוכלים האם זה הופך כל בעלי מקצוע לנוכלים ? [במאמר המוסגר כולנו פה עדיין מחכים לראות האתר העלוב שהפיל את אבו לפח!!]
כמה מתכנתים יש שמחרבשים את העיצוב שקיבלו לעשות? זה הופך לכל המתכנתים לבלתי מקצועים

גם שיווק על בסיס קיפוח צריך לדעת איך עושים בחאה 2011 הומיאו אלפי אנשים לרחובות למחות נגד יוקר המחיה וכו מה שהכניס בסופו של דבר שנים מממובילה המחאה לכנסת
רשת קופיקס הוקם כמחאה על מחירים המופקעים שמשלמים ברשת בתי קפה ואעפ"כ הוא השקיע מיליונים גי למכור קפה בחמש ש"ח

הנזק שיש באשכול הזה הוא לכל המתעסקים בתחום שזה יכנס לתת מודע לאשנים על העושק בגדול "לכאורה" שקיים בתחום הספציפי הזה [כל אנשי מקצוע הם ישרים רק בוני אתרים נוכלים] מחר שהם יפנו לקבל הצעת מחיר יבוא יגידו היי בפרוג יש אשכול ממוחה שכל בוני אתרים לוקחים כסף סתם כשי אפשרות להתקין וורדפרס חינם

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1864959:
תקשיב לי, ותקשיב טוב. לפני שאתה מעיף את ההכפשות המטופשות מדף הבית שלך, אל תצפה שיתנו לך להגיד את המילה האחרונה.

בינינו. כמה זמן לוקח לתקן כמה משפטים דורסניים ?!

אתה רק מסתבך יותר.

כשכתבת רמאים, לא התכוונת למקצוענים. הצליחו לסחוט ממך את ההודאה הזו.

אז למי התכוונת? למתחילים?

וחשבת שזה פורום למתחילים, ובאת במוצהר בשביל לזרוק עליהם בוץ, בפורום שלהם? אתה לא מתבייש לומר את זה?

דבר ראשון תרגע.

דבר שני כדי לתקן את המשפטים צריך דרימוויור ותוכנת ftp.. אם אתה יודע איך עושים זאת דרך הפלאפון אני ישמח. כשיהיה לי מחשב שישי הבא אני יתקן את זה. תבדוק אותי.

וחשבתי שהמדריכים באתר שלי יכולים לעזור לבוני אתרים מתחילים והבנתי כבר שזה לא הפורום פה.

לא הבנתי את הטיעון השלישי שלך אשמח אם תסביר

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י mat;1864992:

אחי עצוב לי שזה מה שאתה חושב עליי.

אני באמת חושב דהאתר הזה יעשה טוב בעולם. וכבר אמרתי אם למישהו יש רעיון ליזמות באינטרנט של חסד שינסה אותי אם אני אביכ לו רווחים מהאתר או לא.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י buildsite;1865133:
אחי עצוב לי שזה מה שאתה חושב עליי.

אני באמת חושב דהאתר הזה יעשה טוב בעולם. וכבר אמרתי אם למישהו יש רעיון ליזמות באינטרנט של חסד שינסה אותי אם אני אביכ לו רווחים מהאתר או לא.

אל תקח אותי קשה.
סה"כ אמרתי שזה ליגיטימי להגזים.
ובמקרה שלנו אני גם חושב שאתה הגזמת שסיפרת על הרמאים שיש בתחום.
ואין בעיה להתפרנס מזה. החפץ חיים כותב שזה לא מוריד מהחסד שבעניין, אם כוונתו לזה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י buildsite;1865126:
כדי לתקן את המשפטים צריך דרימוויור ותוכנת ftp..

אוי. ווי איז מיר.

אם אתה משתמש בדרימוובר בשביל לבנות אתר, אני כבר לא יודע מה לחשוב...

;)

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1865739:
אוי. ווי איז מיר.

אם אתה משתמש בדרימוובר בשביל לבנות אתר, אני כבר לא יודע מה לחשוב...

;)

אשמח אם תסביר מה הבעיה...

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כאחת שנפלה ברמאות גדולה אני רואה את הדברים קצת אחרת.
לפני כמה שנים שלא היה לי מושג מ'זה אינטרנט (ב"ה) רציתי שיהיה לי אתר, אז פשוט חיפשתי בגוגל ושלחתי בקשות להצעות....
שילמתי 12000 על כלום! בעבר עוד חשבתי שהם עשו משהו, אבל היום אני בטוחה שזה היה פחות מכלום.

פה אומנם יש אנשים אלופים בתחום שלוקחים מחירים מצוינים והוגנים, אך מי שמחוץ לפרוג ואין לו ידע בתחום יכול ליפול בפח בקלות.

אז טוב עשה פותח האשכול שקודם כל הראה לכולם שעל דבר בסיסי לא צריך לשלם! וכשמשלמים ידעו על מה משלמים! ויעריכו יותר!! :)

משה 1

משתמש רשום
בוא נסכם בקצרה, שני צדדים למטבע.
ישנם כאלו שמספיק להם אתר תדמית בסיסי דף בית, אודות, צור קשר וכדו', ואז באמת יספיק קורס אינטרנטי קצר + תבנית פרימיום, כמה שעות של ניסוי וטעייה והלקוח חסך 2500- 3000 ש"ח.
אלי פנתה לא מזמן לקוחה בת של עו"ד שבנתה לאביה אתר וביקשה שאתקין לה וורדפרס על איחסון (שלא תומך בהתקנה אוטומטית) עשיתי זאת תמורת כ 300 ש"ח והיא התקינה תבנית של פוג'ו ויש לה אתר פשוט אבל יפה ומספיק לצרכיה תוך חיסכון של סכום נכבד.
מצד שני, כל אחד שרוצה עיצוב קצת יותר מיוחד, פיצ'רים שונים, יגיע בסוף לבעל מקצוע וישלם.
יתרה מזאת, גם באתרים הכי פשוטים, כדוגמת הלקוחה ההיא, היא לא ידעה מה זה תבנית בת, מה זה תוסף אבטחה , איך מגבים את האתר, והרי לכם מתכון בטוח להסתבכות.
בקיצור, האשכול הזה מיצה את עצמו בפרט עם כל ה'מהלומות' שהוחלפו כאן.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י ישראל123;1865688:
נחום, ב39 צילצלת למישהו שכתב ההיפך בדיוק ממה שכתבת ב33?

ישראל, אני מוריד בפניך את הכובע.
לקרוא את ההודעה שלי, לזכור אותה, לזכור שאני כתבתי אותה, לשים לב שצילצלתי בהודעה אחרת ובו בזמן להבין שאני סותר את עצמי - כל הכבוד!

אבל... אני ממש לא סותר את עצמי. אני דיברתי על אתר פשוט שעולה עשרות אלפי שקלים, וגולן דיבר על אתר פשוט שעולה אלפים בודדים. אני מסכים איתו לגמרי ואף כתבתי את זה מפורשות בהודעה אחרת.

אבל עדיין כל הכבוד...:)

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י משה 1;1866156:
ישנם כאלו שמספיק להם אתר תדמית בסיסי דף בית, אודות, צור קשר וכדו', ואז באמת יספיק קורס אינטרנטי קצר + תבנית פרימיום, כמה שעות של ניסוי וטעייה והלקוח חסך 2500- 3000 ש"ח.
אלי פנתה לא מזמן לקוחה בת של עו"ד שבנתה לאביה אתר וביקשה שאתקין לה וורדפרס על איחסון (שלא תומך בהתקנה אוטומטית) עשיתי זאת תמורת כ 300 ש"ח והיא התקינה תבנית של פוג'ו ויש לה אתר פשוט אבל יפה ומספיק לצרכיה תוך חיסכון של סכום נכבד.
מצד שני, כל אחד שרוצה עיצוב קצת יותר מיוחד, פיצ'רים שונים, יגיע בסוף לבעל מקצוע וישלם.
יתרה מזאת, גם באתרים הכי פשוטים, כדוגמת הלקוחה ההיא, היא לא ידעה מה זה תבנית בת, מה זה תוסף אבטחה , איך מגבים את האתר, והרי לכם מתכון בטוח להסתבכות.

מסכים ב100%

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י pinati;1865877:
כאחת שנפלה ברמאות גדולה אני רואה את הדברים קצת אחרת.
לפני כמה שנים שלא היה לי מושג מ'זה אינטרנט (ב"ה) רציתי שיהיה לי אתר, אז פשוט חיפשתי בגוגל ושלחתי בקשות להצעות....
שילמתי 12000 על כלום! בעבר עוד חשבתי שהם עשו משהו, אבל היום אני בטוחה שזה היה פחות מכלום.

פה אומנם יש אנשים אלופים בתחום שלוקחים מחירים מצוינים והוגנים, אך מי שמחוץ לפרוג ואין לו ידע בתחום יכול ליפול בפח בקלות.

אז טוב עשה פותח האשכול שקודם כל הראה לכולם שעל דבר בסיסי לא צריך לשלם! וכשמשלמים ידעו על מה משלמים! ויעריכו יותר!! :)
ואם מחר מישהו יפול אצל צלם עם צילומים גרועים או גרפיקאי בית דפוס ידפוק לו עבודה של שעות אז כל הצלמים ובתי דפוס יצטרכו להצטייד עם שכפצי"ם ולהתגונן

אין כל קשר בין העבודה שבתחום בנניית אתרים יש נוכלים כמו שבכל תחום יש ובין הצדק החברתי בבניית אתר חינם בין המיזם שפותח האשכול פתח

נכתב ע"י משה 1;1866156:

כמו שמישהו יקבל רכב bmw במתנה ולא ישקיע במיגון הרכב אתר בלי אבטחה בסיסי ובלי גיבוי זה דלת פתוחה להקארים ספאמרים וכו

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ואחרי ההודעה של משה 1 אז החכמת שעשית דברים מצוינים, ועכשיו מומלץ להמשיך ולהוסיף במדריכים בנושאי אבטחה (קישור לincapsula) וקישור לתוספי גיבוי וכדומה.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אחד פלוס;1866464:
ואם מחר מישהו יפול אצל צלם עם צילומים גרועים או גרפיקאי בית דפוס ידפוק לו עבודה של שעות אז כל הצלמים ובתי דפוס יצטרכו להצטייד עם שכפצי"ם ולהתגונן
אין כל קשר בין העבודה שבתחום בניית אתרים יש נוכלים כמו שבכל תחום יש ובין הצדק החברתי בבניית אתר חינם בין המיזם שפותח האשכול פתח
כן, אבל תסכימו איתו שבנושא הזה דווקא מי שלא מכיר, יודע... אפשר בקלות להפיל אותו. והוא אפילו יחשוב שעשו איתו טובה.
זה לא שמקבלים מוצר לידיים ואז אפשר להתווכח. זה הרבה מעבר!

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י מיכל123;1866473:
ואחרי ההודעה של משה 1 אז החכמת שעשית דברים מצוינים, ועכשיו מומלץ להמשיך ולהוסיף במדריכים בנושאי אבטחה (קישור לincapsula) וקישור לתוספי גיבוי וכדומה.

תודה רבה! אוסיף את זה כשיהיה לי זמן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה